Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 36 minutami, dAlencc87 pravi:

Upam da res.. :blush:nekaj sem v dvomih.. Jaz mam plan jutri do paklenice pa nazaj.. 

Bo zdrzalo bo.. V slucaju da ne pa po notranjosti do Pakle.. Pridet je treba:) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prognoza vremena za Hrvatsku za sutra
07.07.2018.
Djelomice sunčano. U većini predjela prevladavat će umjerena naoblaka, početkom dana oblačnije će biti u Slavoniji, mjestimice uz malo kiše ili poneki pljusak. Na Jadranu rijetkih grmljavinskih pljuskova može biti uglavnom sredinom dana i popodne i to ponajprije na širem riječkom i dubrovačkom području.
Na kopnu će zapuhati slab i umjeren sjeverni i sjeveroistočni, na krajnjem istoku sjeverozapadni vjetar. Na Jadranu će biti umjerene bure i sjeverozapadnjaka.
Jutarnje temperature zraka u kopnenoj Hrvatskoj između 14 i 19 °C, u morskoj od 19 do 23 °C; najviše dnevne u unutrašnjosti zemlje malo niže nego dan ranije, između 22 i 26 °C, dok se na obali i otocima u najtoplijem dijelu dana očekuje od 27 do 32 °C.

 

po mojem ne bo panike :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Prognoza vremena za Hrvatsku za sutra
07.07.2018.
Djelomice sunčano. U većini predjela prevladavat će umjerena naoblaka, početkom dana oblačnije će biti u Slavoniji, mjestimice uz malo kiše ili poneki pljusak. Na Jadranu rijetkih grmljavinskih pljuskova može biti uglavnom sredinom dana i popodne i to ponajprije na širem riječkom i dubrovačkom području.
Na kopnu će zapuhati slab i umjeren sjeverni i sjeveroistočni, na krajnjem istoku sjeverozapadni vjetar. Na Jadranu će biti umjerene bure i sjeverozapadnjaka.
Jutarnje temperature zraka u kopnenoj Hrvatskoj između 14 i 19 °C, u morskoj od 19 do 23 °C; najviše dnevne u unutrašnjosti zemlje malo niže nego dan ranije, između 22 i 26 °C, dok se na obali i otocima u najtoplijem dijelu dana očekuje od 27 do 32 °C.

 

po mojem ne bo panike :P

 

Daj prevedi, ne stekam hrvatsko:naughty:B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dAlencc87 pravi:

Daj prevedi, ne stekam hrvatsko:naughty:B)

pojedi jedno mameladu od kišobrančiča :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

Prognoza vremena za Hrvatsku za sutra
07.07.2018.
Djelomice sunčano. U većini predjela prevladavat će umjerena naoblaka, početkom dana oblačnije će biti u Slavoniji, mjestimice uz malo kiše ili poneki pljusak. Na Jadranu rijetkih grmljavinskih pljuskova može biti uglavnom sredinom dana i popodne i to ponajprije na širem riječkom i dubrovačkom području.
Na kopnu će zapuhati slab i umjeren sjeverni i sjeveroistočni, na krajnjem istoku sjeverozapadni vjetar. Na Jadranu će biti umjerene bure i sjeverozapadnjaka.
Jutarnje temperature zraka u kopnenoj Hrvatskoj između 14 i 19 °C, u morskoj od 19 do 23 °C; najviše dnevne u unutrašnjosti zemlje malo niže nego dan ranije, između 22 i 26 °C, dok se na obali i otocima u najtoplijem dijelu dana očekuje od 27 do 32 °C.

