Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

No za vse ki tu spremljate moje stanje.V Zadru v UKC so mi oskrbeli izpahe,vam povem da sem jokal ko mali otrok.CT glave in vsa slikanja,danes so me z reševalnim vozilom priopeljali na travmo,kjer so še enkrat detaljno pregledali koleno ki je najbolj stradalo,pretrgani prednji ligamenti,prav tako stzranski in izpahnjena pogačica,od odstalih poškodb sem fasal še počen 1 ledveni vretenec ki pa je po zdravniškem mnenju tako lepo počil,da ne bo potrebno nikakršna imobilizacija oz, operativni poseg,zvin komolca(dokaj hud saj skoraj ne morem premikati roke),nateg vrata zaradi udarca z glavo v znak :blush:

Pred 10min sem prispel v domačo oskrbo,saj mi na travmi ne morejo nudit nič več kvečjemu manj kot doma(Kmetica je zlata :friend2: )

Preden grem na sestavljanje kolena na operacijsko mizo je potreben še MRI,tako da operacija zaenkrat po MRI saj ne morejo ugotoviti kolikšen je obseg poškodbe meniskusa.

No tako na kratko,hvala vsem za dobre želje,predvsem spodbudne,če želite lahko objavim tudi slike kje natančno se je zgodilo in kolko maslo cm je manjkalo do krtka smrtka :cry:

No prepričan sem ,da se naslednjo sezono zopet vidimo v sedlu :yea2: za letos pa mal počitka in rehabilitacije saj mora počivat tudi Jadranski gonič,pa tudi Jokerjev mi je zmanjkal za letos :P

Lp

 

P.S. ovink, bom pa jaz tablo ugraviru na kateri bo pisal ovink Jože jxf6 in Kmet 2................no naslednje leto bova tam z Jožetom pekla čevapčiče,na izletni coni,vabljeni :D

Ej,ej moj someščan.Zdajle sem videl kaj si ušpiču.Čim prej se pocajti,da se spet vidmo na cest.Jutri grem pa spet dol pogledat ta ovinek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carti, js ne gledam stvari z "magične" plati ... da so na ovinkih neki duhci, ki te spravjo v maline ... sem pa eksorcista predlagala iz čistega altruizma... za vse tiste projektile, ki jih srečam na poti do ribic. :)

 

 

.... :eek: :eek: :eek:

 

... hudoooooo .... :whistle:

 

... stara, pa vidm da si ti jedrski fizik .....  :kva2:

 

... dej mal preved tole ....  :O

 

... čist nč ne zastopm ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :eek: :eek: :eek:

 

... hudoooooo .... :whistle:

 

... stara, pa vidm da si ti jedrski fizik .....  :kva2:

 

... dej mal preved tole ....  :O

 

... čist nč ne zastopm ... :slap:

Sej se še sama čist dobr ne zastopi :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :eek: :eek: :eek:

 

... hudoooooo .... :whistle:

 

... stara, pa vidm da si ti jedrski fizik .....  :kva2:

 

... dej mal preved tole ....  :O

 

... čist nč ne zastopm ... :slap:

 

Kaj si danes že videl luno :whistle: ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa dolgočasn,ni lučk,motorjev,reševalcev ,policije,firbcev,zgleda ,da bom mogu drugo leto spet dol ,da mal popestrim dogajanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si imel srečo, da po nesreči niso na kraju ostale samo rokavice, ki jih medicinsko osebje po neuspeli akciji odvrže.

 

Nea se špilaj pubec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajčji o.

 

Mi je pršlo na misel, da bom naslednjič, ko se mim prpelm, nalepu enga zajca na bankino  :ninja:

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa dolgočasn,ni lučk,motorjev,reševalcev ,policije,firbcev,zgleda ,da bom mogu drugo leto spet dol ,da mal popestrim dogajanje :P

 

Če ma kdo moto s prikolico, bi te lahko še letos dol prpelal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa dolgočasn,ni lučk,motorjev,reševalcev ,policije,firbcev,zgleda ,da bom mogu drugo leto spet dol ,da mal popestrim dogajanje :P

Saj lahko še letos, imaš še dva meseca in pol časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko še letos, imaš še dva meseca in pol časa.

Nea bo šlo,vsaj tako pravijo bogovi v belem o letošnji Jadranki :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pršlo na misel, da bom naslednjič, ko se mim prpelm, nalepu enga zajca na bankino  :ninja:

en veeelik znak z obeh strani, gor pa napis "pozor zajci na cesti" in slika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en veeelik znak z obeh strani, gor pa napis "pozor zajci na cesti" in slika :D

 

 

... ja, glih dons sem mal naprej od Plomina opazil tole tablo ... :eek:  :eek:  :eek:  

post-38837-0-44108400-1382217993_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!