Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 49 minutami, izibajker pravi:

Zakaj pa ne, za tiste, ki ne poznajo tistih krajev. Pride recimo en Čeh, Poljak, Avstrijec, Nemec... z avtom tam mimo. Prespi in degustira lokalne delicije. Pa ga zagrabi, da bi še kakšno urico motoriral. In nima časa par dni, da bi vse to sam raziskal, pa bi mu vodstvo kar prav prišlo...  

benti čehe :P (quadov dobiš kolikor hočeš, pa manj nevarni so za se kje skantat kot z motorjem) če te pa še kdo okrog vozi, pa ni ravno zastonj. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 9. 2021 ob 20:30, Tex pravi:

 

 

Neki mimoidoči so se hoteli pridružit, pa ni dolgo šlo ...GOPR8379-Edit.thumb.jpg.e71a6ff4a6d9514fb397ac3693f4c729.jpg

 

 

a sta jih s palco namlatla ? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

Sem vedu, da ga moram malo bolj stran parkirat, da se ne bo kej nalezu od "uber strojev". Pa sm ga še premal :naughty:

 

IMG-20210910-WA0000.jpeg

IMG-20210910-WA0004.jpeg

IMG_20210915_091413.jpg

skakanje med vetrnicami pa so vilice začele rosit :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

skakanje med vetrnicami pa so vilice začele rosit :) 

sej ni s svojim skakal, mojega je gonu. Nisem še pogledal vilic :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snečer pravi:

skakanje med vetrnicami pa so vilice začele rosit :) 

Ne. Cez noc je nekdo parkiral zraven, na drugi strani, BMWja,. Recept za katastrofo. 

Še dobr da je samo vilca. Če ne bi bila Honda... 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 9. 2021 ob 10:50, skalar36 pravi:

Ne. Cez noc je nekdo parkiral zraven, na drugi strani, BMWja,. Recept za katastrofo. 

Še dobr da je samo vilca. Če ne bi bila Honda... 

Morda je pa kaj podobnega temu: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, kronik said:

Nakon 7 dana bolnice u Sibeniku vjerujem da cu do petka dobiti otpusnicu za izlazak odavdje. 
 

A nisi bil samo v samoizolaciji v apartmaju? Se je tolko poslabšalo, da si bil 1 teden v bolnici??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

Cesta za I. in II. skupino zaprta...

Sva šla pogledat. Prazna in lima :P

 

Kakšne so kaj obeti? V petek grem jaz tud mal pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

Cesta za I. in II. skupino zaprta...

Sva šla pogledat. Prazna in lima :P

Ha, Lukovo Šugarje! Nekam daleč sta se podala! :) 

Sta pomalicala pri spomeniku? :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak je burja, v petek bo pa bonaca :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve vprašanji za izkušene jadralce. Ali je pametno iti za vikend na jadranko na slepo, ali bi bilo pametneje prenočišče rezervirati prej? Pa kako kaj vleče mobilni internet po jadranki? Plan je bil Arabba, pa kolega nekaj muti, pa razmišljam, da če me skensla, bi se pognal proti jugu, ker sam nebi romal po italiji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ligenjček pravi:

Dve vprašanji za izkušene jadralce. Ali je pametno iti za vikend na jadranko na slepo, ali bi bilo pametneje prenočišče rezervirati prej? Pa kako kaj vleče mobilni internet po jadranki? Plan je bil Arabba, pa kolega nekaj muti, pa razmišljam, da če me skensla, bi se pognal proti jugu, ker sam nebi romal po italiji....

1. najdeš spanje na tudi na blef sedaj, sem parkrat bil na blef in se je vedno našlo...

2. mobilni net deluje ok

Oktobra bo še MS jadranje :) finale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, ligenjček said:

Dve vprašanji za izkušene jadralce. Ali je pametno iti za vikend na jadranko na slepo, ali bi bilo pametneje prenočišče rezervirati prej? Pa kako kaj vleče mobilni internet po jadranki? Plan je bil Arabba, pa kolega nekaj muti, pa razmišljam, da če me skensla, bi se pognal proti jugu, ker sam nebi romal po italiji....

V tem času dobiš brez problema..

Vleče pa povsod, brez skrbi. Samo poveš, da jo maš rad in to je to .. :whistle:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

1. najdeš spanje na tudi na blef sedaj, sem parkrat bil na blef in se je vedno našlo...

2. mobilni net deluje ok

Oktobra bo še MS jadranje :) finale

Hvala, z veseljem bi se pridružil, ampak 13. Pričakujem naraščaj, pa bom vrjetno malce zaseden takrat .. je to najbrž zadnji vikend ko si lahko privoščim večdnevno turo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ligenjček pravi:

Hvala, z veseljem bi se pridružil, ampak 13. Pričakujem naraščaj, pa bom vrjetno malce zaseden takrat .. je to najbrž zadnji vikend ko si lahko privoščim večdnevno turo ?

Čestitam. Upam, da si ketno uredil :) ta vikend zna bit na jadranu lep in topel, jaz ne bi odlašal in tudi šel sam, če bi kdo mutil :)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!