Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Dinko niti ni pocen. 20€ po osebi. za motoriste mičken popusta .35€ za 2.osebi. Brez zajtrka .Gospša milena je pa zakon itak. Ma pa čezdalje večjo gužvo. vikendi skos polni. Za naslednji teden,ko je praznik in nekatari majo podaljšan vikend,ima samo še en app frej.Je rekla ,kdor prej pride.......

Nima več nč frej  :grrr sm se kr pofočku  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem moral kar naprej pelat. Je blo Maši tko dobr, da sva se sam hitr na en čik ustavla pol pa šele v Kočevju na kavo. Je rekla ,da je čist not v ritem padla pa da se ni hotla ustavlat hehehe. Ob 14h sva že v kafiču sedela v Kočevju

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem moral kar naprej pelat. Je blo Maši tko dobr, da sva se sam hitr na en čik ustavla pol pa šele v Kočevju na kavo. Je rekla ,da je čist not v ritem padla pa da se ni hotla ustavlat hehehe. Ob 14h sva že v kafiču sedela v Kočevju

Lepo da se vsepovsod ujameta  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ne, Joze bi se ze 3x ustavu, tko je mogu pa kr gont naprej.... :lol1:  :P

To ti pa vrjamem,ona je iz sobe prišla vsa spočita ,on je zgledu pa k da je premetou prikolco gnoja  :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti pa vrjamem,ona je iz sobe prišla vsa spočita ,on je zgledu pa k da je premetou prikolco gnoja  :P  :lol:

jebat ga. Tko je če maš mlado . Pa nobene kondicije.

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ne, Joze bi se ze 3x ustavu, tko je mogu pa kr gont naprej.... :lol1:  :P

Res je. Me je zlo pozitivno presenetla. Si nism mislu da ji bojo jadranski ovinki tko všeč. Bo treba še zanjo drsnike(kolenčnike) nabavt. Ker kokr zgleda ,bomo kmal v dvoje po kolenih šibal :OK:

Popravljeno . Popravil jozexj6
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vem da je to vprašanje že bilo ampak nekje daleč nazaj.... kje gledate vreme za jadranko? Namreč, jutri bi skočil do crikvenice, pa me zanima če bo vsaj približno zdržalo....

 

Fala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vem da je to vprašanje že bilo ampak nekje daleč nazaj.... kje gledate vreme za jadranko? Namreč, jutri bi skočil do crikvenice, pa me zanima če bo vsaj približno zdržalo....

 

Fala :)

 

 DHMZ mi deluje dalec najbolj tocen. Sploh kar se vetra tice "Aladin". Je pa res, da je jadranska obala zelo specificna. Zaradi reliefa ni nujno, da generalna vremenska napoved na terenu drzi kot pribita.

V vsakem primeru pa se ne zanast na daljnorocne napovedi . Prvih 48 ur je se nekako tocno, ker bazira na opazovanju. Vse nad 48 je racunska napoved in je bolj kot ne verjetnostni izracun.

 

Fala  :smoke:

 

http://prognoza.hr/tri_karta.php?id=tri&param=Licko-senjska&code=Jablanac

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vem da je to vprašanje že bilo ampak nekje daleč nazaj.... kje gledate vreme za jadranko? Namreč, jutri bi skočil do crikvenice, pa me zanima če bo vsaj približno zdržalo....

 

Fala :)

 

 

... ponavad stopim ven iz bajte ... pogledam u nebo ... in to je to ...  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ponavad stopim ven iz bajte ... pogledam u nebo ... in to je to ...  :kva2:

torej ko sem stopil iz bajte , pogledal v nebo in dežuje to po tvoje pomeni da bo jutri ko namerava mz na pot deževalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ko sem stopil iz bajte , pogledal v nebo in dežuje to po tvoje pomeni da bo jutri ko namerava mz na pot deževalo ...

 

... jutr je treba še enkrat stopit iz bajte ...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vem da je to vprašanje že bilo ampak nekje daleč nazaj.... kje gledate vreme za jadranko? Namreč, jutri bi skočil do crikvenice, pa me zanima če bo vsaj približno zdržalo....

 

Fala :)

Ko grem jz doli je lepo,jutr ne grem :-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne vem, zakaj je treba tolk komplicirat :kva2:

ma saj ne kompiciram.... povabljen sem za vikend na morje, ampak če bo deževalo, res nebi šel z motorjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vem da je to vprašanje že bilo ampak nekje daleč nazaj.... kje gledate vreme za jadranko? Namreč, jutri bi skočil do crikvenice, pa me zanima če bo vsaj približno zdržalo....

 

Fala :)

jaz se držim tegale:

http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Senj

in tegale, ki je nekoliko bolj natančen glede vetra:

http://www.meteo-info.hr/grad/senj

 

upoštevam pa tistega, ki ima lepše vreme. Drugače pa velja, tak kot pravi Nearein, za dva dni naprej je še kar točno, kar je pa več, je pa že malce ugibanje

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem jz doli je lepo,jutr ne grem :-P

tudi jaz ne u3pm, nasledni vikend imam dežurstvo, pol sem že na morju do 20.7.--- :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz ne u3pm, nasledni vikend imam dežurstvo, pol sem že na morju do 20.7.--- :(

Se vidmo po 20 tem  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!