Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

ma jebejo nas obveznosti :(

... ma kaj jebeš obveznosti ... ???

... jebaj neobvezno ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@rumenicestak, drugič ko nas prehitiš častiš rundo (kolkokrat si nas prehitu 2x? 3x?) :P Shiverka in Weestrom z GO registrsko ;)

Popravljeno . Popravil Rokic
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rumenicestak, drugič ko nas prehitiš častiš rundo (kolkokrat si nas prehitu 2x? 3x?) :P Shiverka in Weestrom z GO registrsko ;)

Častim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve pri kateri hitrosti vetra zaprejo Jadrannko od Senja proti Karlobagu?

običajno pri 10 m/s, je pa odvisno od sunkovitosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

običajno pri 10 m/s, je pa odvisno od sunkovitosti.

ojej, ne govor tega okrog pa čeprav drži :P

bom popravil izjavo, običajno res začnejo takrat, pa čeprav je to 36km/h (kar je hitrost malo bolj rahlega vetra)...seveda so to ponavadi podatki ilmeteo in podobnih neprofesionalnih portalov za morjeplovce. Po ZKP je najbolje pogledati stanje na cestama in vedeti, da če pr nam piha burja in če je šla fronta, čez običajno piha tudi pod Velebitom.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa zaprejo greš pa Senj - Alan - Novi Vinodolski...................problem rešen in hud trip po velebitu - tudi za cestake, samo lep asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometa je še vedno kar veliko, v primerjavi s tistim med tednom.

Včeraj nasproti na mojem pasu: 2 x avto, 3 x motor.  V naseljih se pa tako ali tako marsikaj dogaja na cestah.

Je treba res paziti.

Popravljeno . Popravil motolover
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj ne hodte na Jadranko...sami diujaki so tlele...

post-18923-0-64356400-1442130374_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kateri uri? Jaz očitno zmeraj pridem tako pozno, da že pospravijo.

 

Okoli dveh popoldan nekje. Jaz jih skor vedno srečam tam, tako da sem extra pazljiv. Tiste Drage znajo biti drage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelješ po omejitvah, pa je ( ko bi bilo res tako lahko, kot govorim). Za vsak slučaj pa Kune v denarnici..

Se mi zdi, da sem te včeraj videl, če imaš rdeče belo CB 1300 brez oklepa. Si šel mimo Baške Burje med 16:30 - 17:30.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelješ po omejitvah, pa je ( ko bi bilo res tako lahko, kot govorim). Za vsak slučaj pa Kune v denarnici..

Se mi zdi, da sem te včeraj videl, če imaš rdeče belo CB 1300 brez oklepa. Si šel mimo Baške Burje med 16:30 - 17:30.

 

Ja, jaz sem tam skoz vozim zelo po omejitvah. Če je voznik one CB 1300 mel na glavi fluo čelado, sem to bil jaz  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj ne hodte na Jadranko...sami diujaki so tlele...

attachicon.gifDSC_1486.JPGattachicon.gifhdr_00010_0.jpg

 

 

Mene sta dva diujaka  (Kmet, Dami in lepotici zadaj)  prehitela  med Prizno in Jablancem, Kmet me je lepo z brco pozdravu, sem jima sledil pa jih je pri Živih Bunarih "uzela magla" ker so me Ducatiji zajebal k jih nisem mogu prehitet tko hiter, pol pa diujakov ni blo nikjer več.

Sem pa mel namen vas častit z drinkom v Senju pa vas ni blo tm!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranka je bila v petek popoldne v črnini.

 

Drugače pa krasnih 930 km do brancina pri Dinkotu in nazaj. Več makadamskih vložkov pri iskanju bližnjic čez Velebit, nočna vožnja in nato spanje tako blizu doma (Karlobag) po 9.urah vožnje!!!za 200 km, ogled izvira Une, kopanje v neverjetno toplem morju za ta letni čas :kva2:  (nebi mu dal več kot 20 stopinj), predvsem pa morske dobrote - so zaznamovali ta konec tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!