Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

No za vse ki tu spremljate moje stanje.V Zadru v UKC so mi oskrbeli izpahe,vam povem da sem jokal ko mali otrok.CT glave in vsa slikanja,danes so me z reševalnim vozilom priopeljali na travmo,kjer so še enkrat detaljno pregledali koleno ki je najbolj stradalo,pretrgani prednji ligamenti,prav tako stzranski in izpahnjena pogačica,od odstalih poškodb sem fasal še počen 1 ledveni vretenec ki pa je po zdravniškem mnenju tako lepo počil,da ne bo potrebno nikakršna imobilizacija oz, operativni poseg,zvin komolca(dokaj hud saj skoraj ne morem premikati roke),nateg vrata zaradi udarca z glavo v znak :blush:

Pred 10min sem prispel v domačo oskrbo,saj mi na travmi ne morejo nudit nič več kvečjemu manj kot doma(Kmetica je zlata :friend2: )

Preden grem na sestavljanje kolena na operacijsko mizo je potreben še MRI,tako da operacija zaenkrat po MRI saj ne morejo ugotoviti kolikšen je obseg poškodbe meniskusa.

No tako na kratko,hvala vsem za dobre želje,predvsem spodbudne,če želite lahko objavim tudi slike kje natančno se je zgodilo in kolko maslo cm je manjkalo do krtka smrtka :cry:

No prepričan sem ,da se naslednjo sezono zopet vidimo v sedlu :yea2: za letos pa mal počitka in rehabilitacije saj mora počivat tudi Jadranski gonič,pa tudi Jokerjev mi je zmanjkal za letos :P

Lp

 

P.S. ovink, bom pa jaz tablo ugraviru na kateri bo pisal ovink Jože jxf6 in Kmet 2................no naslednje leto bova tam z Jožetom pekla čevapčiče,na izletni coni,vabljeni :D

 

ej no pa ne moreš jokat na CT-ju ..no ja ti lohk če so ti dali glavo v primež pa ti je vakuum stisnilo.. ( prevod - budala a ti je blo res treba??? )....

 

pomoje bi brez nje psihično umru ... ( bi bilo pa dobro za rehabilitacijo kolena če bi mal shujšal.. :OK:  )..

pa da ne boš pozabil da je zlata ... ko ti pridejo roparji čez 30 let po zlato se spomni pa jo skrij..

 

v izletni coni ??? aja sej bo varno ko bosta z nogami na tleh .. :OK:

 

(ps...upam da te čimprej zrihtajo .. pa ne mi smučat pozim da se boš ornk pocajtal! ps2 - steku ps ti ja**a lizu do krvi če ne boš nehal s takimi !!!! ) 

:bum:  :devil:  :fight2:   ..  ko se pocajtaš pa .. :beer2:  :drunk:  .... :004  ... :oops:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci: Dami se je zmotil. Eden prej je. Tisti kateri ima v zalivu pod in nad cesto nekaj hiš.

 

Too fast and too furious

fast-n-furious.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2:

 

Če boš tak nadaljeval, boš čevape lahko pekel samo še pred bolnico v Zadru, tako da .... ;)

Ej fant, pa kaj ti je to treba? Pa komu ku**c se edn drugemu dokazujete? Zdaj si videl, da izivanje usode pač ni pametno, upam, da te bo to streznilo in da bodo iz tvoje poškodbe, tudi drugi dobili kakšen nauk.

 

Saj ne moraliziram, ampak to dokazovanje pred prijatelji, te bi lahko odpeljalo "rakom žvižgat" in ne k zajčku. Tako, to sem ti napisal kot motorist motoristu.

 

Drugače pa, porihtaj se in srečno!

 

P.S.

Taki veliki fantki ne jočejo. Saj bi te kmetica lahko držala za K, med tem ko so te slikali.

