Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 10 urami, Wakasaki pravi:

V sredo je moja......

 

pred 9 urami, Dark pravi:

V petek pa še enkrat moja...:smoke:

 

pred 1 uro, MiNa pravi:

Ne bo sam tvoja :P!

a nimate doma :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 5. 2017 ob 10:13, ataIBA pravi:

He-he. Me zvija ko presto :mad:. Jutri dunem čez Brežice - NM - Metliko - Delnice na Jadranko. Pol pa na jug do Dinka. Obvezni lignji in čez Knin - Drvar - v Bihač. Večerja in spanje z ekipo iz MB, ki gredo po krajši in tudi zanimivi poti čez Ogulin in Plitvice v Bihač. V nedeljo pa improvizacija, ker moram biti zvečer doma :cry:. Moram nadomeščat sina IBA, ki leta po luftu nad Slovaško....

Pa je prišlo do male spremembe. Ko sem popoldne mazal lignje pri Dinku, sem dobil SMS, da bo MB ekipa šele okrog 21 ure v Bihaču. Potegnil sem domov na večerjo in planiral, da jih bom zjutraj presenetil ob jutranji kavi in pretegnil kolesa sinovemu BMW 1100 S. Je preveč v luftu in, da se gume ne postarajo, moram skrbet še za to:smoke:...Je pa bila Jadranka polna. Gor in dol. Poraba na malem Dakarčku je šla proti 4 l :scut:.

V nedeljo pa sem, namesto v Bihač, peljal mamoIBA v Veliko Štango na čago revije Motosi. Kapo dol za organizacijo. Nolan oz. Compaco Velenje je potalal šleper svežih jagod zraven štanta revije in tradicionalnih odličnih krofov. Toliko marelične marmelade še moja neda v krof. Bahačasto :yea2:. Domu pa po ridah iz Trbovelj v Prebold.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Paklenica dobiva že skoraj mitski značaj, takorekoč svetniško avro. Bo treba županu predlagat spremembo v imenu: Paklenica - Motosvetica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pravkar študiram (tork sreda naslednji tedn) sm fraj, če bi užgal eno paklo v torek, popoldan potem na Velebit in Tulove grede, v sredo pa domov. Hmmmm..če bo vreme. :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ma pravkar študiram (tork sreda naslednji tedn) sm fraj, če bi užgal eno paklo v torek, popoldan potem na Velebit in Tulove grede, v sredo pa domov. Hmmmm..če bo vreme. :D
 

Ma po domače rec da si pussy :kva2::ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yu3 jest pa Zajčica po šihtu NAPAAAAAAD :P

Še dobro, da ne bo objestnežev :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, izibajker pravi:

Kako to misliš, da ne bo objestnežev? A objestneži se samo ob sobotah pojaulajo?

kar sem tule prebral, samo ob vikendih, ja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 5. 2017 ob 17:35, izibajker pravi:

Tale Paklenica dobiva že skoraj mitski značaj, takorekoč svetniško avro. Bo treba županu predlagat spremembo v imenu: Paklenica - Motosvetica

Ni Paklenice brez Dinkove papice:grupni:. Legendarno gostilno smo pred dobrimi 40 leti imenovali "Kod divlje svinje".  Zaradi nagačenega divjega vepra pri vhodu.  Kvaliteta nespremenjeno dobraaaa. Posvojili so ga vsi alpinisti in sedaj še mnogi motoristi. Prav je tak.:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pol ju3 časti popoldan kavo v Karlobagu? samprašam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, blavric4 pravi:

...

Zanima me, če je kdo tukaj izvedel kaj podobnega in bi mi lahko ponudil kak nasvet. Planiram pa priti do Dubrovnika in nazaj v enem tednu (1200km). Računal sem da bi delal približno 200km/dan. V večini me imajo za malce norega, ko komu omenim to idejo. Zato sem se odločil, da jo delim še z vami, ki ste motoristi in boste najbrž razumeli zakaj si to želim. 

.

... stari, tle gor je cela vrsta "pravih" motoristov, ki s "pravimi" motorji ne naredijo v enem tednu jurjadvesto ... :sleep2:

... tko da ... meni se zdi to lep izziv ... :P

... čeprav ... roko na srce ... za tomosa kar velikopotezno planiraš 200 kilometrov prav vsak dan ... :eek:

 ...  ampak ne porajti ... sam gas ... :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, blavric4 said:

Pozdravljeni, že neki časa nisem bil aktiven na tem forumu sem se pa sedaj odločil da vam ponovno pišem z idejo ki se mi je porodila.

