Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

A se je kdo že vozil bribir-jasenak (ni glih jadranka ampak bom vseeno tle vprašal) Vredno zavit? Gledam mal google maps pa trase delam :-)

 

Že prevozil dve leti nazaj in je super cesta, široka, že takrat na nekaterih mestih na novo asfaltirana (zdaj je verjetno še kakšen odsek več), ki poteka večinoma po gozdu in je treba pazit na kamione z lesom in na pesek v kakšnem ovinku...Drugače pa, ko greš skozi kraj Breze proti NV je tam ena velika žaga za les - pazi promet, potem se pa odpre proti morju in imaš z vrha razgled na Jadranin na ovinkasto cesto pod tabo. Ta del, ko je odprto je sploh dobra cesta. Se splača it! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole cesto sem med drugim prevozil letos 1.junija. Cesta je ponekod kar "zdelana" promet težkih kamijonov z lesom in zima sta naredila svoje.

Je pa lepa "panoramka" po gozdovih, kjer kar nekaj kilometrov ne opaziš žive duše.

 

post-7865-0-40378800-1438610632_thumb.jpg

 

Odsek od magistrale v Novem Vinodolskem do križišča s cesto D42 pri Ogulinu je dolg 66km.

 

Za tiste, ki radi kdaj prevozite tudi kakšno "odmaknjeno" traso je zanimiv tudi tale odsek.  Me tednom pozor na kamijone z lesom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne z suhimi barvicami sm narisal :-D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda

Rajš u motor k u telefon :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa svojo kr na Jadranki zaprosil za roko!!

 

Ha premagajte to če lahko!! :D

hmmm....ja.....moje sožalje! Pa že tako dobro ti kazalo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....ja.....moje sožalje! Pa že tako dobro ti kazalo :P

 

zdej mi kaže še bolje...najprej prstan pol pa GS..če bi blo kontra, pol bi bla šele štala... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je na tej sliki lepotica kdo zver ???

Če si moral vprašat,ne boš razumel odgovora :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepotica in zver:-P

Ne ne dejmo razčistit

Ti lajkam

Pri men bi bla ta na desni zver   ;)

Nkamr ne morm sam   :nono:

Popravljeno . Popravil alko1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morske deklice sm vidu..u Jadranu :D

 

11846537_905535752849311_818835479589544

 

 

 

ZELO LEPO, ČESTITAM FOTOGRAFU IN MANEKENKAM !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo pooblastila, da zrihta dobro vreme za vikend?  :closedeyes: 

Modelna napoved na meteo.hr pravi, da bo v nedeljo že čist kislo vreme (kišovito), nekak ne upam rinit do Murterja za vikend ... Ima kdo kakšno bolj točno napoved?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo pooblastila, da zrihta dobro vreme za vikend?  :closedeyes: 

Modelna napoved na meteo.hr pravi, da bo v nedeljo že čist kislo vreme (kišovito), nekak ne upam rinit do Murterja za vikend ... Ima kdo kakšno bolj točno napoved?

Bolj točna: že sobota bo v k....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem pa ne bo hudega, velebit je že večkrat zadržal dež...vsaj kar meteo gledam, se zna magistrala celi izvleči brez kakih nalivov v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem pa ne bo hudega, velebit je že večkrat zadržal dež...vsaj kar meteo gledam, se zna magistrala celi izvleči brez kakih nalivov v nedeljo.

tako kot si rekel :OK: ponoči malo deževalo, danes pa raj na Jadranki... :kva2: vsem avtomobilistom se iskreno opravičujem, če sem jih ogrožal ali prestrašil :004  letel pa je, da bom sedaj lahko gledal GP :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!