Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Zdravo,

ali lahko zaupaš kje je bila posneta fotografija z rdečim mostom v ozadju

Lp, notranc

Mislim, da je to tlele: 44°13'11.63" N  15°32'11.34" E

https://www.google.com/maps/@44.2195675,15.5360889,301m/data=!3m1!1e3

 

Maslenički most.... mislim pa, da je ravno tam kjer je to blo fotografirano, med vojno bil ponton.

Popravljeno . Popravil gaso65
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to tlele: 44°13'11.63" N  15°32'11.34" E

https://www.google.com/maps/@44.2195675,15.5360889,301m/data=!3m1!1e3

 

Maslenički most.... mislim pa, da je ravno tam kjer je to blo fotografirano, med vojno bil ponton.

Hvala, težko bi pogruntal katreri most je to, pa se redno vozim čez.

Lp, notranc

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni Jadranski vandrovci.

Za pogled fjorda z vrha, ali zaviješ tu desno z Jadranke, kjer je tabla Zavratnica?

 

post-8186-0-63724700-1420833793_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil nikasport
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Jadranski vandrovci.

Za pogled fjorda z vrha, ali zaviješ tu desno z Jadranke, kjer je tabla Zavratnica?

Ni glih fjord, je pa prava pot do zaliva Zavratnica .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Ja, sem šel pa sem dol na razcepu zavil desno, prišel do hiš, pa se je ustavilo. No sam de je to to, da vem da nisem čist zalutu.

Pa mam vzrok, da moram it. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem šel pa sem dol na razcepu zavil desno, prišel do hiš, pa se je ustavilo. No sam de je to to, da vem da nisem čist zalutu.

Pa mam vzrok, da moram it. :)

... za na jadranko it ne rabiš kakšnega posebnega vzroka ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Če smo pošten sploh ne smeš zaviti na tist makedam,je prepovedano,sam mi smo ga vsen premagali in vmes sta bla ena Ninja in ena Fazerca,pa ni blo problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem šel pa sem dol na razcepu zavil desno, prišel do hiš, pa se je ustavilo. No sam de je to to, da vem da nisem čist zalutu.

Pa mam vzrok, da moram it. :)

Za ogled lahko greš z vrha (kot kaže tvoja slika), desno mimo hiš po makedamu cca 300m (al pa vprašaj koga) potem moraš pustiti motor zgoraj na parkirišču in peš dol po stopnicah, ali pa greš v Jablanac in tam ob obali po urejeni potki peš, dobrih 500m jo lahko prevoziš tudi z motorjem.

 

https://www.google.si/maps/@44.704491,14.896996,3a,75y,238.75h,72.34t/data=!3m4!1e1!3m2!1sqaiavI_-cTt733vsI_gPKw!2e0?hl=sl

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo pošten sploh ne smeš zaviti na tist makedam,je prepovedano,sam mi smo ga vsen premagali in vmes sta bla ena Ninja in ena Fazerca,pa ni blo problema :)

Ti govoriš o dostopu iz Jablanca, Vezalka pa iz zgornje smeri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo pošten sploh ne smeš zaviti na tist makedam,je prepovedano,sam mi smo ga vsen premagali in vmes sta bla ena Ninja in ena Fazerca,pa ni blo problema :)

 

Ja, to sem mislil. Včasih vzamem burek v delnicah (noro dober), pa da se z mopedom prpelem do točke in uživam.

@Dami34

Ta pa ko bova v dvoje, tolkrat sem se mem pelu, pa žal nikol ustavil. :mellow:

Popravljeno . Popravil nikasport
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

O cock.

Foto z avtokampi.si

post-1354-0-62879500-1422889404_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res motorne sanke pa na kolen :D spet bi se križal, jao majkemi ovi Slovenci baš niso normalni :D 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bol dol mogoče?? ker si me kr malo presenetil z to izjavo in nikjer najdel na netu da je bilo 13 stopinj.... ker pol bi blo že fletno za peljat :D

Hudo bi blo se zdele mal vozt dol :( 

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bol dol mogoče?? ker si me kr malo presenetil z to izjavo in nikjer najdel na netu da je bilo 13 stopinj.... ker pol bi blo že fletno za peljat :D

Hudo bi blo se zdele mal vozt dol :(

Nisem bil, ker sem pa cel vikend pregledoval stanje in napoved in upal, da bo tako v torek in ne danes (danes nisem mogel iti, jutri bi pa lahko), sem pregledoval tudi danes. Še na Grobniku so imeli 9 stopinj. Klical sem tudi prijatelja v Crikvenico in mi je pritrdil, da je na res toplo. 

Do naslednjega torka je napoved slaba, potem pa dva dni lepo, ampak malo hladneje in vetrovno. Ja, kmalu se bo začelo, motor v kombi ali na prikolico do Vinodolskega, nato pa gasa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil, ker sem pa cel vikend pregledoval stanje in napoved in upal, da bo tako v torek in ne danes (danes nisem mogel iti, jutri bi pa lahko), sem pregledoval tudi danes. Še na Grobniku so imeli 9 stopinj. Klical sem tudi prijatelja v Crikvenico in mi je pritrdil, da je na res toplo. 

Do naslednjega torka je napoved slaba, potem pa dva dni lepo, ampak malo hladneje in vetrovno. Ja, kmalu se bo začelo, motor v kombi ali na prikolico do Vinodolskega, nato pa gasa.

 

Kako zelo je vreme spremenljivo hehe. Grobnik je na FB zjutraj objavil tole. 

post-1354-0-57055900-1422901502_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!