No no, KOLENO sem mislil (pa ste imeli umazane misli).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....dobesedno se pridruzujem treborju.....dobis eno po  :bum:  ko se vijimo...pa seveja velki  :friend2:  pa zgeci  :004 ..... :beer2:  boma pa z KMETICO ker te prenasa :P .....ti pa bos lahko samo polek glejo :whistle: .....cimprejsnje okrevanje...pa ne ponavjaj vec te vaje :angry: ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od zdej naprej se boš za mano vozu!!!! :lol1:

Prov, če morem :cry:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, saj ne nažigamo, pač se pogovarjamo in žalostno bi bilo, da po neumnosti zgubiš življenje! Jebemti, si predstavljaš, da ti je v tem trenutku prišel nasproti kakšen tovornjak!?

In dvomim, da te bo ta nesreča streznila ....

 

V bodoče je najbolje, da te kmetica zadaj vozi, da se ne boš spet spipal z ketne. :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za vse ki tu spremljate moje stanje.V Zadru v UKC so mi oskrbeli izpahe,vam povem da sem jokal ko mali otrok.CT glave in vsa slikanja,danes so me z reševalnim vozilom priopeljali na travmo,kjer so še enkrat detaljno pregledali koleno ki je najbolj stradalo,pretrgani prednji ligamenti,prav tako stzranski in izpahnjena pogačica,od odstalih poškodb sem fasal še počen 1 ledveni vretenec ki pa je po zdravniškem mnenju tako lepo počil,da ne bo potrebno nikakršna imobilizacija oz, operativni poseg,zvin komolca(dokaj hud saj skoraj ne morem premikati roke),nateg vrata zaradi udarca z glavo v znak :blush:

Pred 10min sem prispel v domačo oskrbo,saj mi na travmi ne morejo nudit nič več kvečjemu manj kot doma(Kmetica je zlata :friend2: )

Preden grem na sestavljanje kolena na operacijsko mizo je potreben še MRI,tako da operacija zaenkrat po MRI saj ne morejo ugotoviti kolikšen je obseg poškodbe meniskusa.

No tako na kratko,hvala vsem za dobre želje,predvsem spodbudne,če želite lahko objavim tudi slike kje natančno se je zgodilo in kolko maslo cm je manjkalo do krtka smrtka :cry:

No prepričan sem ,da se naslednjo sezono zopet vidimo v sedlu :yea2: za letos pa mal počitka in rehabilitacije saj mora počivat tudi Jadranski gonič,pa tudi Jokerjev mi je zmanjkal za letos :P

Lp

 

P.S. ovink, bom pa jaz tablo ugraviru na kateri bo pisal ovink Jože jxf6 in Kmet 2................no naslednje leto bova tam z Jožetom pekla čevapčiče,na izletni coni,vabljeni :D

U jebemu miša, takih novic pa res ne prebiram rad :cry:.

Jaz sem pa računal, da se letos morda še kje na cesti srečamo. No, pa drugo leto.

Želim čimprejšnje okrevanje tebi in mopedu :OK:

Glede na to, da te vedri duh ni zapustil tudi v tej situaciji, bi dodal še tole: Še dobro da nisi z Bimerjem grohnil, ker potem bi morali mi ostali BMW-jaši še celo zimo poslušati, da si se najbrž spotaknil ob lastni kardan, ki je ti je iz motorja padel pod prvo kolo  :grrr. Na srečo je kriva jodlaska oranžna elastika (če sem prav razbral iz slike v Senju)...huh, zima je rešena :kva1:

 

Belokranjski pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugim solit pamet je ponavadi zelo brezvezno početje. sej človek sam ve, kaj pa kako. tle nabijat kaj bi blo če bi blo je popolnoma brez veze. 

 

Želim čim prejšnje okrevanje, pa ne preveč žene matrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj čimprej se zrihti :friend1:

 

P.S. pa kar naj te ene par dni fajn boli, da si boš zapomnu da na cest ne smeš bit objesten

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,zdej je brez veze nažigat kaj pa kako itd....za vse druge pa ki berete in ne veste točn kako je prišlo do nesreče vam povem,da sem za nesrečo kriv povsem sam,takšen sem če zajeb...... priznam,nč ni kriva cesta,pa svetloba pa nevem še kaj ,kriv sem si sam!!!!!!

