Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 urami, vandrovec pravi:

malo alkoholno zamegljeno je videt....:)

ne, samo od vročine :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj malo gužve po Jadranki do Senja,danes bp.Pakla-Senj-Žuta Lokva-Kočevje-home.Dobrih 750km,ter fajn drušna v Pakli.....:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, lukec pravi:

Včeraj malo gužve po Jadranki do Senja,danes bp.Pakla-Senj-Žuta Lokva-Kočevje-home.Dobrih 750km,ter fajn drušna v Pakli.....:grupni:

hvala za žegnano vodo. Mi2 sva štartala ob 10 uri, pa sva mela že kar gneče od Senja dalje. Dost bo počasi z jadranko do posezone. Pa še gume sem ubou :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, DAMI34 said:

hvala za žegnano vodo. Mi2 sva štartala ob 10 uri, pa sva mela že kar gneče od Senja dalje. Dost bo počasi z jadranko do posezone. Pa še gume sem ubou :(

 

Midva sva šla na delnice-petrina-kocevje-lj-mb.. Prazno, priporocam. 3 semaforji pred delnicami, delo na cesti, ampak ni panike.. Isto km kot ce bi na postojno in dol.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno ni všeč Senj-Postojna,zato raje naredim kak kilometer več in se vozim po praznih cestah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, lukec pravi:

Meni osebno ni všeč Senj-Postojna,zato raje naredim kak kilometer več in se vozim po praznih cestah

pri Senju gor na AC in Karlovac-Zagreb-Mb ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Snecer pravi:

te kdaj samega sploh kam spusti? :)

Brez nje je brezveze ,da sploh kam gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, HyperJack pravi:

Če bi me za motomagazin prosili naj na kratko napišem ugotovitev tega Jadranskega vikenda v nekaj besedah, bi to izgledalo nekako tako.

Ugotovili smo tri stvari:

1. namočena MV agust od dežja sploh ne vžge več (Hvala Kmet za to ugotovitev)

2. opran KTM zaradi ride by wire vžge šele po par poizkusih (hvala Dami za ugotovitev)

3. po 1 h vožnji po dežju in po 2 urah šamponiranja in pranja BMW kljub ride by wire kresne v prvo :) 

poanta: BMW je boooring, ko kawasaki, nč se ne zgodi, čist dougcajt :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Včeraj lagano nazaj iz Paklenice.
Jadranka je passe, polna pleha, ki prihaja iz trajektov.
 

 

Kva pa hodte dol čez vikend? Jst grem jutr, ni gužve na cest, Milena ma vse frej, pa še v rok službe gre. :jezik:

Aja, kam se hod zdej jest, če je Dinko pase?

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Frenk 67 pravi:

Kva pa hodte dol čez vikend? Jst grem jutr, ni gužve na cest, Milena ma vse frej, pa še v rok službe gre. :jezik:

Aja, kam se hod zdej jest, če je Dinko pase?

Marko, Dinko vse je to isto, le pr Markotu je IN trenutno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Marko, Dinko vse je to isto, le pr Markotu je IN trenutno :P

 

Dinko ma polno do zadnjega kotička, Marko komaj sfolga eno mizo... ampak jo sfolga, tudi če mu treba večkrat ponovit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Marko, Dinko vse je to isto, le pr Markotu je IN trenutno :P

A to misliš tega Markota?

633666363_MarkoSeline.thumb.jpg.33aa4e77c8e17b82fcfa06abbe69c43c.jpg

 

Izven sezone (Oktober) pa mnogi zaprejo svoje restorane. Takrat bo pa Dinko še vedno IN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, izibajker pravi:

A to misliš tega Markota?

633666363_MarkoSeline.thumb.jpg.33aa4e77c8e17b82fcfa06abbe69c43c.jpg

 

Izven sezone (Oktober) pa mnogi zaprejo svoje restorane. Takrat bo pa Dinko še vedno IN.

dinko zapira zadnji, tak da oktobra al pa aprila lahko ostaneš tudi na suhem. Da tega Markota mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, HyperJack pravi:

Če bi me za motomagazin prosili naj na kratko napišem ugotovitev tega Jadranskega vikenda v nekaj besedah, bi to izgledalo nekako tako.

Ugotovili smo tri stvari:

1. namočena MV agust od dežja sploh ne vžge več (Hvala Kmet za to ugotovitev)

2. opran KTM zaradi ride by wire vžge šele po par poizkusih (hvala Dami za ugotovitev)

3. po 1 h vožnji po dežju in po 2 urah šamponiranja in pranja BMW kljub ride by wire kresne v prvo :) 

O Japanerju pa ne duha, ne sluha. Dežja še opazil ni...:worship:........(nadomestni voz)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, HyperJack said:

Dinko ma polno do zadnjega kotička, Marko komaj sfolga eno mizo... ampak jo sfolga, tudi če mu treba večkrat ponovit :P

Pa pazite, če hočete, da vam nardi skupinsko fotko mize, mu ne rečt: "može jednu fotku?" Je reko mooože, može in odide not.. Pride čez 5min in postavi kozarec vodke pred mene.. Fotka-vodka.. :lol1:ma car.. 

Družba pa odlična! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, xtzs pravi:

O Japanerju pa ne duha, ne sluha. Dežja še opazil ni...:worship:........(nadomestni voz)

Ni bilo nobenega posega v motor, so me poklicali ,da je včeraj normalno kresnil . Predihtali bojo konektorje in bo BP. Baje je bil to drugi primer te napake po dežju . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Ni bilo nobenega posega v motor, so me poklicali ,da je včeraj normalno kresnil . Predihtali bojo konektorje in bo BP. Baje je bil to drugi primer te napake po dežju . 

Test sledi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, xtzs pravi:

Test sledi?

Čez 14 dni, ker sem dežuren.....

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Čez 14 dni, ker sem dežuren.....

Sam fora je tudi v tem, da se more vreme stabilizirat, ker drgač spet ne boš pršu dlje kot do Delnic... 

p.s. Sm se ti hotu ponudit, da ti ga operem...sam pol pa tudi dlje od Kočevja ne boš pršu..

 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!