Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Jadrankarji & spomladansko "toplo" sonce.

 

A vi veste, da sta "spomladi", (februar) predvsem pa marec, hladnejša ob morju, kakor na celini?! Pa še veliiiiko bolj megleno je.

Ko pri nas zagreje prvo sonce, je na morju bistveno hladneje... Zakaj (bučke)?

 

Zato, ker ozračje ohlaja velika deponija slane vode!! To pa je razlog, da je vaše jadrankarstvo nekoliko uranjeno, v bistvu - preveselo. Potem pa še asfalt(!!), pa nesprana "slanina" na cestišču itd...

 

Samo to sem hotu povedat'. :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj gremo dol zaradi asfalta, ker je tu vse od soli in peska, rasfukane ceste.... aleluja jadranka! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešani vtisi in slike Kmet2-a ter Dami34-ja!

:hmm: So prsti pomrznli ?

:hmm: ju je zagrabila Jadranka in sta podaljšala do Dubrovnika?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešani vtisi in slike Kmet2-a ter Dami34-ja!

:hmm: So prsti pomrznli ?

:hmm: ju je zagrabila Jadranka in sta podaljšala do Dubrovnika?

...

Se že dela,čak da se spočijem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera huda poraba :D

Dva tanka med Karlobagom in Paklenico :D

 

Kaj pa tolk divjaš :OK:  Sva se srečala, vozil sem ta mali traktor, ko si ga gnal proti Karlobagu (kakih 6-7 km prej iz smeri Paklenice - tam nekje okol 12 ure).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se veselim podvigov drugih - zelo!!  :worship:  Sam sem pa 2% užival na smučišču.

 

V bistvu, sem se pa tudi sam redno vozil - ob Božiču, novem letu, za pusta in za Veliko noč iz za 29. november, ko je bil še rdeči praznik... Ampak to je bilo kakih 30 let in več nazaj, ko ste se določeni (pa ne maram nikogar prizadeti) vozili po jadranki. Eni pa po drugih kontinentih.

Jebiga, na... Takle mamo... Postoji pa še ena "zimska" tema tule zraven, na katero se pa še oglasiti noben ne upa, pa ne menda zaradi prizadetega motorističnega ega?!

Ko bom jaz 70let star upam da se bom tud lahko še s kakšnim kontinentom pohvalu ......za 14marec 2015 pa sem bil super zadovoljen z Jadransko magistralo in ne za kompjuterjem..................no upam da nisem prizadel s tem kakšnega motorističnega EGA .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom jaz 70let star upam da se bom tud lahko še s kakšnim kontinentom pohvalu ......za 14marec 2015 pa sem bil super zadovoljen z Jadransko magistralo in ne za kompjuterjem..................no upam da nisem prizadel s tem kakšnega motorističnega EGA .....

prizadel si mene- EJGA... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prizadel si mene- EJGA... :)

Ti boš prebolu,saj ne živiš v preteklosti  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš prebolu,saj ne živiš v preteklosti  :P

Če Jadranka ne smrdi po ribi ni Jadranka... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damy, že nekaj časa opazujem, zdaj te pa moram vprašati. Kaj je to s tvojimi slikami, da so spodaj vedno zamegljene? 

"Blurry" efekt, kao, globinska ostrina.......nastaviš željen pas ostrine, ostalo pa zamegli :D

 

p.s. zamegli spodaj in zgoraj

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!