Že dolgo si želim prevoziti jadransko magistralo pa me je bilo nekako "strah" ker je edini motor ki ga imam SS (yamaha R6). Vem, da je izvedljivo ampak nekako nimam želje to pot prepotovati leže na tanku. Prav tako so vsi kolegi motoristi na SS motorjih in nima noben posluha za mojo željo prevoziti jadransko magistralo. Med razmišljanjem koko naj to željo izvedem sem se spomnil na očetov apn7 (ja 7 ne 6) katerega ima. Zapeljal sem se en krog in ugotovil, da je moped zelo udoben v primerjavi z mojim motorjem.Tako se mi je v glavo vcepila ideja, da prevozim jadransko magistralo s legendarnim Tomosom. Vem da zna biti pot nekoliko bolj strojniške narave hehe. To mi bolj kot težavo predstavlja izziv. Za moped sem na občini uredil papirje in sedaj sem v fazi priprave mopeda na registracijo.

Zanima me, če je kdo tukaj izvedel kaj podobnega in bi mi lahko ponudil kak nasvet. Planiram pa priti do Dubrovnika in nazaj v enem tednu (1200km). Računal sem da bi delal približno 200km/dan. V večini me imajo za malce norega, ko komu omenim to idejo. Zato sem se odločil, da jo delim še z vami, ki ste motoristi in boste najbrž razumeli zakaj si to želim. 

tole si preberi

Round the World on a Ducati Panigale

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, blavric4 pravi:

Pozdravljeni, že neki časa nisem bil aktiven na tem forumu sem se pa sedaj odločil da vam ponovno pišem z idejo ki se mi je porodila.

Že dolgo si želim prevoziti jadransko magistralo pa me je bilo nekako "strah" ker je edini motor ki ga imam SS (yamaha R6). Vem, da je izvedljivo ampak nekako nimam želje to pot prepotovati leže na tanku. Prav tako so vsi kolegi motoristi na SS motorjih in nima noben posluha za mojo željo prevoziti jadransko magistralo. Med razmišljanjem koko naj to željo izvedem sem se spomnil na očetov apn7 (ja 7 ne 6) katerega ima. Zapeljal sem se en krog in ugotovil, da je moped zelo udoben v primerjavi z mojim motorjem.Tako se mi je v glavo vcepila ideja, da prevozim jadransko magistralo s legendarnim Tomosom. Vem da zna biti pot nekoliko bolj strojniške narave hehe. To mi bolj kot težavo predstavlja izziv. Za moped sem na občini uredil papirje in sedaj sem v fazi priprave mopeda na registracijo.

Zanima me, če je kdo tukaj izvedel kaj podobnega in bi mi lahko ponudil kak nasvet. Planiram pa priti do Dubrovnika in nazaj v enem tednu (1200km). Računal sem da bi delal približno 200km/dan. V večini me imajo za malce norega, ko komu omenim to idejo. Zato sem se odločil, da jo delim še z vami, ki ste motoristi in boste najbrž razumeli zakaj si to želim. 

Poišči potopis nekoga, ki je šel z mopedom ali nečim podobnim z 1,2 konja do Dubrovnika. Potopis je bil objavljen na začetni strani MS. Bi prilepil povezavo, pa ta MS nekaj štrajka in mi noče odpirati. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, blavric4 pravi:

Pozdravljeni, že neki časa nisem bil aktiven na tem forumu sem se pa sedaj odločil da vam ponovno pišem z idejo ki se mi je porodila.

Že dolgo si želim prevoziti jadransko magistralo pa me je bilo nekako "strah" ker je edini motor ki ga imam SS (yamaha R6). Vem, da je izvedljivo ampak nekako nimam želje to pot prepotovati leže na tanku. Prav tako so vsi kolegi motoristi na SS motorjih in nima noben posluha za mojo željo prevoziti jadransko magistralo. Med razmišljanjem koko naj to željo izvedem sem se spomnil na očetov apn7 (ja 7 ne 6) katerega ima. Zapeljal sem se en krog in ugotovil, da je moped zelo udoben v primerjavi z mojim motorjem.Tako se mi je v glavo vcepila ideja, da prevozim jadransko magistralo s legendarnim Tomosom. Vem da zna biti pot nekoliko bolj strojniške narave hehe. To mi bolj kot težavo predstavlja izziv. Za moped sem na občini uredil papirje in sedaj sem v fazi priprave mopeda na registracijo.

Zanima me, če je kdo tukaj izvedel kaj podobnega in bi mi lahko ponudil kak nasvet. Planiram pa priti do Dubrovnika in nazaj v enem tednu (1200km). Računal sem da bi delal približno 200km/dan. V večini me imajo za malce norega, ko komu omenim to idejo. Zato sem se odločil, da jo delim še z vami, ki ste motoristi in boste najbrž razumeli zakaj si to želim. 

Sicer ne razumem kaj je na r6 narobe, da se neb dalo z njo posmodit do dubrovnika, pa tud ni mi jasno kaksna cagava druzba ste, ce se nobenmu ne da na furo, ampak to so pac osebna stalisca. Tud s tomosom zna bit zabavno kak dan.. lokalni notar jo je kar s ciaotom pihnu. 

 

http://motosvet.com/tours/view/11061-z-14-konja-do-dubrovnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, gsxf750 pravi:

 

prevozil s kolesom (dva, šotorček, ...  14 dni, 

 

Se pravi, čuden si bil že kot otrok. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!