Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ne ne, nič resnega ni, ni poškodbeno.. ORL oddelek, razbijanje nosnega hrustanca... Long story.. Ampak so iz nekih razlogov podaljsali bivanje in tako odpade plan, da bi jutri po lepem pičila dol in v nedeljo po zmernolepem nazaj.. No, jaz še vedno držim prsti, da se bo jutri napoved za skboto spremenila na sonček in 29 stopinj.. Je že par dni od zadnje jadranke.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji vikend sem opazil na relaciji med senjem in karlobagom na asfaltu veliko kratkih neravnin, kot bi se asfalt usedel-pogreznil za par cm...kar je vsaj moteče, će ne že neudobno, sitno. prejšnjič tega še nisem opazil...mogoče moram pa vzmetenje naštelat?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, siks pravi:

prejšnji vikend sem opazil na relaciji med senjem in karlobagom na asfaltu veliko kratkih neravnin, kot bi se asfalt usedel-pogreznil za par cm...kar je vsaj moteče, će ne že neudobno, sitno. prejšnjič tega še nisem opazil...mogoče moram pa vzmetenje naštelat?!

Na desnih ovinkih tam blizu sredinske crte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, a79 pravi:

Na desnih ovinkih tam blizu sredinske crte?

se mi zdi, da kr pogosto, ne vem točno kje, ker je kar naprej rukalo...podoben občutek, samo da bolj izrazit, je pri vožnji na relaciji dvor-kočevje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, siks pravi:

prejšnji vikend sem opazil na relaciji med senjem in karlobagom na asfaltu veliko kratkih neravnin, kot bi se asfalt usedel-pogreznil za par cm...kar je vsaj moteče, će ne že neudobno, sitno. prejšnjič tega še nisem opazil...mogoče moram pa vzmetenje naštelat?!

Res je.

Lani teh grbinc nisem opazil je pa verjetno povezano tudi s hitrostjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa razen druženja ne razumem najbolje fame Dinko - Milena.

Bil večkrat pa zadevo opustil. Mi ne ustreza ne cenovno ne po kvaliteti (Milena ne spal nikol).

Letos bil parkrat v Paklenici in še večkrat na Jadranki, pa sem se mel druge bolje in celo ceneje, pa še prvi red do mora (npr. Soline Marko).

Jutri stisnem 25 min. vožnje naprej - Bibinje in prvi red do mora s teraso pogled na more (2 noči 2 osebi) bluzim za slabih 60 evropskih - Zadra imam že dovol, je pa res da se ne bom družil z nobenim, ki me bo prehitel.

Aja pa še prikolce mi ne bo treba pospravlat  PIK :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, alko1 pravi:

Drugač pa razen druženja ne razumem najbolje fame Dinko - Milena.

Bil večkrat pa zadevo opustil. Mi ne ustreza ne cenovno ne po kvaliteti (Milena ne spal nikol).

Letos bil parkrat v Paklenici in še večkrat na Jadranki, pa sem se mel druge bolje in celo ceneje, pa še prvi red do mora (npr. Soline Marko).

Jutri stisnem 25 min. vožnje naprej - Bibinje in prvi red do mora s teraso pogled na more (2 noči 2 osebi) bluzim za slabih 60 evropskih - Zadra imam že dovol, je pa res da se ne bom družil z nobenim, ki me bo prehitel.

Aja pa še prikolce mi ne bo treba pospravlat  PIK :naughty:

.

... čist brez veze ... tole tvoje pisanje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rubuz pravi:

Takoimenovani samooklicani strokovnjaki Jadranke...bo jutr za it al ne? :D 

tekmo dneva se bo jutri obrnilo v olujno buro...

Citiraj

Postupno naoblačenje uz kišu, pljuskove i grmljavinu, najprije u zapadnoj i sjeverozapadnoj unutrašnjosti te na sjevernom Jadranu, a poslijepodne i u većini ostalih područja. Najviše sunčanog vremena bit će na krajnjem istoku i jugu zemlje. Na kopnu će zapuhati umjeren i jak sjeverni i sjeveroistočni vjetar. Na Jadranu će slabo do umjereno jugo i jugozapadnjak sredinom dana na sjevernom Jadranu okrenuti na jaku i olujnu buru koja će se krajem dana i u noći proširiti na Dalmaciju. Najniža jutarnja temperatura između 12 i 17, na Jadranu od 18 do 23 °C. Najviša dnevna od 17 do 22, na istoku do 25, a na Jadranu između 23 i 28 °C.

to ne zgleda, da bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Xebec pravi:

Pidu maternu siht...:angryrant2:

Nam dons startu zgleda:cry:

... pa bi včeri...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Kugelschreiber pravi:

 

Pa res!!

FB7E1CCA-546A-416E-B4D7-57C20A2882AF.thumb.jpeg.d34bad2c4161332c29336bfb10862488.jpeg

 

809A2FF6-1F0E-4055-BB0D-66F2A94E5719.thumb.jpeg.c7820c3bb43cb86bd5cd5b01fdbbc97b.jpeg    321FBD41-D73A-4C6B-A119-2CC2E72554B9.thumb.jpeg.67dbad8e3a6eb0298393c6f68e6f59b2.jpeg

 

04AAA9EA-5F9E-4102-BEFF-B899FF40F3BE.thumb.jpeg.efb31b74dc1c3c0ec459bf12392c4727.jpeg

jučeri ni bilo, ti bi lahko isto nalimal :P

bo pa burja...tak da nogo, četudi ne bo povsod scalo :(

 

pred 4 urami, Rubuz pravi:

Takoimenovani samooklicani strokovnjaki Jadranke...bo jutr za it al ne? :D 

jp med 4-6 zjutraj, taman u paklo prideš :P

po današnjih napovedih bo fronta pohitela in bo sobota u qurtzu, + burja. Poglej raje nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

Jaz se bom pa jutri spusto v igro :)

bodo pa fotke pridobile na dramatičnosti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pikolo pravi:

Limaaaa ... vsaj dons.

Aja ... ni Mitas :):):)

20180921_133401.jpg

ni Mitas, še za cesto skor ni več :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • ChuckNorris
    • Gricko
    • boris1970



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!