Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Dokler je brzinomer kazal nad 100, je še šlo.

Motorjev morda 20, precej manj od avtodomov in skoraj tolko, kot šleparjev.

Policajev:

pred tunelom Škurinje I policajka s stativom merila prihajajoče

Baška bura: 2 na hidraciji

 

imajo pa v Paklenici prijeten maestral, sicer bi blo za znort.

 

Baška bura (Karlobag) včeraj ob 13ih, v lokalu pri odprtem oknu, ni klime.

Pred njo pa samo en moped.

 

post-22275-0-54148300-1437628586_thumb.jpg

 

post-22275-0-62973600-1437628739_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoštevaj znake za omejitve v naseljih, ki si jih zapisal, pa boš sigurno prevozil ta del jadranke brez "vstopnine".

Hvala MiNa, bom pozoren na navedena naselja.

 

 

če se gre igrco na izpadanje, potem je Jadranka kr zanimiva :jezik:

Maus, mi lahko razložiš pravila igre, ker jih nikjer nisem mogel zaslediti? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Maus, mi lahko razložiš pravila igre, ker jih nikjer nisem mogel zaslediti? :blush:

pravila gredo iz roda v rod in niso napisana :jezik:

 

;)

 

so pa tukaj jadrančkarji, ki so bolj redno gor kot jaz in ti bodo objasnili :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se gre igrco na izpadanje, potem je Jadranka kr zanimiva :jezik:

 

Sem opazil, da je te dni dosti možnosti za zmago, ker jih, zaradi vročine, večina izpade že pred garažo... :grim

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoštevaj znake za omejitve v naseljih, ki si jih zapisal, pa boš sigurno prevozil ta del jadranke brez "vstopnine".

Najbolj enostavna rešitev.

Je pa res, da je po riješki obvoznici težko 90km/h voziti.

današnji setup: kamer 1 in 2 ne,

flesh/kamera ter senzor hitrosti sta obrnjena le v prihajajoče. Na škatli je to očibodno vidno. (slika na Whiskeyevem postu)

Kamero (kišto) pred tunelom Škurinje II - 3 (v smeri Splita) nisem uspel videt, ker sem zjal v policaja z notebookom.

 

Na hrbtni strani škatel je trenutno le gola stena, oz. natančneje, slutit je okni, ki pa sta pokriti

s steni enakim materialom. Obstaja možnost opremo obrnit ali pa dvojni komplet, samo brez odprtega okna ne more deat.

 

Videl sem sledeče:

 

smer Bakar Reka:

1  pred dovozom iz Draga-e      omejitev 100kmh

2  v neposredni bližini Petrolove črpalke (ali pred njo ali za) se trenutno ne spomnim,  omejitev 90kmh

 

smer proti Bakar-ju

3 tunel Škurinje, vhod vanj, tu je bil policaj z notebookom, na levi ob prehitevalnem pasu, omejitev 70 ali 60

Ta bi znal merit v rit!

 

poleg tega je trenutno povsod videti le en komplet, ki opazue oba pasova.

A so tut table na obvoznici z opozorilom? Tako kot pri nas, pred stacionarci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Maus, mi lahko razložiš pravila igre, ker jih nikjer nisem mogel zaslediti? :blush:

Pravilo je zlo enostavno:

1. Moralna zmaga, odličje, lovorjev venec gre tistemu, ki pride cel do konca. (časovne omejitve ni, tako da pučas pa po pameti)

2. Plaketa "važno je sodelovati, ne pa zmagati" gre tistim, ki ne pridejo do konca, ostanejo pa celi.

3. Odvoz z rešilcem in voden ogled zadarske bolnice, pa tistim, ki klonejo pod težjo jadranke in ne uspejo zaključiti poti. snacija poškod se ponavadi potem podaljša v slovenskih bolnicah in zdraviliščih. Kljub veliko "nagradam" te točke absolutno ne predlagam.

4. odvoz v kovinskem zaboju, gre tisitm, ki na jadranki prenehajo dihati (ta točka je STROGO PREPOVEDANA)

Predlagam, da vedno osvojiš prvo točko, eventuelno če ne gre drugače drugo (vendar ne priporočam)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali na kratko... ne se dat jebat raznim zajčkom.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilo je zlo enostavno:

1. Moralna zmaga, odličje, lovorjev venec gre tistemu, ki pride cel do konca. (časovne omejitve ni, tako da pučas pa po pameti)

2. Plaketa "važno je sodelovati, ne pa zmagati" gre tistim, ki ne pridejo do konca, ostanejo pa celi.

3. Odvoz z rešilcem in voden ogled zadarske bolnice, pa tistim, ki klonejo pod težjo jadranke in ne uspejo zaključiti poti. snacija poškod se ponavadi potem podaljša v slovenskih bolnicah in zdraviliščih. Kljub veliko "nagradam" te točke absolutno ne predlagam.

