Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Sej si,ampak si lohk kaj hitr tud ta drugi ,kar spomni se Plomina,papak :P  :lol:

Kdor čaka ta dočaka :kva1:

 

 

... se skor nč ne spomnim ... :hmm:

 

 

... sej glih to je največji problem .... :headbang:

 

... ko se kej zgodi, smo vsi zgroženi, pa presenečeni, pa da smo imel baje smolo, predavamo okol, pa da so bili krivi nenavadni pogoji, pa gume,  pa kaj jest vem kaj še vse .....

 

.... ko pa odpeleš naslednjih par ovinkov, je pa vse takoj spet čist isto, kokr je blo prej ....  :010 :010 :010

 

.... razigranost, do nezavesti .... :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se skor nč ne spomnim ... :hmm:

 

 

... sej glih to je največji problem .... :headbang:

 

... ko se kej zgodi, smo vsi zgroženi, pa presenečeni, pa da smo imel baje smolo, predavamo okol, pa da so bili krivi nenavadni pogoji, pa gume,  pa kaj jest vem kaj še vse .....

 

.... ko pa odpeleš naslednjih par ovinkov, je pa vse takoj spet čist isto, kokr je blo prej ....  :010 :010 :010

 

.... razigranost, do nezavesti .... :slap: :slap:

 

Poanta motorizma je itak adrenalin.

Vsak ga išče v svojih mejah pa še mal pa še mal pa še.....

Tako pač je.

 

Pik dej pohval mi slikco. Kaj sem se dobr spomnu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dobrohotni nasvet vsem adrenalinskim odvisnežem Jadranke. Imejte v vidu, če se ponesrečite na teritoriju Karlobaga, pokličejo rešilca v Gospič. In če ni že kje drugje, rabi več kot 40 km, da pride. Rezerva je še v Senju ali Zadru. Bojda je občasno dežurni samo kakšen vikend tudi v Karlobagu. Tako, da v primeru, ko štejejo sekunde, je to lahko usodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 , kaj je bil kriv gonič??.... pocajti se :OK:

Jp,gonič je sam sebe gonil ;) Hvala . :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet želim ti,da se uspešno pocajtaš,pa začni počasi o HD ju razmišljat.

Ma kaki HD, o bolj poštenih gumah pa pistah, tm ni prepadov pa znakov :) Čimprejšnje okrevanje Kmet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še anekdota rekla kazala:

 

sm prjatle vprašu: Fantje, kak ste pa vozili?

odgovor 1: nažigali, vse za zlomt, js ne grem več

odgovor 2: prvi trije so šli nadzvočno

odgovor 3 in 4: lagano sportski s ful rezerve

 

:P

Na moji kobilci je bila zadaj touring guma (RoadSmart2) in se je vozilo zmerno. :yes:

Spredaj je vozila pa Sava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji kobilci je bila zadaj touring guma (RoadSmart2) in se je vozilo zmerno. :yes:

Spredaj je vozila pa Sava.

 

He he...tut jaz, če bi bil zravn bi vozu lagano sportski...hotel sem povedat, da je vse "point of view."

Verjamem izjavi 3 in 4. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he...tut jaz, če bi bil zravn bi vozu lagano sportski...hotel sem povedat, da je vse "point of view."

Verjamem izjavi 3 in 4. :D

 

... jest tud ....  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Tomcat-om greva prečekirat teren za piknik.   :P

 

Start 11:30 pred Mantovo na Vrhniki.  :yea1:

Starega ,ki ima poleg hišo še vpraš,če lahko od njega potegnemo štrom za ozvočenje :lol:

Srečno obema :) uživajta še namesto nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tkole ti povem ..... 

 

 

 .......vsi skupaj smo res zelo pametni, previdni in najverjetneje eni izmed najboljših voznikov na motorju ....   :jezen  :jezen  :jezen

 

.... vsaj tako vidim, da si vsak po svoje razlaga svoje vozniške sposobnosti ...  :unsure:

 

.... vsi smo polni enih nasvetov, in raznih pametovanj .... :whistle:

 

... zmerom pa si na koncu itak le papak ....

