Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

@menih... smo se mi 4je v soboto najprej srečali na Petrolu na Barju in potem še enkrat vmes na jadranki? :)

Ja res triple pa se en moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sicer nisem dobila dopusta, kar pa ne pomeni, da sva ostala doma :)

Cel vikend magistrale in lepega vremena je za nama  :OK:

 

Spala in jedla sva v Povilah, v gostišču Garfild. Družinski penzion s krasno kuhinjo, prijaznim osebjem ... super poskrbijo za lačne in tudi za konjičke, ki so parkirani na varnem za ograjo.

 

attachicon.gifiPhone (2).JPG

 

attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (3).JPG          attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (12).JPG

 

Pred pumpo v Karlobagu sva zavila levo in prišla na Oštarijska vrata. Lep pogled na otoke.

 

attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (20).JPG       attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (21).JPG

 

attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (23).JPG       attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (67).JPG      

 

attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (118).JPG     attachicon.gifPovile, Oštarijska vrata, 29.-31.5.2015 (124).JPG

 

Kar veliko nas je bilo ta vikend dol. Nekaj fotk na Ali si bil ti?

kakšne so pa cene? koliko je prenočišče? lahko na zs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopust je podpisan, tako da četrtek hopa na motor in morju naproti. končna postaja je paklenica, kot vsako leto, pot do dol pa letos: krapina in dalje po AC do karlovca. potem pa čez Slunj in Plitvička do Korenice. Tam pa desno proti Ličkemu Osiku, Gospiču in Karlobagu. Od Karlobaga pa potem ob morju do Staregagrada. V petek bom potem pomoje šel Knin in pa okolico pogledat, mogoče tudi do Splita. V soboto pa nazaj domov. Vreme bo pravo, upam da se morje še segreje za par stopinj. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopust je podpisan, tako da četrtek hopa na motor in morju naproti. končna postaja je paklenica, kot vsako leto, pot do dol pa letos: krapina in dalje po AC do karlovca. potem pa čez Slunj in Plitvička do Korenice. Tam pa desno proti Ličkemu Osiku, Gospiču in Karlobagu. Od Karlobaga pa potem ob morju do Staregagrada. V petek bom potem pomoje šel Knin in pa okolico pogledat, mogoče tudi do Splita. V soboto pa nazaj domov. Vreme bo pravo, upam da se morje še segreje za par stopinj. 

Tud mi gremo v petek do Knina,Mostar,Vrelo bune in nazaj v Paklenico kjer prespimo in nedeljo domov .....mogoče se kaj vidimo .... :OK: srečno na poti!

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bil že kdo na bundee jumpingu na masleničkemu mostu? Me je zadnjič kar imelo ko sem bil dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bil že kdo na bundee jumpingu na masleničkemu mostu? Me je zadnjič kar imelo ko sem bil dol :)

Pejt rajš na bungee...... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt rajš na bungee...... :)

sicer tut jumping ni slab :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri okoli 8 zjutraj start proti jadranki. Bi šel kdo zraven?

Popravljeno . Popravil otim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da vas napenja jadranka. ze plominka je bla dons hell pa je goli k od distance...

predlagam rolersko opremo z modrim adidas šorcom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bil že kdo na bundee jumpingu na masleničkemu mostu? Me je zadnjič kar imelo ko sem bil dol :)

Bil leta 2009, dobil potrdilo, da sem nor, je pa zanimivo (divje). Moraš pa poklicat na številko (jo ima tudi Dinko), da se zmenite za termin. En skok traja skupno cca 15 min (če vas bo šlo več).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biče mnogo vruče ovaj vikend

 

r-HEAVY-large570.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog je takoj desno pa u hribe. je ze tezko tko hitr vozt d ti ni vroce....:)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo sli pa u japankah dol :)

Boš dol v soboto -nedeljo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš dol v soboto -nedeljo ?

ja :P

Bomo sli pa u japankah dol :)

v perforirani jakni pa res

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!