Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Tudi tale iz južne smeri je sila neprijeten.

 

http://goo.gl/maps/1Hzf3

 

screenshot1696.jpg

 ta se v sredi zalomi kajne? Vendar ni tok nevaren, ker ni velike hitrosti ob vstopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretiki in samooklicani doktorji znanosti! Calm down, please :beer2:

kdaj greva skup, da preverva če teorija tut v praksi drži? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ta se v sredi zalomi kajne? Vendar ni tok nevaren, ker ni velike hitrosti ob vstopu.

Preverjeno, na srečo ne z moje strani.

 

Hitrost je relativa. Možnost vstopa prehitro vanj je fizično povsem enostavna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočila izza kuhinjskega šanka pravijo, da moram ponoviti vajo v četrtek ali najkasneje petek.

:D  S Tomcat-om greva v četrtek in petek. Maš pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ta se v sredi zalomi kajne? Vendar ni tok nevaren, ker ni velike hitrosti ob vstopu.

 

Na tem ovinku sem enkrat pofotkala tole:

 

post-24341-0-09322000-1381862296_thumb.jpg

 

Motorist je z motorjem zdrsnil pod ograjo na drugo stran. Da je prišel nazaj, smo razstavili ograjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno, na srečo ne z moje strani.

 

Hitrost je relativa. Možnost vstopa prehitro vanj je fizično povsem enostavna.

Ej dalč od tega, mogoče sm se narobe izrazu, pr dotičnem ovinku je videt, da je kr ovinek in imaš nekaj (vsaj naj bi mel) v mislih, medtem ko so "zajčkovi ovinki" na pogled fantastično lepi....pol pa k na števc pogledaš, te pa srat prime :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj greva skup, da preverva če teorija tut v praksi drži? :P

 

Bova, bova, ne skrbet  .)  Jebeš teorijo, praksa je važna :010 

Bom top sabo prvleku

617c8272.jpg

 

@gsxf750: Sva na liniji.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. kdo je zdaj uplaknu? a kmet? a je ok? in če je on ok, kolk je škode itd... 

no saj najbrž pride slikovni material. 

upam, da je vse približno ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsaj jaz nisem razbral kdo je in kako hudo je zato mogoče malo nerodno postavljeno vprašanje. 

vse dobro in čimprejšnje okrevanje!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2@ vas vse lepo pozdravlja in komaj čaka, da se spet vrne na MS in poroča :)

Do takrat pa je rekel, da ga lahko nadomeščam.

 

Sneci, a maš danes vodo v kolenu, k' je tolk malo postov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja nis na istem ovinku usekal kot jože? No važno da si ok, pocajtaj se čimhitreje. Če maš slike in ti ni problem jih lahko naložiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za vse ki tu spremljate moje stanje.V Zadru v UKC so mi oskrbeli izpahe,vam povem da sem jokal ko mali otrok.CT glave in vsa slikanja,danes so me z reševalnim vozilom priopeljali na travmo,kjer so še enkrat detaljno pregledali koleno ki je najbolj stradalo,pretrgani prednji ligamenti,prav tako stzranski in izpahnjena pogačica,od odstalih poškodb sem fasal še počen 1 ledveni vretenec ki pa je po zdravniškem mnenju tako lepo počil,da ne bo potrebno nikakršna imobilizacija oz, operativni poseg,zvin komolca(dokaj hud saj skoraj ne morem premikati roke),nateg vrata zaradi udarca z glavo v znak :blush:

Pred 10min sem prispel v domačo oskrbo,saj mi na travmi ne morejo nudit nič več kvečjemu manj kot doma(Kmetica je zlata :friend2: )

Preden grem na sestavljanje kolena na operacijsko mizo je potreben še MRI,tako da operacija zaenkrat po MRI saj ne morejo ugotoviti kolikšen je obseg poškodbe meniskusa.

No tako na kratko,hvala vsem za dobre želje,predvsem spodbudne,če želite lahko objavim tudi slike kje natančno se je zgodilo in kolko maslo cm je manjkalo do krtka smrtka :cry:

No prepričan sem ,da se naslednjo sezono zopet vidimo v sedlu :yea2: za letos pa mal počitka in rehabilitacije saj mora počivat tudi Jadranski gonič,pa tudi Jokerjev mi je zmanjkal za letos :P

Lp

 

P.S. ovink, bom pa jaz tablo ugraviru na kateri bo pisal ovink Jože jxf6 in Kmet 2................no naslednje leto bova tam z Jožetom pekla čevapčiče,na izletni coni,vabljeni :D

.....želim ti dobro in hitro okrevanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!