No zdej vemo zakaj in ni potrebe več o govorjenju kakšen sem in kakšen naj bom,to vem sam še predobro,saj imam za sabo nekaj padcev ,pač včasih se strgam iz ketne,takšen sem in takšen bom ostal,če sem vam všeč prav če pa ne se pa obrnite proč :closedeyes:

 

P.S. zdej se bom z Snecerjem zmenil za učne ure,da bom pripravljen na novo sezono :P  :lol:

 

Mislim, da prvo potrebuješ nujen obisk Borutove šole varne vožnje, poligon, teorija itd. :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od zdej naprej se boš za mano vozu!!!! :lol1:

 

 

Prov, če morem :cry:  :P

to samo zato ker se za mano ne moreš :P  čeprav kakšna furca bi mogoče zalegla ko bi se naslednjič ko se s ketne strgaš spomnil na muke se za mano vozit - bi takoj spustil gas...

 

Želim čimprejšnje okrevanje tebi in mopedu :OK:

Glede na to, da te vedri duh ni zapustil tudi v tej situaciji, bi dodal še tole: Še dobro da nisi z Bimerjem grohnil, ker potem bi morali mi ostali BMW-jaši še celo zimo poslušati, da si se najbrž spotaknil ob lastni kardan, ki je ti je iz motorja padel pod prvo kolo  :grrr. Na srečo je kriva jodlaska oranžna elastika (če sem prav razbral iz slike v Senju)...huh, zima je rešena :kva1:

 

Belokranjski pozdrav

 

saj verjetno se je samo kakemu kardanu umikal ..samo ne sme javno priznat k ma vašega v garaži :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par slikic na vašo željo ;) no to je Jožetov in Kmetov ovink,samo da sva se vsak v drugo straqn povaljala.

msg-26622-0-58771500-1381909095_thumb.jp

Ta znak me je ustavil,da nisem odšel v prepad,toda ta znak me je tudi zlomil in posledično rešil življenje,Norc ve bolj natančen opis,jaz bolj tavam v megli o teh trenutkih :blink:

msg-26622-0-51989100-1381909061_thumb.jp

No ograja je bla skoraj cela to pa je bilo najpomebnejše za g.Policaja,ležal sem še v polazavesti,ko je norcu nabijal,to bo 1000kun pa ograda........sem se tudi nasmehnil ko ga je Zivnorc poslal u kura.....ti pa tvoja ograja :lol:

msg-26622-0-26409100-1381909073_thumb.jp

The Znak,ki se mu mam za zahvalit :O

msg-26622-0-83897500-1381909085_thumb.jp

Mal še od daleč,se lepše vidi prepad :O

msg-26622-0-47523100-1381909051_thumb.jp

No tok zgledajo ribice spodaj :P

msg-26622-0-26282000-1381908971_thumb.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu jebemti, si imel pa zegn*. Hehe, ampak glede na tvojo konstrukcijo, bi tudi to preživel ... don't worry. :P

Moral bi biti malo bolj okrogl, bi se pri ohraji zahaklal .... boš moral v bodoče več žgancev pojest, da te naslednjič ne bo odneslo na drugo stran ograje. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Kmet, ker so ti ostali že dost "moralizirali", ti jaz ne bom.... Na srečo, je bil tam tisti znak in imam še vedno dobrega prijatelja! Hitro se zaceli in pokrpaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to pa res ni več samo sreča , kvisko , joker al pa kaj podobnega ... se sprašujem če nisi reinkarnacija houdinija ...  tam skozi še frnikulo težko udaneš .. stari da ti ne pade na pamet - tud v podzavesti ne - da bi še kdaj poizkušal na tak način se it kopat!! 

odzdej naprej ne jem več zajcev..k so zgleda bogovi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tako:

Edini imam film v glavi, kaj se je dogajalo, ker sem vozil 20 m za njem....in samo jaz vem kako je bilo.

 

Vožnja tekoča..."lagano sportski"... brez divjanja, nažiganja, bremzanja.... prav lepo smo peljali.

 

:yes: To lahko samo potrdim.

Sem kot tretji in kot zadnji v kolonici vozil za njima od Sv.Juraj-a pa do Karlobaga.

Lepo v LS stilu, pod kontrolo in povsem brez ekscesov.

V Karlobagu pa sem moral na črpalko po gorivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!