Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Lover

 

Cepec ja megla je :jezik:

 

Dami 

Me kdaj sabo vzameš .... O:-)

 

čeprav sam itak ne smem :?

Lahko, kren danes, se vidmo v soboto :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tolk divjaš :OK:  Sva se srečala, vozil sem ta mali traktor, ko si ga gnal proti Karlobagu (kakih 6-7 km prej iz smeri Paklenice - tam nekje okol 12 ure).

 

Sm mogu skrbet za dost velik nalet, da sm se do pumpe prpelu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Blurry" efekt, kao, globinska ostrina.......nastaviš željen pas ostrine, ostalo pa zamegli :D

 

p.s. zamegli spodaj in zgoraj

 

A to zato, da Duče pride do izraza :krneki:  (kr drgač ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Blurry" efekt, kao, globinska ostrina.......nastaviš željen pas ostrine, ostalo pa zamegli :D

 

p.s. zamegli spodaj in zgoraj

 

 

... me pa včasih kar celo sliko zamegli ....  :eek:  

 

 

 

 

.

ps.

.... "dunja efekt" ???  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje v temi "Jadranska magistrala za telebane": a se AC zdaj že priključi na staro Jadranko pod Kraljevico in se ni treba guncat okol Bakarskega zaliva?

 

dankešn

Popravljeno . Popravil Gaunar Jokl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje v temi "Jadranska magistrala za telebane": a se AC zdaj že priključi na staro Jadranko pod Kraljevico in se ni treba guncat okol Bakarskega zaliva?

 

dankešn

Že od lani se ne rabiš več jajcat okoli bakarskega zaliva.

 

bitešen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši del "poslije autoputa" preko Rijeke, je ravno jajcanje čez Bakarac....sam gas in douge luči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Blurry" efekt, kao, globinska ostrina.......nastaviš željen pas ostrine, ostalo pa zamegli :D

 

p.s. zamegli spodaj in zgoraj

Izklopi to, boš dobil boljše slike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši del "poslije autoputa" preko Rijeke, je ravno jajcanje čez Bakarac....sam gas in douge luči :D

Zato je za nas celince bolje preko Kočevja. Ne izgubljaš brezveznih km na raznih ac in obvoznicah.

Še boljša varianta je s kombijem ali prikolico do Vinodolskega, potem pa vožnja samo po ovinkih. 150km do Starograda in 150 nazaj. Se pa ne moreš potem pohvaliti s 600 in več km.

Predlagam, da klub Jadranka nabavi kombi za 8 oseb in prikolico za 6 ali več motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je za nas celince bolje preko Kočevja. Ne izgubljaš brezveznih km na raznih ac in obvoznicah.

Še boljša varianta je s kombijem ali prikolico do Vinodolskega, potem pa vožnja samo po ovinkih. 150km do Starograda in 150 nazaj. Se pa ne moreš potem pohvaliti s 600 in več km.

Predlagam, da klub Jadranka nabavi kombi za 8 oseb in prikolico za 6 ali več motorjev.

 

Pa še iz Delnic po bližnjici do novega Vinodolskega pa smo zmagal, kaj ti bo avtocesta če maš motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še iz Delnic po bližnjici do novega Vinodolskega pa smo zmagal, kaj ti bo avtocesta če maš motor :P

Nazaj grede pa 1h na Grobniku, če ti ovinkov še ni bilo dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste se ze odtajal? :D

Odtajal od česa? Dol je blo 17 stopinj, alo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odtajal od česa? Dol je blo 17 stopinj, alo!

Jakob to jih paranoja daje  :lol1: sol zgrize japončka do kosti,celi ostanejo samo tisti deli ki so iz EU :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izklopi to, boš dobil boljše slike.

nočm :D

Zato je za nas celince bolje preko Kočevja. Ne izgubljaš brezveznih km na raznih ac in obvoznicah.

Še boljša varianta je s kombijem ali prikolico do Vinodolskega, potem pa vožnja samo po ovinkih. 150km do Starograda in 150 nazaj. Se pa ne moreš potem pohvaliti s 600 in več km.

Predlagam, da klub Jadranka nabavi kombi za 8 oseb in prikolico za 6 ali več motorjev.

tut maš prav...sam zame je daljša preko Kočevja. Sicer pa riječka obvoznica ma tut ovinke, sam moraš več kot 150km/h vozit :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odtajal od česa? Dol je blo 17 stopinj, alo!

jp, na momente mi je blo celo mal vroče :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob to jih paranoja daje  :lol1: sol zgrize japončka do kosti,celi ostanejo samo tisti deli ki so iz EU :P  :lol:

Japončka uniči samo alkohol,k ga ne prenašajo   :alko:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, na momente mi je blo celo mal vroče :D

Ti, pr men pa ne, sm se lepo pelju, brez ekscesov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, pr men pa ne, sm se lepo pelju, brez ekscesov :P

js govorim o temperaturah, ne pa o excesih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši del "poslije autoputa" preko Rijeke, je ravno jajcanje čez Bakarac....sam gas in douge luči :D

 

Eh, lepše, je blo se martinčkat pr Dinkot :boobies: Qurc, kuhna k' se virtualno obnavlja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočm :D

tut maš prav...sam zame je daljša preko Kočevja. Sicer pa riječka obvoznica ma tut ovinke, sam moraš več kot 150km/h vozit :P

ovinke z radarji...

 

greensmilies-014.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odtajal od česa? Dol je blo 17 stopinj, alo!

Tebe verjamem ni zebl.... :D  Dol je ze ok, pot do dol pa nazaj pa 3 ure zmrzvanja.... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!