Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Asfalta je kar nekaj novega. Bil z RRom dvakrat v dveh tednih, motor se ni nič pritoževal, kardan tudi ni odpadel. 

od meje pa do delnic pa še naprej je krneki...če bi biu skos nov asfalt bi pa blo....bi lahko spodobno pelal...tk se pa vleeečeeee...dokler nisi na jadranki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se bolj vleče po reški obvoznici. Se pa vsake rute naveličaš. Zdaj hodim dol čez Kočevje, ker se vračam bolj na večer pa grem nazaj čez Reko, Knežak in Postojno na AC. Čez Kočevje se bo kmalu zaključila zaradi ohladitev, jo je treba še parkrat izkoristiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se Reka-Delnice-Petrina ni zdela tako slaba kot sm pričakoval. 

 

a za vikend bo pa jeba dol? za petk nism najdu nit ene pozitivno nastrojene vremenske napovedi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asfalt je porazen, 30 razlicnih varjant v flikah. Razn, ce se drzis omejitve 40, pol je spica. :D

Evo, zdaj vem zakaj se mi zdi v redu. :)

Resno, cesta se mi ne zdi slaba, mogoče imaš motor s pretrdim vzmetenjem.

a za vikend bo pa jeba dol? za petk nism najdu nit ene pozitivno nastrojene vremenske napovedi....

Še za cel naslednji teden je napoved burja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se bolj vleče po reški obvoznici. Se pa vsake rute naveličaš. Zdaj hodim dol čez Kočevje, ker se vračam bolj na večer pa grem nazaj čez Reko, Knežak in Postojno na AC. Čez Kočevje se bo kmalu zaključila zaradi ohladitev, jo je treba še parkrat izkoristiti.

Vožnji čez Kočevje, če se gre iz LJ preko Ribnice, se komot izogneš po precej lepi trasi preko Gotenice in Kočevske reke. Prvič se izogneš Dolgi vasi izza Kočevja, kjer se naselje vleče kot ponedeljek pa še radar je konstanta. Drugič pa je trasa preko Gotenice res lepa dinamična sredi gozda in brez naselji. Asfalt pa razen enega krajšega odseka dober brez flik. Ven se pride na cesto proti Petrini pri Štalcarjih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asfalta je kar nekaj novega. Bil z RRom dvakrat v dveh tednih, motor se ni nič pritoževal, kardan tudi ni odpadel. 

ko bo teb kardan odpadel, se tud jes več neum vozu z bmflom:kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, zaviješ proti Rakitnici in Grčaricam. Ne izgubiš pa nič kaj dosti kar se ovinkov tiče, ker se tam pelje kar nekaj lokalnih sportakarjev na svojih GSX-ih in CBR RR-kah, pa ne turistično da se razumemo ;)

Je ena taka skrita lokacija, kot je bila svoj čas skrita cela Gotenica in okolica :)

Cesta je ovinkasto-hitra, če lahko tako rečem, tako kot je tisti del, ki ga boš izpustil na drugi strani, razlika je le, da je ta cesta malenkost ožja. Probaj enkrat, če ti ne bo všeč, pač naslednjič ne boš šel več tam čez. Meni je ok, če pridem od Lj smeri, če pridem pa od Dvora, grem pa seveda preko Kočevja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se Reka-Delnice-Petrina ni zdela tako slaba kot sm pričakoval. 

 

a za vikend bo pa jeba dol? za petk nism najdu nit ene pozitivno nastrojene vremenske napovedi....

petek res slabo kaže, sobota ( popoldan) ,nedelja pa dokaj dobro vsaj tule: http://www.meteo-info.hr/grad/rijeka

Rijeka, Senj, Karlobag, Paklenica, delno jasno pa do 23C, za veter bomo pa jutri bolj natančno vedeli. Najbrž bo pihalo, vsaj pr nas bo šibka burja. Kok bo pa pod velebitom, bomo pa ju3 prebrali. 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se Reka-Delnice-Petrina ni zdela tako slaba kot sm pričakoval. 

 

a za vikend bo pa jeba dol? za petk nism najdu nit ene pozitivno nastrojene vremenske napovedi....

petek res slabo kaže, sobota ( popoldan) ,nedelja pa dokaj dobro vsaj tule: http://www.meteo-info.hr/grad/rijeka

Rijeka, Senj, Karlobag, Paklenica, delno jasno pa do 23C, za veter bomo pa jutri bolj natančno vedeli. Najbrž bo pihalo, vsaj pr nas bo šibka burja. Kok bo pa pod velebitom, bomo pa ju3 prebrali. 

poročaj :) drugače grem po dolgem času čez Metliko! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš čez Metliko, meni lepša je čez Vinico (na Gorjancih se odcepi za Semič/Črnomel)j, veliko lepša cesta (nov asfalt proti Črnomlju), MP Vinica in potem po stari cesti Zagreb-Rijeka do odcepa za Ogulin (od tam do Ogulina cesta res malo jeba), od Ogulina dalje pa je prosta pot do Senja, ki jo pa itak že vsi poznate.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se Reka-Delnice-Petrina ni zdela tako slaba kot sm pričakoval. 

