Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Gremo v soboto napast jadranko?

lej če ne bo burje in bo vreme vsaj podobno primernemu jo greva lohk razdevičet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej če ne bo burje in bo vreme vsaj podobno primernemu jo greva lohk razdevičet!

 
 
Izgledi vremena od 14.03.2015. do 16.03.2015.
U unutrašnjosti postupno sve manje oblaka, a u subotu još mjestimice malo kiše, uglavnom u Slavoniji. Na Jadranu u subotu većinom sunčano, u nedjelju i ponedjeljak osobito na sjevernom Jadranu oblačnije uz mogućnost za mjestimice malo kiše. Vjetar uglavnom slab istočni, na Jadranu slaba i umjerena bura u okretanju na istočnjak i jugo, koje ponegdje može biti i jako. Temperatura u porastu.

 

Prognozirano: 12.03.2015. u 14h
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
 
Izgledi vremena od 14.03.2015. do 16.03.2015.
U unutrašnjosti postupno sve manje oblaka, a u subotu još mjestimice malo kiše, uglavnom u Slavoniji. Na Jadranu u subotu većinom sunčano, u nedjelju i ponedjeljak osobito na sjevernom Jadranu oblačnije uz mogućnost za mjestimice malo kiše. Vjetar uglavnom slab istočni, na Jadranu slaba i umjerena bura u okretanju na istočnjak i jugo, koje ponegdje može biti i jako. Temperatura u porastu.

 

Prognozirano: 12.03.2015. u 14h

 

Sobota primerna a ni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bo morala malo počakati :):kva2:

Pussy :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota primerna a ni....

 

Ja, sam bi blo fajn če bi jutranja temperatura vsaj malo zrasla, Senj ima prognozo 1 st. zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam bi blo fajn če bi jutranja temperatura vsaj malo zrasla, Senj ima prognozo 1 st. zjutraj.

Sej bo čez dan..... :grim

bolan, v soboto grem podaljšat reg. se bom pa malo popeljal... :OK:

Seveda se gremo popeljat do Dinkota :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qurc jes bi sou sam moorm zdet na sejmu, ce se premakne vsaj za par dni count me:)

 

Če ti bo kej lažje, jaz tudi ne grem na moped jutri, grem pa vseeno na sejem se mal sprehodit...čeprav vstopnina je taka, da bi mel že za pol tanka bencina =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javi kje in kdaj start.

sam res. mogoče pa še mene kej pič ,da grem na en an,ban pet podgan......... :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti bo kej lažje, jaz tudi ne grem na moped jutri, grem pa vseeno na sejem se mal sprehodit...čeprav vstopnina je taka, da bi mel že za pol tanka bencina =P

evo, da bo za pol tanka bencina poslji mail kdaj bos na vhodu v hali jurcek na info@ekokoncept.com in bo nasa punca prnesla karte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino zjutraj bo mal mrzlo, piše od -2 do 3.Se bojo morali fejst oblečt!!!

Popravljeno . Popravil BMWflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,pa bomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino zjutraj bo mal mrzlo, piše od -2 do 3.Se bojo morali fejst oblečt!!!

.... mah, ni prov enga hudga mraza ... :)

... je pa res, da mi v omari ni ostal noben pulover več ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zaj pa je že huuuda želja po furi :naughty:. Danes sem hotel samo iz Slov. Bistrice odpeljati KTM-a na servis v MB in dvigniti servisiranega BMW-ja pa me je   :wub:  grdo pogledala in pokazala   :nono:  s pripombo:"Že zdaj krehaš ko stari konj!!! Bi rad fasal še pljučnico?" 

Uhe sn dal dol ko jazbečar.... in z avtom odkašljal na firmo dežurat. Še maloooo bo treba potrpet.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hahaha... to me na nekaj spominja :blush:

 

ata IBA copata.....   :lol1:

... ma lej.. sej sem jest isti...   :lol1:

 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo + 14, pa še oblaki nagajajo.....

ob morju je hladneje, ker ima le okrog 10 st.C...odvisno kam vleče veter.

v tem času je bolj vabljiva notranjost, kot obala...ampak "kulisa" tudi nekaj šteje  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!