Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Romunija je predaleč :)

Drži ,če maš na razpolago soboto in nedeljo,definitivno predaleč  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romunija je predaleč :)

 

 

Romunija je predaleč :)

že pri prvem postu, mi je bila predaleč, pri drugem je pa že ultra predaleč. :P

Prav smešni ste mi... Me prav zanima kdaj in kje se bo pojavila nova trasa za množično nabijanje kilometrov... Pardon za :topic:

jah, Vikija smo se mau naveličali....:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti je pravzaprav tako smešno ? Vrjetno ni letelo samo na mene ti pa lahko povem svoj vidik ki mi je smešen.......... pocen prenočišče,dobri gostitelji s katerimi smo praktično postali prijatelji,super cesta in nezateženi inaksanti ,morje kar naju oba z ženo sprošča in v njem uživava . Za tebe je to smešno nabijanje kilometrov za mene sproščujoča vožnja po prelepi obali in prav tako cesti.

2x na leto si privoščim če se le da daljše potovanje ostalo pa bluzim po Balkanu in Jadranu,tu pa se zadržujem predvsem zaradi že zgoraj omenjenega problema"finance"

Šel bi nabijat kilometre na Norveško pa še marsikam drugam pa mi ne znese ,tako pa žulim Jadran in sem vesel zate da te nasmejimo in smo ti smešni ,a vseno ko se ti smejiš jaz uživam na motorju !

Pa ne poznam te in si mogoče popotnik svetovnega kova in ti iz srca privoščim a vseno ne rabiš biti podcenjujoč do nas kateri pač uživamo življenje na svoj način ....lp

sami patetični kilometri :P

 

komaj čakam, da bom spet mau patetičen......

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav smešni ste mi... Me prav zanima kdaj in kje se bo pojavila nova trasa za množično nabijanje kilometrov... Pardon za :topic:

 

 

Romunija je predaleč :)

 

Čutiš al pa nikol ne začutš nič, pač nič ne razumeš.

Kot pri ženskah, da bo lažje. Vsak ma svojo, če jo ima.

Popravljeno . Popravil nikasport
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čutiš al pa nikol ne začutš nič, pač nič ne razumeš.

Kot pri ženskah, da bo lažje.

To bo...če brusiš ta pravo, je vsakokrat drugače in fajn...celo žiulejne. Jadranka je pa itak ena fajn baba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je zlo lepo napisal. :D  Smesn je, da gre nekdo klikat Jadranko, k mu je tolk mim.... :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je zlo lepo napisal. :D  Smesn je, da gre nekdo klikat Jadranko, k mu je tolk mim.... :lol1:

Tko je. Zato jst niti ne pomislim ,da bi šel brat temo o Versysu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera pa je ta Jadranka  :huh:

...a je res tok fejst  :D

sam presodi........1.jpg

V petek se je baje prevrnil en Slovenec s KTM Superdukom. Kdo ve kaj o tem?

jah...do dans ga je verjetn že pobral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Mene pa zanima, kje v Paklenici se da prespat za ene 3 dni, če ima kdo kakšen kontakt, da bi prej poklical. Drug teden imam namen it v dvoje malo uživat na morje.

Hvala za info! :))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 V Staremgradu imaš dosti privatnih sob in apartmanov. Prejšnji vikend so v samem centru spali za 35 € na noč (apartma za 4 osebe) 10 m od morja. Kakšnih pred-rezervacij ne potrebuješ je še vse prazno.  

 

Ul F.Tuđmana 9 mislim, da je bil naslov. Motorji so bili varno spravljeni na notranjem dvorišču.

 

https://www.google.si/maps/@44.292621,15.439537,3a,75y,75.82h,77.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1stMQjf-1nAmvBSznHkEIMkQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Staremgradu imaš dosti privatnih sob in apartmanov. Prejšnji vikend so v samem centru spali za 35 € na noč (apartma za 4 osebe) 10 m od morja. Kakšnih pred-rezervacij ne potrebuješ je še vse prazno.  

 

Ul F.Tuđmana 9 mislim, da je bil naslov. Motorji so bili varno spravljeni na notranjem dvorišču.

 

https://www.google.si/maps/@44.292621,15.439537,3a,75y,75.82h,77.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1stMQjf-1nAmvBSznHkEIMkQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

Itak je prazen cel Jadran , tko da ni bojazni o prostih sobah, pa ce bo slo tko naprej verjetno tud sredi glavne sezone bojo fehtali in iskali goste ki jih je vsako leto manj, sami so si krivi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dinko niti ni pocen. 20€ po osebi. za motoriste mičken popusta .35€ za 2.osebi. Brez zajtrka .Gospša milena je pa zakon itak. Ma pa čezdalje večjo gužvo. vikendi skos polni. Za naslednji teden,ko je praznik in nekatari majo podaljšan vikend,ima samo še en app frej.Je rekla ,kdor prej pride.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!