 

po mojem ne bo panike :P

 

 

pred 12 minutami, dAlencc87 pravi:

Daj prevedi, ne stekam hrvatsko:naughty:B)

vprašaš gugl:

Vremenska napoved za Hrvaško za jutri
2018/07/07.
Delno sončno. Na večini območij bo prevladovala zmerna oblačnost, na začetku dneva bo v Slavoniji več gneče, občasno z malo dežja ali dežja. Na Jadranu so lahko redke nevihte večinoma sredi dneva in popoldneva, še posebej na širšem Reki in Dubrovniku.
Na kopnem bodo šibki in zmerni severni in severovzhodni, daleč na vzhod, severozahodni veter. Na Jadranu bo zmerna bora in severozahodna. :ras::fyou::fyou:
Jutranja temperatura zraka v deželi Hrvaški med 14 in 19 ° C, v morju od 19 do 23 ° C; najvišja dnevna vrednost v notranjosti države je nekoliko nižja kot prejšnji dan, med 22 in 26 ° C, na obali in otokih v najbolj vročem delu dneva pa se pričakuje od 27 do 32 ° C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

 

vprašaš gugl:

Vremenska napoved za Hrvaško za jutri
2018/07/07.
Delno sončno. Na večini območij bo prevladovala zmerna oblačnost, na začetku dneva bo v Slavoniji več gneče, občasno z malo dežja ali dežja. Na Jadranu so lahko redke nevihte večinoma sredi dneva in popoldneva, še posebej na širšem Reki in Dubrovniku.
Na kopnem bodo šibki in zmerni severni in severovzhodni, daleč na vzhod, severozahodni veter. Na Jadranu bo zmerna bora in severozahodna. :ras::fyou::fyou:
Jutranja temperatura zraka v deželi Hrvaški med 14 in 19 ° C, v morju od 19 do 23 ° C; najvišja dnevna vrednost v notranjosti države je nekoliko nižja kot prejšnji dan, med 22 in 26 ° C, na obali in otokih v najbolj vročem delu dneva pa se pričakuje od 27 do 32 ° C

Hvalaa:OK:se prav idealni pogoji.. :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Scarlett pravi:

Do Senja se ne splača, naprej pa gre za silo.

...če odmisliš čakanje v obe smeri na meji :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, vandrovec pravi:

...če odmisliš čakanje v obe smeri na meji :smoke:

greš na malobmejni prehod, pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri so ti maloobmejni? Prejšnjo nedeljo bi skočil v Istro, (na jadranko ne, ker jo sovražim:)), če ne bi bilo za čakat. Na Dragonji kolona, na Sečovljah še daljša...nič, sem šel v Strunjan. Dobro, lahko bi šel na Buzet, pa bi se moral vrnit nazaj. Za en, dva dni, se ne splača prestopat meje...:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, vandrovec pravi:

Kateri so ti maloobmejni? Prejšnjo nedeljo bi skočil v Istro, (na jadranko ne, ker jo sovražim:)), če ne bi bilo za čakat. Na Dragonji kolona, na Sečovljah še daljša...nič, sem šel v Strunjan. Dobro, lahko bi šel na Buzet, pa bi se moral vrnit nazaj. Za en, dva dni, se ne splača prestopat meje...:?

https://www.policija.si/images/stories/DelovnaPodrocja/meja/pdf/Mejni_prehodi_zemljevid.pdf

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, vandrovec said:

Kateri so ti maloobmejni? Prejšnjo nedeljo bi skočil v Istro, (na jadranko ne, ker jo sovražim:)), če ne bi bilo za čakat. Na Dragonji kolona, na Sečovljah še daljša...nič, sem šel v Strunjan. Dobro, lahko bi šel na Buzet, pa bi se moral vrnit nazaj. Za en, dva dni, se ne splača prestopat meje...:?

:hmm: a če ne bi pa dol ostal? :D 

 

Ne poznam tvojga izgodišča, niti cilja, ampak, če greš recimo v Umag, je iz Postojne prek mejnega prehoda Sočerga (in Buzeta) samo ene 20km daljša. Pa luštna za pelat. Za Pulo se mi zdi pa celo optimalna. Malobmejnih prehodov nismo mogli upotrabljat brez malobmejnih prepustnic. K sreči jih ni več, in mejo prestopiš z osebno. Uporabil sem dva, taka mala. gozdna, prehoda. Novokračine, za izogib Starodu in Jelšanam, in Podgorje, za izogib Sočergi, Sečovljam in Dragoniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ne poznam tvojga izgodišča, niti cilja,

