Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 23. 5. 2022 ob 14:13, DAMI34 pravi:

a tut premične? :P

če smo že toliko daleč je najbolje v Karlobagu štet avtomobile. Če so trije ok, če sta dva uči na peclje, če je sam eden bo zihr trinožnik v kraju Križac al pa Barič draga.

Trije so kadar pridejo pomagat iz Gospiča.

Drugače sta samo dva! 

Ti bom v petek povedal :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 5. 2022 ob 19:20, Satao pravi:

😂…Martin Strel…😱🤷🏼‍♂️😆

se mi zdi da je samo Martin...pa fotka je strel v prazno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, solorider said:

Trije so kadar pridejo pomagat iz Gospiča.

Drugače sta samo dva! 

Ti bom v petek povedal :lol1:

dej res slikaj…ker se mi zdi ,da imajo en neoperativen kombi pred vhodom parkiran…🤔🤷🏼‍♂️

@DAMI34 je kozla ustrelu….🤦🏻🤦🏻🤦🏻

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok ste me presral z temi radarji….da naslednjič, ko grem na jadranko snamem tablico in v kufer z njo….potem je pa vse stvar pregovarjanja, ce me ustavijo…al ne🤷🏼‍♂️😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Satao pravi:

tok ste me presral z temi radarji….da naslednjič, ko grem na jadranko snamem tablico in v kufer z njo….potem je pa vse stvar pregovarjanja, ce me ustavijo…al ne🤷🏼‍♂️😆

Valjda, kako boš ti vedu, da si malprej tablco zgubu? To bojo pa ja razumel. 😂🤣

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

Valjda, kako boš ti vedu, da si malprej tablco zgubu? To bojo pa ja razumel. 😂🤣

še ovir zlom, pa reč da si jo zgubu, pa ti je en potrobu, ker je vidu, da je padla in si se vrnu, ter jo pobral, ter jo boš nemudoma pričvrstil, ko prideš na izbran cilj ... čist preprosto :P 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, maus said:

še ovir zlom, pa reč da si jo zgubu, pa ti je en potrobu, ker je vidu, da je padla in si se vrnu, ter jo pobral, ter jo boš nemudoma pričvrstil, ko prideš na izbran cilj ... čist preprosto :P 

to je to👍…al pa glede na to kok mam fsranga..zapacam tablico z blatom…🤔🤷🏼‍♂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... posprejaš z WD40.... in prah dela svoje.

... narediš kepo iz kravjega dreka.... in vržeš gor.... če te ustavi, rečeš, da si prešaltal na kvikšifter...pa se je krava ob cesti usrala od strahu... k je počlo....

...Zatakneš čez zadnji zic stol iz bifeja v Karlotovem bagu, da zakriva tablico... in ko te ustavi... rečeš, da so zgleda ti rikverc senzorji crknli... pa da nis vidu, da se je stou gor nataknu...

.... Če maš Ninđo... na tablco natakneš kak modrc al pa tangice... pa če te ustavjo... rečeš, da maš tko ultrapićkohvatan motor... da so pičke za tabo modrce pa hlačke metale....

 

... ma znajdte se mal, no... pa sej ste člani MS!

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Satao pravi:

dej res slikaj…ker se mi zdi ,da imajo en neoperativen kombi pred vhodom parkiran…🤔🤷🏼‍♂️

@DAMI34 je kozla ustrelu….🤦🏻🤦🏻🤦🏻

bom ponovil in dodal velko začetnico:

je samo Martin...pa fotka je Strel v prazno :P

pred 1 uro, Tex pravi:

Vceraj sta samo 2 bla. Pa na stezi nobenga. No, vsaj upam, da ne .. :rolleyes:

GOPR9657_1653420085765-01-01.thumb.jpeg.046dd62e61b5ce30b7737ed6055a792f.jpeg

Vreme je, ceste prazne, moped dela ...

moped dela..to je bistvo :P

 

pred eno uro, Satao pravi:

tok ste me presral z temi radarji….da naslednjič, ko grem na jadranko snamem tablico in v kufer z njo….potem je pa vse stvar pregovarjanja, ce me ustavijo…al ne🤷🏼‍♂️😆

res, da pišeš v šali a domačini majo take, ki jo porineš pod zadnji del, pol pa tankajo v Pakli in spet šraufajo. kar se mene osebno tiče, je boljšo idejo izvedel naš kolega. Blato fukneš čez ćrke in cifre...po domače prednosti offroada oz TET Croatia :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Valjda, kako boš ti vedu, da si malprej tablco zgubu? To bojo pa ja razumel. 😂🤣

ne morš verjami, ampak v Romuniji so :P

Vse zapisano v temi duo(ex trio) čellos

 

pred eno uro, Satao pravi:

tok ste me presral z temi radarji….da naslednjič, ko grem na jadranko snamem tablico in v kufer z njo….potem je pa vse stvar pregovarjanja, ce me ustavijo…al ne🤷🏼‍♂️😆

ti loh nardiš karkol, tebe po kufrih spoznajo :P

 

pred 7 minutami, Satao pravi:

@Zivnorc…a ti misliš, da bom z avtodomom divjal po jadranki…🤔🤦🏻😆

IMG_5113.MOV

do pakle res ni problem si zapomnit tistih par radarjev..naprej je pa težje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

 

To je slab sistem, saj te lahko vidijo, da si brez tablice. Boljši sistem bi bil, če bi na prevleki pisalo LJ MAUS, ko pa bi te policaj ustavljal, pa bi se prevleka skrila in bi bila gor tvoja prava registrska.

