Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

On 4/30/2018 at 4:38 PM, Lipstick said:

Današnja tura:

Štartal ob 07 h, garažo zaklenil ob15 :13 h,   Žuljana ( Pelješac ), Ston, Neum, Makarska, Brela, Cista Provo, Trilj, Sinj, Knin, Gračac, Udbina, Plitvice, Karlovac, Duga Resa, Bosiljevo, Vinica , Črnomelj ...... 

DSC08615.jpgDSC08620.jpg

A si bil na velkonocni pondelk tud s tuonom? Zdelo se mi je da vodis ekipco stirih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

tudi z mopedom gre. Gredo vsako leto tomosi.

Trenutno moj moped zmore samo še 20 km/h in tudi če ga bojo narvisu uspeli "prepričati" da bo zopet zmogel 25 km/h, bi rabil v eno smer vsaj 13 ur ...  :blush:

Zadar.thumb.jpg.96aac6384d3f0afa0e28571ef18267ac.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, RobiRoberto pravi:

Trenutno moj moped zmore samo še 20 km/h in tudi če ga bojo narvisu uspeli "prepričati" da bo zopet zmogel 25 km/h, bi rabil v eno smer vsaj 13 ur ...  :blush:

Zadar.thumb.jpg.96aac6384d3f0afa0e28571ef18267ac.jpg

13 ur užitkov :D

lani je moj kolega šel peš do Zadra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Kugelschreiber said:

A si bil na velkonocni pondelk tud s tuonom? Zdelo se mi je da vodis ekipco stirih....

Shiver, sam ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 5. 2018 ob 11:51, RobiRoberto pravi:

Zmeraj kadar si ogleduje nove objave v tej temi mi je hudo, ker se nikoli več ne bom mogel peljati na :kava:  v Zadar ... :blush:

zadar.thumb.jpg.c28505b52d6c5dffeb80854256cf1c28.jpg

Robi držim pesti, da se zopet usedeš na isto mesto in spiješ kavo...

Tudi s skuterjem se da 100%

Drugače pa mislim, da bi te sigurno vzel kakšen soforumaš z velikim potovalnikom, če bi lahko sedel zadaj.

Srečno

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

6.5.2018

Zbog jakog vjetra na dionici Jadranske magistrale (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene zabrana je prometa za autobuse na kat, motocikle i vozila s kamp prikolicama (I. skupina).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si mislil, da je na Jadranki burja tak problem, da celo zaprejo promet za mopede. :huh: Poleg tega ne vem, kaj vsi vidite na Zadru, ker Zadar ni za dar, ampak za dnar. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kawalir pravi:

Nisem si mislil, da je na Jadranki burja tak problem, da celo zaprejo promet za mopede. :huh: Poleg tega ne vem, kaj vsi vidite na Zadru, ker Zadar ni za dar, ampak za dnar. :lol1:

v Zadru nič, čeprav ima pozdrav suncu, pa morske orgle, tko al tko večina obrne prej. Vidimo pa v vsakem ovinku, v vsaki cestici, ki se spusti do vode prelepe vasice, prelepe zalive. Da ne govorim o Velebitu, kjer se odprejo veličastni razgledi na cel severni del jadrana itd...

Kljeb temu, da sva z mojo prebluzila vse, sem zadnjič spet našel eno lepo cestico in se spustil dol....ludo. Lukovo:

 

https://www.google.si/maps/@44.8548523,14.8963766,3a,75y,271.98h,73.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1srr8HKdEA1k4xZDN5c4oNJg!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

Burja pa je problem na jadranki, ker jo relativno hitro zaprejo za 1. kategorijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kawalir pravi:

Nisem si mislil, da je na Jadranki burja tak problem, da celo zaprejo promet za mopede. :huh: Poleg tega ne vem, kaj vsi vidite na Zadru, ker Zadar ni za dar, ampak za dnar. :lol1:

burja je bolj problem v S delu zarad Velebita, drugje niti nimajo teha zapor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

burja je bolj problem v S delu zarad Velebita, drugje niti nimajo teha zapor

vse do Paklenice zna biti problem. Zadevo se rešuje z obvozom preko Gospiča do Gračca, pa naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

Vidimo pa v vsakem ovinku, v vsaki cestici, ki se spusti do vode prelepe vasice, prelepe zalive. Da ne govorim o Velebitu, kjer se odprejo veličastni razgledi na cel severni del jadrana 

 

 

Jadranko obdelujem že vec kot 30 let. Tudi iz celine sem se pripeljal iz razlicnih smeri. V Senj, v Zadar, v Makarsko, v Neum, v Dubrovnik itd. ampak vse bolj spotoma. Letos imam namen podrobneje raziskati okolico Jadranke + kakšen otok bolj na jugu, kjer še nisem bil. Dami ti ziher veš kje je najlepša razgledna točka, da se namensko povzpnem od morja.

Letos dopust od 11. junija. Lansko leto v juniju je bilo vsak dan +35 in gremo raje prej, tudi če bo kakšen dan potreben dežjak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Igi Pop pravi:

Dami ti ziher veš kje je najlepša razgledna točka, da se namensko povzpnem od morja.

Jest vem...

Biokovo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Igi Pop pravi:

Jadranko obdelujem že vec kot 30 let. Tudi iz celine sem se pripeljal iz razlicnih smeri. V Senj, v Zadar, v Makarsko, v Neum, v Dubrovnik itd. ampak vse bolj spotoma. Letos imam namen podrobneje raziskati okolico Jadranke + kakšen otok bolj na jugu, kjer še nisem bil. Dami ti ziher veš kje je najlepša razgledna točka, da se namensko povzpnem od morja.

Letos dopust od 11. junija. Lansko leto v juniju je bilo vsak dan +35 in gremo raje prej, tudi če bo kakšen dan potreben dežjak

Joker je že napisal, drgač pa jaz grem itak brez planov, recimo greš na Korčulo, pa jo prebluziš, Mljet pa prebluziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • tomaz69



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!