Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 26 minutami, Tex pravi:

Pa en je že v Selinah na avtobusni, "stacionarna", znana tudi kot ćrna.. 

sam tista je premična, pa je ne more Sneci skartografirat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve koliko kmh more pihat po DC8 da jo zaprejo? Za soboto sem na windy opazil da napovedujejo nekje 30 do 35km/h.. Kaj pravte se bo dal v tem pridet al ne.. Res nimam pojma kdaj jo zapirajo pa kdaj ne.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, stankolovski pravi:

Ali kdo ve koliko kmh more pihat po DC8 da jo zaprejo? Za soboto sem na windy opazil da napovedujejo nekje 30 do 35km/h.. Kaj pravte se bo dal v tem pridet al ne.. Res nimam pojma kdaj jo zapirajo pa kdaj ne.. 

vsakih 10 strani se ponovi tole vprašanje :D

 

Je pa takole, danes gledat za konec tedna je preuranjeno. Max 2 dni prej. Še bolje dan prej, pa se prilagodiš situaciji.

Če danes špekuliram za Senj: http://www.meteo-info.hr/grad/senj

imaš za 3 dni lepe grafe o gibanju vetra. Za naprej pa na desni pod vremenom po dnevih. Kot je videti ne bo nekega vetra, tistih par sunkov, ki ponavadi pokaže več kot 10m/sek je posledica manjše fronte ali razgibanega ozračja. Nič pa ne kaže da bo kaka burja. V primeru le te, je veter konstantno čez 10, tako zjutraj opoldne in zvečer.

Amapa kot pravim, v četrtek pogledaš približno, v petek pa točno. Takrat je prognoza vremena tudi v besedi zapisana.

ps. pa da ne bo panike, če kratkotrajno preseže 10m/sek še ne pomeni da bodo zapirali, če pa je cel dan več, pa da še napovedujejo burjo za severni jadran, potem ja, se zna zgoditi. Nato sledijo obvozi. Ali greš iz Senja na Gospič, če ti pa uspe do Karlobaga si pa itak že skor zmagu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Hvala lepa za objasnilo.. V tako sirokem spektru omenjena zadeva se ni bila pojasnjena:) upam da bo sedaj takih vprasanj manj.. 

:quad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

vsakih 10 strani se ponovi tole vprašanje :D

 

Je pa takole, danes gledat za konec tedna je preuranjeno. Max 2 dni prej. Še bolje dan prej, pa se prilagodiš situaciji.

Če danes špekuliram za Senj: http://www.meteo-info.hr/grad/senj

imaš za 3 dni lepe grafe o gibanju vetra. Za naprej pa na desni pod vremenom po dnevih. Kot je videti ne bo nekega vetra, tistih par sunkov, ki ponavadi pokaže več kot 10m/sek je posledica manjše fronte ali razgibanega ozračja. Nič pa ne kaže da bo kaka burja. V primeru le te, je veter konstantno čez 10, tako zjutraj opoldne in zvečer.

Amapa kot pravim, v četrtek pogledaš približno, v petek pa točno. Takrat je prognoza vremena tudi v besedi zapisana.

ps. pa da ne bo panike, če kratkotrajno preseže 10m/sek še ne pomeni da bodo zapirali, če pa je cel dan več, pa da še napovedujejo burjo za severni jadran, potem ja, se zna zgoditi. Nato sledijo obvozi. Ali greš iz Senja na Gospič, če ti pa uspe do Karlobaga si pa itak že skor zmagu :D

 

Bos moral menjati nick za Dr. Burja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, stankolovski pravi:

.. Hvala lepa za objasnilo.. V tako sirokem spektru omenjena zadeva se ni bila pojasnjena:) upam da bo sedaj takih vprasanj manj.. 

:quad:

 

Saj ni panike, takole jaz počnem in se izide, včasih zadanem tudi do ure natančno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Saj ni panike, takole jaz počnem in se izide, včasih zadanem tudi do ure natančno

Drugi Trontelj

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yu mej kol mi :

jadranka addicted. Mr Wedr men :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

Yu mej kol mi :

jadranka addicted. Mr Wedr men :P

 

Haha sam res in prideš doonline podatkov s terena.

Po možnosti s foto dokumentacijo....

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Pero75 pravi:

V soboto bo burja, vsaj tako kaže .:book:

Ah to ti narobe gledas:naughty:

pred 6 urami, NejcZ pravi:

Se še splača zle v sezoni hodt med vikendi?

Zal mi med tednom nikakor ne znese s casom.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, NejcZ pravi:

Se še splača zle v sezoni hodt med vikendi?

Do Senja se ne splača, naprej pa gre za silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Scarlett pravi:

Do Senja se ne splača, naprej pa gre za silo.

Zarad guzve? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splaca? Odvisno kaj pricakujes od ceste.... Ni za dirkat lih, pa ne se jezit, ce ti kempr ovink zjebe. Ce gres pa pac zarad ambienta, pa ribic, pa plavat je pa cit kul. Men ni bad recimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mas ziher prav, ampak da glih nabases na kaksno kolono ko pride iz trajekta pri recimo prijetnoh 35 st...pa ni vec tak fajn. Plus nikoli ne ves ko bo kaksen nadebuden turist sekal polno crto in zapeljal iz ceste, ker je glih videl fajn mesto za nardit kaksno fotko.

Se pa vsekakor da peljat in odvisno od preferenc se odlocis ali gres ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, DinDiin pravi:

Splaca? Odvisno kaj pricakujes od ceste.... Ni za dirkat lih, pa ne se jezit, ce ti kempr ovink zjebe. Ce gres pa pac zarad ambienta, pa ribic, pa plavat je pa cit kul. Men ni bad recimo :)

cesta itak ni dirkalisce ane ,  pocas pa z uzitkom pravjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Pero75 pravi:

V soboto bo burja, vsaj tako kaže .:book:

Gremo.. V ponedeljek nazaj.. Vreme kot kaze bo.. Tudi vetra nebo nekaj zaenkrat kot kaze je vse super.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, stankolovski pravi:

Gremo.. V ponedeljek nazaj.. Vreme kot kaze bo.. Tudi vetra nebo nekaj zaenkrat kot kaze je vse super.. 

Upam da res.. :blush:nekaj sem v dvomih.. Jaz mam plan jutri do paklenice pa nazaj.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!