Ta sistem bi bil edino za Mausa malce slabši.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam dol me ne skrbi kej preveč, ponavad k me vidjo mal stran pogledajo..... tolele me njčkeno skrbi....

https://www.rtl.hr/vijesti/hrvatska/policajci-preuzeli-31-novi-motocikl-s-najmodernijom-tehnickom-opremom-dva-su-presretaca-na-autocesti-ad304d18-cd5b-11ec-9261-dec9ebb88f8a?utm_medium=post&utm_campaign=organic&utm_content=RTLdanas&fbcl

onedva omenjena sta CIVILNA rdeča BMW S1000 XR.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Lipstick pravi:

Tam dol me ne skrbi kej preveč, ponavad k me vidjo mal stran pogledajo..... tolele me njčkeno skrbi....

https://www.rtl.hr/vijesti/hrvatska/policajci-preuzeli-31-novi-motocikl-s-najmodernijom-tehnickom-opremom-dva-su-presretaca-na-autocesti-ad304d18-cd5b-11ec-9261-dec9ebb88f8a?utm_medium=post&utm_campaign=organic&utm_content=RTLdanas&fbcl

onedva omenjena sta CIVILNA rdeča BMW S1000 XR.......

... sam da nista GS-a....

...uff..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

 LJ MAUS,

ne priporočam imet te tablice, ker je bila ukradena z motorjem in prijavljena kot ukradena ;)

:jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Lipstick pravi:

Tam dol me ne skrbi kej preveč, ponavad k me vidjo mal stran pogledajo..... tolele me njčkeno skrbi....

https://www.rtl.hr/vijesti/hrvatska/policajci-preuzeli-31-novi-motocikl-s-najmodernijom-tehnickom-opremom-dva-su-presretaca-na-autocesti-ad304d18-cd5b-11ec-9261-dec9ebb88f8a?utm_medium=post&utm_campaign=organic&utm_content=RTLdanas&fbcl

onedva omenjena sta CIVILNA rdeča BMW S1000 XR.......

e baš če oni presretati ..u maline :P

 

pred 49 minutami, Zivnorc pravi:

... sam da nista GS-a....

...uff..

ja, to bi bilo pa prekleto skrito...2 polcajska gs med maljon drugih, ko če da uoči 2 norca :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Lipstick said:

Tam dol me ne skrbi kej preveč, ponavad k me vidjo mal stran pogledajo..... tolele me njčkeno skrbi....

https://www.rtl.hr/vijesti/hrvatska/policajci-preuzeli-31-novi-motocikl-s-najmodernijom-tehnickom-opremom-dva-su-presretaca-na-autocesti-ad304d18-cd5b-11ec-9261-dec9ebb88f8a?utm_medium=post&utm_campaign=organic&utm_content=RTLdanas&fbcl

onedva omenjena sta CIVILNA rdeča BMW S1000 XR.......

Torej to je mišljeno, da ju pri pri karirastih prtih počakamo, da nas dohitijo in pol poračunamo?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26.05.2022 - Senj - ca. 600km

27.05.2022 - Trogir ca. 400km

28.05.2022 - Gostilna Logar Visoko / Hotemaze, Kranj - ???km zavisi kojom rutom idemo

29.05.2022 - doma! ??? km zavisi od rute kojom idemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, kronik said:

26.05.2022 - Senj - ca. 600km

27.05.2022 - Trogir ca. 400km

28.05.2022 - Gostilna Logar Visoko / Hotemaze, Kranj - ???km zavisi kojom rutom idemo

29.05.2022 - doma! ??? km zavisi od rute kojom idemo

Zavisi od kud krenes, gdje ides, kad ides, koliko ides .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, kronik pravi:

 

29.05.2022 - doma! ??? km zavisi od rute kojom idemo

Skoču u trgovino po kruh, trenutno v Pakli tankam. 😂🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Frenk 67 pravi:

Skoču u trgovino po kruh, trenutno v Pakli tankam. 😂🤣

si tako k moj prijatu, k je ženi reku, da smeti dol odnese in ga en teden ni blo ... zmeraj je reke, da drugim babe gledajo na uro ko zamuja, njemu pa na koledar :P 

sicer pa ...če greš zjutraj na "šiht" si komot do 17 doma :P ... nau nuben vedu, da ure koristiš :D 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

si tako k moj prijatu, k je ženi reku, da smeti dol odnese in ga en teden ni blo ... zmeraj je reke, da drugim babe gledajo na uro ko zamuja, njemu pa na koledar :P 

sicer pa ...če greš zjutraj na "šiht" si komot do 17 doma :P ... nau nuben vedu, da ure koristiš :D 

Mene je pred mnogimi leti, k sem bil še samski, mami klicala u nedelo opoldne, če pridem dol na kosilo. Jst pa :"Sori, jst sem u Indiji."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj to vsi v Pakli tankate..???..jaz mam en tank za dol in gor…🤔🤷🏼‍♂️

@Frenk 67..😂.ti si pravljičar..✌️😝😆✌️

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Tex



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!