 

.... al si papak, ker voziš prepočasi, al si pa papak, ker si vozil tko hitro, da se na koncu "uležeš" ....   :eek: 

 

 

 

ps.

.... no, jest bi bil rajši tist taprvi papak ....   :whistle:

jaz vozim kot mi paše ..če kermu ne paše z mano it naj pa leži ... itak je pa od enga do druzga kofeta 5 min razlike - če je prazna cesta..če ni prazna se to meri v sekundah... in ja vem da sem papak  - ko se uležem s pirom v roki doma na kavč..  itak je pa več užitka če se peljem na kofe na omv kot pa da mi ga ena ..... 2 uri proti 17s .. :P

 

BMW, of course  :D

 

off course ...

... se skor nč ne spomnim ... :hmm:

 

 

... sej glih to je največji problem .... :headbang:

 

... ko se kej zgodi, smo vsi zgroženi, pa presenečeni, pa da smo imel baje smolo, predavamo okol, pa da so bili krivi nenavadni pogoji, pa gume,  pa kaj jest vem kaj še vse .....

 

.... ko pa odpeleš naslednjih par ovinkov, je pa vse takoj spet čist isto, kokr je blo prej ....  :010 :010 :010

 

.... razigranost, do nezavesti .... :slap: :slap:

če na kratko povzamem..za policijo je neprilagojena hitrost... pri nas pa so vsi izgovori združeni v - predvidevanje ..pa smo tam ...

 

Poanta motorizma je itak adrenalin.

Vsak ga išče v svojih mejah pa še mal pa še mal pa še.....

Tako pač je.

 

Pik dej pohval mi slikco. Kaj sem se dobr spomnu :OK:

ja ..ko sem na motorju me full adrenalin daje ... sploh če je moja na svojmu zadaj pa moram čelado obrnt za kako lušno ritko... ostali k ne gledajo za ritkami morjo pa seveda tiščat..

 

aja piknik doli .. on course .. pa brez zajčkov , goničev in ostalih blesarij ..z ihanskim brancinom... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bo piknik? :)

pa dobro, a ti na ušesih sediš???? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še anekdota rekla kazala:

 

sm prjatle vprašu: Fantje, kak ste pa vozili?

odgovor 1: nažigali, vse za zlomt, js ne grem več

odgovor 2: prvi trije so šli nadzvočno

odgovor 3 in 4: lagano sportski s ful rezerve

 

:P

Od Sv.Juraja do Karlobaga (črpalka) je ratalo razlike proti

GSu GSA-ju  in FZ1 ravno za eno tankanje.

Ko sem speljal s črpalke bi mu lahka bočno dal.  :beer2:   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja ... en je šu še lulat vmes, en scat... en pa na minus dva deci... in to vsak posebi... zato so za nami prišli...   :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro, a ti na ušesih sediš???? :P

 

ma ne ..pozabil je da ima zvočnike izlopljene pa ni slišal ko mu je google maps govori koordinate lokacije za piknik..

Od Sv.Juraja do Karlobaga (črpalka) je ratalo razlike proti

GSu GSA-ju  in FZ1 ravno za eno tankanje.

Ko sem speljal s črpalke bi mu lahka bočno dal.  :beer2:   :P 

 

ko se začne govoriti o teh razlikah mi ni več cool... ker razlika je lahko za eno tankanje , za enga zajčka ali pa za eno žaro.... kar se tiče pogovora ob čevapih je najbolš da se gre tankat potem ko si sit..takrat imajo vsi dovolj časa in se nobenemu ne da več nič dokazovat ..

sicer pa prvi tanka, prvi kufe plača ...zakaj bi plačevali zadnji - že tako smo na tesnem s časom... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!