Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Motor u kombi pa do Karlobaga .. pol pa gas do daske :kva2:

Kiks, kombi ma do Vinodolca čist zadost,  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

HAK

PROHODNOST CESTA

ažurirano 26.9.2015. 09:45

 
 
Zbog jake bure na Jadranskoj magistraIi (DC8) između Senja i Svete Marije Magdalene zabrana je prometa za autobuse na kat, motocikle, vozila s kamp prikolicama, dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina vozila).
 
Jak vjetar usporava vožnju i na autocesti A1 između tunela Sveti Rok i vijadukta Božići i na A6 Rijeka-Zagreb između čvora Kikovica i tunela Tuhobić, no autoceste su otvorene za sav promet.
Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

HAK

PROHODNOST CESTA

ažurirano 26.9.2015. 09:45

 
 
Zbog jake bure na Jadranskoj magistraIi (DC8) između Senja i Svete Marije Magdalene zabrana je prometa za autobuse na kat, motocikle, vozila s kamp prikolicama, dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina vozila).
 
Jak vjetar usporava vožnju i na autocesti A1 između tunela Sveti Rok i vijadukta Božići i na A6 Rijeka-Zagreb između čvora Kikovica i tunela Tuhobić, no autoceste su otvorene za sav promet.

to je bilo vceraj zjutraj, ko sem jaz sel ob 14h je cesta bila poezija in odprta ☺

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zanimiva" meteo prognoza za naslednji vikend-Jadran...cel teden burja , od četrtka dalje dež, vsaj tko zdej kaže. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Mene samo zanima, če je kdo že prespal v Gostilni pri Juretu v Sv. Mariji Magdaleni. Kako je s sobami? Cene? 

Glede na to, da se ribe hodi jest bolj k Dinkotu, me zanima, če je kdo tudi tam že poskušal naročiti kako ribo. Bili zadovoljni?

 

Hvala za odgovore

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani sm tam 2x cepnil brancina. Nic posebnega. Solidno pripravljena gojena riba. Cene Se ne spomnim. Spal sem par km prej, app 2/1 40€/noc. Tik ob morju, lasten pomol in parkplac tik ob hisi.  Nekje v avtu imam vizitko.

 

Jadranka the bitch. Zaprta. Sli cez knin v senj. Ni pomagalo. Do vrat jadrana je parkat faaaajn stestiralo zivcke.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani sm tam 2x cepnil brancina. Nic posebnega. Solidno pripravljena gojena riba. Cene Se ne spomnim. Spal sem par km prej, app 2/1 40€/noc. Tik ob morju, lasten pomol in parkplac tik ob hisi.  Nekje v avtu imam vizitko.

 

Jadranka the bitch. Zaprta. Sli cez knin v senj. Ni pomagalo. Do vrat jadrana je parkat faaaajn stestiralo zivcke.  

Hvala za info. Dej vizitko pošlji na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je burja močna, potem vožnja ni užitek. Da bi za slabo vožnjo reskiral še plačilo kazni, na-a.

je pa fuk, da moraš skor do Knina, da prideš domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, jaz grem vedno na enodnevno, zato sploh dol ne morem, če zaprejo cesto.  

Za naslednji teden res slabo kaže z vremenom, upam, da se bo kmalu uredilo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer bi komot u kombi naložu, ja. Knin-Gračac 11C in burja za znort, Kaj je blo na jadranki nočem vedet. Sv Rok-Žuta Lokva 10C, Senj-Reka spet taka burja de je blo popolnoma brez veze. V Povilah sm se že vidu u škarpi ker mi je dejansko premaknlo prednje kolo..... Pač oktober je. Na motorju kad-tad to začutiš. C8 je bla več al manj zaprta, Iz Senja prot Vinodolskem sm prvič opazu lučko in tablo. Po moje upravičeno, in če bi bla kaka racionalna izbira po celini se u Senj ne bi spuščal.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar veliko se jih je včeraj vračalo čez Plitvice, Josipdol, Ogulin. Nisem bil nič fouš, Plitvice dež in 7 stopinj. Jaz pa na toplem v konzervi s streho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo potrebno izbirat med slabo in še slabšo potjo. S kolegom sva se odločila za spodnjo pot, do Senja pa potem gor na AC. Groza. 

Pri Biogradu na moru sva krenla proti Benkovcu pa do Obrovca. Od tu pa do Paklenice pa burja da ti pamet stane. Ko Markez sem bil nagnjen na ravni cesti. Me zanima če kdo lahko priporoča kakšen recept, da te ni strah v takem. Skratka je bilo res zanimivo. Upam da drugo leto ne bo treba ponovit te vaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da je z Jadranko konec za letos? A burja bo zdaj najbolj močna?

 

Ah dej ga srat kakšen konec........B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer bi komot u kombi naložu, ja. Knin-Gračac 11C in burja za znort, Kaj je blo na jadranki nočem vedet. Sv Rok-Žuta Lokva 10C, Senj-Reka spet taka burja de je blo popolnoma brez veze. V Povilah sm se že vidu u škarpi ker mi je dejansko premaknlo prednje kolo..... Pač oktober je. Na motorju kad-tad to začutiš. C8 je bla več al manj zaprta, Iz Senja prot Vinodolskem sm prvič opazu lučko in tablo. Po moje upravičeno, in če bi bla kaka racionalna izbira po celini se u Senj ne bi spuščal.  

Tri variante (dve za slučaj močne Burje). Res nekaj AC ampak ob neugodnih razmerah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!