Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Sej si sel mimo Danilo, ko smo mi sedeli v Karlobagu....v Baski Buri. :D

če je šel mimo smo ga itaq zgazili do Senja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, je sel kontra.... .)  Ma kr sreco.... A tist kup cestakarjev ste posolal? :naughty:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, je sel kontra.... .)  Ma kr sreco.... A tist kup cestakarjev ste posolal? :naughty:  :D

oni ne jz pa ,po ravnicah gas po ovinkih pa kot s konjsko vprego,sem jih pol dol ruknu kar po ovinkih  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, je sel kontra.... .)  Ma kr sreco.... A tist kup cestakarjev ste posolal? :naughty:  :D

sem za njimi vozil in mi je žal, da jih tudi jaz nisem prehitel, ker sem bremze čist sfukal ... po ravnini 200* po ovinkah sem jim pa plezal po hrbtih. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za njimi vozil in mi je žal, da jih tudi jaz nisem prehitel, ker sem bremze čist sfukal ... po ravnini 200* po ovinkah sem jim pa plezal po hrbtih. :)

smešno je bilo tole, da sem po ravnem res počasi vozil cca 100-110, sam da bi nemoteno po uwinkih užival, pa lej ga hudiča, vsak po 200kojnev, pa cijazijo za avtobusom....živce so mi spili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smešno je bilo tole, da sem po ravnem res počasi vozil cca 100-110, sam da bi nemoteno po uwinkih užival, pa lej ga hudiča, vsak po 200kojnev, pa cijazijo za avtobusom....živce so mi spili.

 

Jebe.. sem potem zamudil daljšo skupinsko vožnjo, če ste se peljali samo tako hitro (to bi zmogla tudi moja Yamaha v sklonjenem položaju telesa). :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za njimi vozil in mi je žal, da jih tudi jaz nisem prehitel, ker sem bremze čist sfukal ... po ravnini 200* po ovinkah sem jim pa plezal po hrbtih. :)

200???? to jst v coni 30 :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smešno je bilo tole, da sem po ravnem res počasi vozil cca 100-110, sam da bi nemoteno po uwinkih užival, pa lej ga hudiča, vsak po 200kojnev, pa cijazijo za avtobusom....živce so mi spili.

sem tako videl, da si raje spustil in se šel kopat in si prišel v Senj istočasno... :)

 

 

200???? to jst v coni 30 :lol1:

po ravnini so mi spizdli, pri ovinku sem pa bremzal, kot nor, da ga nebi zajahal... crkneš pri taki vožnji.... pljuc na RR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni ne jz pa ,po ravnicah gas po ovinkih pa kot s konjsko vprego,sem jih pol dol ruknu kar po ovinkih  :kva1:

:lol1:  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za njimi vozil in mi je žal, da jih tudi jaz nisem prehitel, ker sem bremze čist sfukal ... po ravnini 200* po ovinkah sem jim pa plezal po hrbtih. :)

To je shit ja, bi blo bols, ce bi sli se mau plavat.... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAOoooooooooo  :worship:

 

Tok ste hudi, , da si morate sami sebi se na netu mal pridusat, pa en druzga hvalit.    BraaaVo !

 

 

PS: skrajni cas, da probate kaksno dirko odpeljat . . . na pisti mislim, ne na Jadranki   :smoke:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAOoooooooooo  :worship:

 

Tok ste hudi, , da si morate sami sebi se na netu mal pridusat, pa en druzga hvalit.    BraaaVo !

 

 

PS: skrajni cas, da probate kaksno dirko odpeljat . . . na pisti mislim, ne na Jadranki   :smoke:  

Sol na rano ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAOoooooooooo  :worship:

 

Tok ste hudi, , da si morate sami sebi se na netu mal pridusat, pa en druzga hvalit.    BraaaVo !

 

 

PS: skrajni cas, da probate kaksno dirko odpeljat . . . na pisti mislim, ne na Jadranki   :smoke:  

 

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojoj kaj ene spet boli ........ :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAOoooooooooo  :worship:

 

Tok ste hudi, , da si morate sami sebi se na netu mal pridusat, pa en druzga hvalit.    BraaaVo !

 

 

PS: skrajni cas, da probate kaksno dirko odpeljat . . . na pisti mislim, ne na Jadranki   :smoke:  

a se neb zase brigou? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se neb zase brigou? :P

 

Tezko, ce te moram po cest pred sabo porivat . . .    :lol1:

 

PS: pa pol ti pomagat musice iz hrbta dol dajat, k ne dosezes sam    :smoke:

 

 

 

 

zadej pa....tri...dva...ena   . . . . . . . vžig    post-478-0-55664500-1433843435.jpeg

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tezko, ce te moram po cest pred sabo porivat . . .    :lol1:

 

PS: pa pol ti pomagat musice iz hrbta dol dajat, k ne dosezes sam    :smoke:

 

 

 

 

zadej pa....tri...dva...ena   . . . . . . . vžig    attachicon.gifimages.jpeg

in pol meni praviš da sm objesten na cesti. Nehi me porivat :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol meni praviš da sm objesten na cesti. Nehi me porivat :P

 

samo do odstavnega pasu..pol se moras sam znajt

 

PS: ovire na cesti pa to   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja "turbo luknja" in EGO luknja   :smoke:

za vse ostale, k so pa brez lukenj...je pa še vedno dobrodošel internet :D

samo do odstavnega pasu..pol se moras sam znajt

 

PS: ovire na cesti pa to   :smoke:

nikar se ven ne vleci zdaj.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ostale, k so pa brez lukenj...je pa še vedno dobrodošel internet :D

 

 

stoparca na dirkaliscu slabo polni EGO road runnerjem  

 

tam treba znat...na cesti je norost dovolj  

 

Internet je pa itaq majka trobilo za road runnerje . . . kok ste huuuuudi !!!   :hooray:  pravi pravcati asi  

 

BTW:  stoparice ne nabijajo po forumih   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tako videl, da si raje spustil in se šel kopat in si prišel v Senj istočasno... :)

 

 

po ravnini so mi spizdli, pri ovinku sem pa bremzal, kot nor, da ga nebi zajahal... crkneš pri taki vožnji.... pljuc na RR

 

Take vožnje se ne končajo ponavadi srečno, razen če ne gre za bujno domišljijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!