Meni je važna pot, ne cilj. Zjutraj se usedem na motor in grem, pridem pa kamor pridem. Ne planiram, ker sovražim planiranje in muka mi je voziti po planu. Prijatelj je bil na dopustu v Novigradu, pa bi skočil do njega, če bi bilo normalno prevozno. Ker ni bilo, sem ostal v Sloveniji. In verjetno je bilo tako še bolje. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 7. 2018 ob 15:50, vandrovec pravi:

Kateri so ti maloobmejni? Prejšnjo nedeljo bi skočil v Istro, (na jadranko ne, ker jo sovražim:)), če ne bi bilo za čakat. Na Dragonji kolona, na Sečovljah še daljša...nič, sem šel v Strunjan. Dobro, lahko bi šel na Buzet, pa bi se moral vrnit nazaj. Za en, dva dni, se ne splača prestopat meje...:?

Meni je ta najlepši za v istro. Pa prideš direktno na Motovun. Tukaj greš vmes pa na kosilo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vuk76 pravi:

Tile maloobmejni prehodi - so odprti za vse ali samo za slovesnke in hrvaske drzavljane.

SLO in HR državljane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, vuk76 pravi:

Tile maloobmejni prehodi - so odprti za vse ali samo za slovesnke in hrvaske drzavljane.

od fstopa NDH v EU za vse državljane EU :)

b) Mejni prehodi za obmejni promet (25)

Prestop državne meje na mejnih prehodih za obmejni promet je dovoljen za upravičence po Sporazumu o obmejnem prometu in sodelovanju (obmejne dovolilnice) in vse državljane, ki uživajo pravico Evropske unije do prostega gibanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej niso normalni.. mal pihlja pa cela panika.. nc ne kaze kej prevec dobro za jutri..

 

Zbog jake bure na Jadranskoj magistrali (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene promet je zabranjen za I. skupinu vozila - autobuse na kat,  vozila s kamp-prikolicama i motocikle.  

 

:angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, stankolovski pravi:

Sej niso normalni.. mal pihlja pa cela panika.. nc ne kaze kej prevec dobro za jutri..

 

Zbog jake bure na Jadranskoj magistrali (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene promet je zabranjen za I. skupinu vozila - autobuse na kat,  vozila s kamp-prikolicama i motocikle.  

 

:angryrant2:

Ma nej gre u k... :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdej ze višje gor zapirajo:klicaj:

Zbog olujne bure na Jadranskoj magistrali (DC8) izmeđuSenja i Karlobaga promet je zabranjen za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina vozila), a od Karlobaga do Svete Marije Magdalene dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina vozila).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na senju gor po tastari do Gospica.. Pa dol cez Sv. Rok... Edina opcija.. SV. Rok so odprli ob 6.30..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, vandrovec said:

Meni je važna pot, ne cilj. Zjutraj se usedem na motor in grem, pridem pa kamor pridem. Ne planiram, ker sovražim planiranje in muka mi je voziti po planu. Prijatelj je bil na dopustu v Novigradu, pa bi skočil do njega, če bi bilo normalno prevozno. Ker ni bilo, sem ostal v Sloveniji. In verjetno je bilo tako še bolje. :naughty:

 

Kaj je bolje in kaj slabse, ne vem. Meni je cesta crni kal socerga buzet buje umag ali buzet vizinada vrsar/novigrad bistveno lepsa kot koper secovlje kaldanija umag.....cez podgorje je do buzeta mestoma ozka, ampak kar slikovita podezelska cestica.

 

no, ker je dol zaprto, mamo resen problem. Picimo babno polje delnice......in kar mam jez iskusenj, ce je zaprto ni za vozit. Tud ce je blizu mejnih vrednost, je tam (meni osebno) zelo neprijetno pelat. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pretiravajo, kot običajno...

senj v živo

http://www.senj.hr/senj-uzivo/

 

pa čez kako dve uri al pa še mal bodo pa odprli :P majo kasno paljenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!