Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Za ta hitre, ki ne vidijo temnega madeža olja, tudi sive lise posutega peska, ki je med drugim tudi nevaren za zdrs, ne bi opazili. In če bi zapeljal z isto hitrostjo na tako saniran madež, bi bil rezultat padec.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, samo ta hitri padejo. :P Ne vem od kje vama informacija, da je bil možak z ženo "ta hiter".

 

Bom Razi citiral:

za take, ki drsajo po garminu al pa gledajo garmin, je lahko tudi lisa nevidna, al pa za take, ki jim baba najeda po kumunikaciji :P

Sicer se vi2 smejeta, ampak vse je bolje kot nič. Če je nekaj peska na olju lahko same granule pomagajo toliko pri oprijemu, da je razultat zgodbe tudi drugačen.

Če se pa vama zdi zanimivo v stilu "ožeži pa zbeži" ne vem no. Jaz razumem da je bil voznik v šoku, ma kot kaže ni bil sam. torej bi se lahko tudi v tej smeri kaj naredilo.

Velika razlika je zdrs na olju napram zdrsu na pesku, hudo velika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo, Garmin tu nima nobene veze, tudi komunikacija ne...

Ti veš mnogo več, povsod in za vsako stvar... o čemur priča število potrebnih in nepotrebnih postov...

Imam preverjene informacije, ker sta bila iz mojih koncev...poznana. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če je olje, zdrsneš na olju...

... če preko posuješ pesek.... oddrsneš na pesku...

 

..če posujejo z belim absorbentom (ala moka) lahko padeš, ker ne vidiš nič, ko se naredi oblak prahu, ko nekdo zapelje čez.  To sem doživel v soboto, ko smo šli dol. ...tiste moke po cestišču za cel žakelj in tik pred mano jo vrže še eno dodatno šaflo... ma se je tako zakadilo, da nisem videl nič.... pa na vizir se mi je ful tega prijelo, da sem ga moral spucat. K sreči (in upam da) ni bilo (videti) kaj hujšega... jih je pa veliko stalo tam zraven malo naprej (pa upam, da ni bilo treba koga odpeljati)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dežja na sonček 😁

IMG_20240926_124625.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vroče

IMG_20240926_144247.jpg

IMG_20240926_143155.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve nezanesljive mašine 😂

IMG_20240926_183425.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kva... je** **. Daš eno slikco, paj dost. A res rabš zajbavat nas delovne ljudi, k se tle v dežju borimo za vsakdanji kruh in sanjarimo o jadranki. Sol na rane...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

 Daš eno slikco, paj dost.

A res rabš zajbavat nas delovne ljudi, k se tle v dežju borimo za vsakdanji kruh in sanjarimo o jadranki. Sol na rane...:naughty:

.

... itak je tud ena preveč :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej skus sam po eno uploudam...noooo.. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!