Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Jaz sem se pa sprehajal po prastari Jadranki (med Živimi Bunari in Šegoti), ki so jo gradili 1877 za "vladanja cara Franje Josipa I i upravljanja baruna Mollinaryja, zapovjedajućega generala krajine"

 

post-12860-0-94555600-1438078080_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranka za nas ozivi septembra, julija in avgusta si jo lastijo turisti.

...aha.... a mi smo pa pol ogledniki  cest in cestni delavci "hrvaškega DARSa"... po službeni dolžnosti ...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aha.... a mi smo pa pol ogledniki  cest in cestni delavci "hrvaškega DARSa"... po službeni dolžnosti ...   :P

Imenuj se kakor hoces, lahko tudi stezosledec avtodomov :)

Zame je Jadranka najlepsa izven turisticne sezone. Od maja na njej se nisem bil in verjetno do septembra tudi ne bom, prav tako me ne bo videla med vikendi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhaha kake mate eni. Greš takrat ko ti paše in imaš čas. Al je sred sezone al pa začetk al konce sezone.

Je pa res da je zdaj več voznikov na cesti in je potrebno več pazlljivosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhaha kake mate eni. Greš takrat ko ti paše in imaš čas. Al je sred sezone al pa začetk al konce sezone.

Je pa res da je zdaj več voznikov na cesti in je potrebno več pazlljivosti

Nekateri potrebujejo prazno cesto :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motorji so nevarni,kar prodat,pa se ti ne more nič zgodit;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozil celo par dni nazaj. Edina nevarnost so turisti, ki peljejo 30 čez ovinke vmes pa gledajo morje ali pa na telefon. V 1 tednu so me 2x izsilili, sekali ovinke, peljali malo po mojem pasu in kle ni cesta čisto nič kriva ampak ljudje. V spomin mi je ostal en zagrebčan v mercedesu kako je pripeljal cez ovinek po mojem pasu vmes je pa gledal svoj telefon.

no men sekaj takega ni zgodilo, vsega 7-8 avtov videl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno v Paklenici, ceste brez kakšnega heavy prometa,prej prazna cesta kot kaj drugega,ampak to je za nas turiste,za taprave motoriste pa je gužva da te kap;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno v Paklenici, ceste brez kakšnega heavy prometa,prej prazna cesta kot kaj drugega,ampak to je za nas turiste,za taprave motoriste pa je gužva da te kap;-)

Pa ti si u Paklenici kuhan in pečen. Da nisi morda v ekipi, ki pripravlja teren za snemanje tanovega Vinetouja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si u Paklenici kuhan in pečen. Da nisi morda v ekipi, ki pripravlja teren za snemanje tanovega Vinetouja...

 

 

... kukr ga jest poznam ... 

.. bi bil bolj primeren za OldŠeterhenda ...   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranko si tule predstavljam(o) na dva načina:

 

1. Kot cestno povezavo od Reke do Paklenice (itak da gre še naprej) ...da se pelješ turistično na dopust...ali kakorkoli drugače....in nima veze koliko časa potuješ in koliko avtodomov prehitiš....

      to se pravi cesta od točke A do točke B..in ker je lepo (okolica, morček...itd), se gre tja peljat....in uživat, ko prideš na cilj.

2. kot cestni poligon hitre vožnje po zaviti cesti za  pokolenčkat...itd.. in ti motoristi užitkarsko izkoriščajo(mo) zavito cesto, dober oprijem..itd ...in uživajo(mo) v vožnji....v tem primeru je bolje, da je cest prazna......

      to se pravi cesta od točke A do točke B.... in ker je po tej cesti lepo in užitek peljat ....uživaš, ko voziš..... in si srečen, ko prideš na cilj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranko si tule predstavljam(o) na dva načina:

 

1. Kot cestno povezavo od Reke do Paklenice (itak da gre še naprej) ...da se pelješ turistično na dopust...ali kakorkoli drugače....in nima veze koliko časa potuješ in koliko avtodomov prehitiš....

      to se pravi cesta od točke A do točke B..in ker je lepo (okolica, morček...itd), se gre tja peljat....in uživat, ko prideš na cilj.

2. kot cestni poligon hitre vožnje po zaviti cesti za  pokolenčkat...itd.. in ti motoristi užitkarsko izkoriščajo(mo) zavito cesto, dober oprijem..itd ...in uživajo(mo) v vožnji....v tem primeru je bolje, da je cest prazna......

      to se pravi cesta od točke A do točke B.... in ker je po tej cesti lepo in užitek peljat ....uživaš, ko voziš..... in si srečen, ko prideš na cilj...

kaj pa igrca na izpadanje :O

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa igrca na izpadanje :O

 

:krneki:

 

 

Jadranko si tule predstavljam(o) na dva načina:

 

1. Kot cestno povezavo od Reke do Paklenice (itak da gre še naprej) ...da se pelješ turistično na dopust...ali kakorkoli drugače....in nima veze koliko časa potuješ in koliko avtodomov prehitiš....

      to se pravi cesta od točke A do točke B..in ker je lepo (okolica, morček...itd), se gre tja peljat....in uživat, ko prideš na cilj.

2. kot cestni poligon hitre vožnje po zaviti cesti za  pokolenčkat...itd.. in ti motoristi užitkarsko izkoriščajo(mo) zavito cesto, dober oprijem..itd ...in uživajo(mo) v vožnji....v tem primeru je bolje, da je cest prazna......

      to se pravi cesta od točke A do točke B.... in ker je po tej cesti lepo in užitek peljat ....uživaš, ko voziš..... in si srečen, ko prideš na cilj...

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js te ne razumam .... nočš igrc igrat :O

 

:cry:

 

js sm te meu pa za odraslega desca .. za motorista sm te meu :glare:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče moraš pojem Jadranke malo razširiti za kak km proti severu in proti jugu! Starigrad z okolico res ni turistična meka.

Res je ;-) Toda iz Paklenice do trenitno Jablanaca smo prehiteli cele 4 avte pa od tega sta dva kar sama zavila v gostilno hahaha gužva za popiz...:-D po moje bomo spali v Senju:-D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!