Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Štartam ob 8 h, smer LJ,Dvor,Kočevje,Delnice,Fužine,Lič,Bribir,Novi Vinodolski,Senj, prvič obrnem na BS INA Starigrad Paklenica, drugič v Karlobagu, tretjič v Lukovem Šugarju in preko Grobnika domov, ob 19h moram bit v LJ, pr Jurmanu.

kje je bolš it do vinodolskega, delnice fužine itd ali okrog (ob morju preko crikvenice)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je bolš it do vinodolskega, delnice fužine itd ali okrog (ob morju preko crikvenice)?

čez Fužine z enduro.... se pa da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je bilo za vikend še OK vreme, v nedeljo pa je deževalo celo pot nazaj ... dejansko neprekinjeno nekaj med rosenjem in grmenjem od 13h naprej, ko sem se potikal po Murtarju. Še dobro, da sem bil z avtom, sicer bi iz škornjev zlival vodo.  :blush: Velebit je zatajil, dokler ne bodo imeli Velebyte, ob taki slabi napovedi ne mislim brez dežjaka hodit na jadranko.  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gremo :?

 

:jezik:

 

:krneki:

... jest ne smem ... :(

... ker sem glih domov pršou ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slaba cesta je?

moraš poskusiti vsaj enkrat, da vidiš. Malo se čuvaj grbin lukenj... drugače pa gre... uživaj :)

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš poskusiti vsaj enkrat, da vidiš. Malo se čuvaj grbin lukenj... drugače pa gre... uživaj :)

greš ti ta vikend kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greš ti ta vikend kam?

ta vikend kosim na vikendu... sem bil prejsno na Žabljaku.... :)

Popravljeno . Popravil solorider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj slabo kaže:

Prohodnost cesta

ažurirano 21.8.2015. 11:13

Zbog vjetra na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Karlobaga te na državnoj cesti DC68 između čvorova Draga i Šmrika zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I skupina), a na Jadranskoj magistrali (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene dodatno i za dostavna vozila te vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I.i II.skupinu vozila).

Jak vjetar usporava promet i na autocestama A1 od vijadukta Božići do južnog ulaza u tunel Sveti Rok, gdje se vozi uz ograničenje od 60 km/h, te na A6 Rijeka-Zagreb između čvora Kikovica i tunela Tuhobić.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za jutr ne kaže več močnega vetra...max.8m/s...to pa ja menda ne bo problem?!

že, že, a jaz bi rad šel že danes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob enih v Senju proti Karlobagu rumena luč in prepoved za l. kategorijo, vendar v obe smeri tudi nekajmotoprometa, kune so ostale varne pred "lovci".

attachicon.gifIMG_20150823_085459.jpg

Danes pa brez sapice...

Petek in soboto pa je kr fajn pihal,kljub zapori ni blo nikjer policajev da bi težil,včeri pa itak super...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota? Hmmm kva pa kšn kwkaš?? :D

ma jebejo nas obveznosti :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!