 

a za vikend bo pa jeba dol? za petk nism najdu nit ene pozitivno nastrojene vremenske napovedi....

petek res slabo kaže, sobota ( popoldan) ,nedelja pa dokaj dobro vsaj tule: http://www.meteo-info.hr/grad/rijeka

Rijeka, Senj, Karlobag, Paklenica, delno jasno pa do 23C, za veter bomo pa jutri bolj natančno vedeli. Najbrž bo pihalo, vsaj pr nas bo šibka burja. Kok bo pa pod velebitom, bomo pa ju3 prebrali. 

poročaj :) drugače grem po dolgem času čez Metliko! 

poročam, da bom najbrž kr doma ostal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asfalt je porazen, 30 razlicnih varjant v flikah. Razn, ce se drzis omejitve 40, pol je spica. 

 

Gre tudi suvereno prek 40... sam je treba malo vedet, kje. Pa dol je bolj zajebano kot gor, pred nekaj ovinkih na zaviranju kr premetava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme bo?

Bo! :-D

a si še prepričan? http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Karlobag :(

BURJA bo!

 

pravkar sm hotel napisat, prehitel si me :P

Ma kaka burja,to je sapica za mojga Versysa :-P

Meni se bolj vleče po reški obvoznici. Se pa vsake rute naveličaš. Zdaj hodim dol čez Kočevje, ker se vračam bolj na večer pa grem nazaj čez Reko, Knežak in Postojno na AC. Čez Kočevje se bo kmalu zaključila zaradi ohladitev, jo je treba še parkrat izkoristiti.

Vožnji čez Kočevje, če se gre iz LJ preko Ribnice, se komot izogneš po precej lepi trasi preko Gotenice in Kočevske reke. Prvič se izogneš Dolgi vasi izza Kočevja, kjer se naselje vleče kot ponedeljek pa še radar je konstanta. Drugič pa je trasa preko Gotenice res lepa dinamična sredi gozda in brez naselji. Asfalt pa razen enega krajšega odseka dober brez flik. Ven se pride na cesto proti Petrini pri Štalcarjih.

 

Al pa v Osilnici .....:-D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš čez Metliko, meni lepša je čez Vinico (na Gorjancih se odcepi za Semič/Črnomel)j, veliko lepša cesta (nov asfalt proti Črnomlju), MP Vinica in potem po stari cesti Zagreb-Rijeka do odcepa za Ogulin (od tam do Ogulina cesta res malo jeba), od Ogulina dalje pa je prosta pot do Senja, ki jo pa itak že vsi poznate.

Če je cesta zaprta mi nič ne pomaga, če pridem do Senja...   :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš čez Metliko, meni lepša je čez Vinico (na Gorjancih se odcepi za Semič/Črnomel)j, veliko lepša cesta (nov asfalt proti Črnomlju), MP Vinica in potem po stari cesti Zagreb-Rijeka do odcepa za Ogulin (od tam do Ogulina cesta res malo jeba), od Ogulina dalje pa je prosta pot do Senja, ki jo pa itak že vsi poznate.

Preverjeno najboljsa pot med Vinico in Senjem:

Vinica-Bosiljevo-Generalski Stol- Jospidol-Modrus-Senj

Samo med Bosiljevom in Generalskim Stolom imas cca 8km malo slabse ceste...ostalo je milina.

Screenshot 2015-09-23 20.11.40.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od bližnjic od Vinice do magistralke pri Generalskem Stolu. Od Orišja to Tomašičev ni ravno za sportake je pa najkrajša varianta.

Druga varianta pa preko Metlike...

Vreme pa v vsakem primeru bo, sam kaj, ko imam pa jaz slabo opremo B).

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asfalta je kar nekaj novega. Bil z RRom dvakrat v dveh tednih, motor se ni nič pritoževal, kardan tudi ni odpadel. 

ko bo teb kardan odpadel, se tud jes več neum vozu z bmflom:kva2:

delnice so zakon, jaz sploh ne vidim problema s cesto. :smoke::winkiss::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asfalta je kar nekaj novega. Bil z RRom dvakrat v dveh tednih, motor se ni nič pritoževal, kardan tudi ni odpadel. 

ko bo teb kardan odpadel, se tud jes več neum vozu z bmflom:kva2:

delnice so zakon, jaz sploh ne vidim problema s cesto. :smoke::winkiss::winkiss::winkiss:

Jst tudi ne vidim vem kaj je na tem odseku motečega.

Ja res, sem pa ke te mal zruka, pa sej me bl zruka ,ko se peljem na šiht Medvode-Kranj.

:music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut nč ne manjka z to cesto. Omogoča dokaj hiter tempo, ovinki kolker tolk.. edino na Zju mi je zlomilo nosilec maske ko smo dol žgali na enem od rukerjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!