4. odvoz v kovinskem zaboju, gre tisitm, ki na jadranki prenehajo dihati (ta točka je STROGO PREPOVEDANA)

Predlagam, da vedno osvojiš prvo točko, eventuelno če ne gre drugače drugo (vendar ne priporočam)

tko k je Dami povedu .. dovoljeno je tudi nadaljevanje, če usuješ, ampak na lastnem motorju .. ni dovoljeno se šlepati drugmu za rit :P

 

vsak zmaga, sam da pride do konca v takem stanju kot je štartal .. dovoljeno je, da manjka kakšna ročka, tačka, kos opreme ... žirija na koncu ugotaula, ali si dost motorja in sebe prinesu do konca :P

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilo je zlo enostavno:

1. Moralna zmaga, odličje, lovorjev venec gre tistemu, ki pride cel do konca. (časovne omejitve ni, tako da pučas pa po pameti)

2. Plaketa "važno je sodelovati, ne pa zmagati" gre tistim, ki ne pridejo do konca, ostanejo pa celi.

3. Odvoz z rešilcem in voden ogled zadarske bolnice, pa tistim, ki klonejo pod težjo jadranke in ne uspejo zaključiti poti. snacija poškod se ponavadi potem podaljša v slovenskih bolnicah in zdraviliščih. Kljub veliko "nagradam" te točke absolutno ne predlagam.

4. odvoz v kovinskem zaboju, gre tisitm, ki na jadranki prenehajo dihati (ta točka je STROGO PREPOVEDANA)

Predlagam, da vedno osvojiš prvo točko, eventuelno če ne gre drugače drugo (vendar ne priporočam)

Dami, kje je pa kakšna točka zame? K se ponavadi zgubim? :lol1: Pol ne morem z vami sodelovat na VN jadranke? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, kje je pa kakšna točka zame? K se ponavadi zgubim? :lol1: Pol ne morem z vami sodelovat na VN jadranke? :blush:

sj res:

5. tolažilne nagrade (poljub hostese, izbor je prepuščen tekmovalvcem) pridobijo vsi, ki pridejo do Pirana :P 

 

hostese:

 

nr.1

Gt%252Bnot%252Battracted%252Bto%252Bgood

 

nr.2

 

7259ce761f84701317c252d5bf51fa72.jpg

 

nr. 3 (priporočam)

 

Teenage-Girls-Some-Are-Really-Ugly-The-U

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34 hvala za odgovor, sem pa predvideval, da je nekaj podobnega. :-)

 

Do zdaj sem prevozil kar nekaj in vedno sem uspel pobrati prvo tocko, saj je le ta zame najbolj pomembna in upam, da bom ta niz nadaljeval.

 

Lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj res:

5. tolažilne nagrade (poljub hostese, izbor je prepuščen tekmovalvcem) pridobijo vsi, ki pridejo do Pirana :P

 

hostese:

 

nr.1

Gt%252Bnot%252Battracted%252Bto%252Bgood

 

nr.2

 

7259ce761f84701317c252d5bf51fa72.jpg

 

nr. 3 (priporočam)

 

Teenage-Girls-Some-Are-Really-Ugly-The-U

zato pa jaz ne vem kje Piran je :jezik:

 

Kmet pa vedno prvi na tartiniju... zdaj mi je jasno zakaj :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zgornje tri so za tiste tri k so se terali na Multistradi......sej ni potrebno slike limat al pa :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zgornje tri so za tiste tri k so se terali na Multistradi......sej ni potrebno slike limat al pa :-P

kje pa tri zgoraj vidiš :O

 

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zgornje tri so za tiste tri k so se terali na Multistradi......sej ni potrebno slike limat al pa :-P

 

Glej, ne se zdaj ven vadit.... pravila so takšna kot jih je napisal Dami.... in ti vedno prvi srkaš kahvo na tartiniju :lol1:

 

ps. sej vem, človek v tvojih letih ni več zbirčen :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa tri zgoraj vidiš :O

 

 

:P

ta zgornja je za tri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali na kratko... ne se dat jebat raznim zajčkom.....

točno, niso na jadranki nevarni radrji, pa polcaji

 

zajčkov se bojte, zajčkov!!!! Buaaaaa

ti so pobegnil z jadranke :

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj enostavna rešitev.

Je pa res, da je po riješki obvoznici težko 90km/h voziti.

A so tut table na obvoznici z opozorilom? Tako kot pri nas, pred stacionarci?

:hmm: nč vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Maus, mi lahko razložiš pravila igre, ker jih nikjer nisem mogel zaslediti? :blush:

a si zdj vidu kaj si storu :jezik:

 

pravila so taka :D

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... pravila, pravila, pravila ... :(

... sama pravila ... :(

... nč nočm po pravilih ... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravila so zato:

.... da jih pussiji spoštujejo...

.... da jih đeki kršijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!