Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

če že plačam, hočem račun!!!

Še nisi dojel kako je to pr sosedih!??

Prvo plati . . . . . pa se onda žali!  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500 kun? A to si sel 60 na 50? :D

500kun je za vožnjo po zaprti cesti zarad burje...pol je bil pa še mau lubosumen k sm mu povedal, da sm Wajdovc in me malce vetriča ne spravi s tira. In sploh ni mi hotu verjet, da sm Vipavsko dolino prevozu ko je pihala burja 140km/h

Pa še čez hrib me je gnal...na Gospič :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za kaksen perck pa nocjo rajs uzet? :grim

Ma sem ponujal za dva perčka v stilu, ako se možemo, da se nešto dogovorimo. 

Mi je prec odvrnu: može da se dogovorimo, kod sudije za prekršaje. Nakar sem hitro odvrnu: platim odmah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,to sva midva z jozetom fasala,naju je obsodil,da sva cez polno prehitevala cez senj...pa sva sla cist kulturno mimo,ker so se avtomobilisti umikal....sam je biu zejn revez,pa mu je josko dal za gajbo,k je biu res zejn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,to sva midva z jozetom fasala,naju je obsodil,da sva cez polno prehitevala cez senj...pa sva sla cist kulturno mimo,ker so se avtomobilisti umikal....sam je biu zejn revez,pa mu je josko dal za gajbo,k je biu res zejn :)

Nauk zgodbe: v vsakem primeru platiš :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dami, Morović je bil tisti korektn mikrocajac, k' je obravnaval Jožeta in Kmeta. Če te pa Franjo zaustavi, pol je pa vse na konverzaciji. Cene je še lako prošao, Lipovec je pa ostal brez ujete Orade in dveh pirčkov :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kakšna je te dni situacija na magistrali? Me mika, da bi dal moped v kombi in se potem od Reke peljal proti jugu. Druga varianta je proti Puli.

Lahko se še kdo pridruži, kombi je dovolj velik za dva mopeda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je te dni situacija na magistrali? Me mika, da bi dal moped v kombi in se potem od Reke peljal proti jugu. Druga varianta je proti Puli.

Lahko se še kdo pridruži, kombi je dovolj velik za dva mopeda.

ne rabiš u kombi 1,30 ure pa si dol..če nisi ravno iz Maribora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je te dni situacija na magistrali? Me mika, da bi dal moped v kombi in se potem od Reke peljal proti jugu. Druga varianta je proti Puli.

Lahko se še kdo pridruži, kombi je dovolj velik za dva mopeda.

Pišuka, č bi biu cajt, bi šu kuj u nedelo zravn. 16 Celzijev napovedujejo :-).

S komblnom do Vinodolskega, k ne maram debeuga kombinezona, pol pa gasa, :-)

Uživajta/te.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še malo bo za počakat. Jaz štartam po Jadranki ko odprejo kampe...maja ali malo prej...in potem vikend, od petka do nedelje...najprej do Šibenika... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je ratala prva fura,štartala z KONTI-jem iz Crikvenice ob 10.00,vreme oblačno in 11 stopinj,v Paklenici pa sončno in okrog 18-20 stopinj,kaj naj rečem kičasto za 16.februar  :kva2:  :kva2:

 

Ja hudo! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je ratala prva fura,štartala z KONTI-jem iz Crikvenice ob 10.00,vreme oblačno in 11 stopinj,v Paklenici pa sončno in okrog 18-20 stopinj,kaj naj rečem kičasto za 16.februar  :kva2:  :kva2:

 

Vidva sta meni taka carja. Sta misla na grobnik pa sta mogla malo  zamenjat ker je dol poplava? Vrhunsko.

Tudi plastičar se da pozimi vozit in kolko vidim po gumi ga nista šparala. Gasa mislim.

 

Čuj, kaj te ma Konti neko kravo zaj? Pa menda ja ne vozi zaj avtomatika?

 

Fajn bodita pa se kaj vidimo letos na kaki pisti če bo ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva sta meni taka carja. Sta misla na grobnik pa sta mogla malo  zamenjat ker je dol poplava? Vrhunsko.

Tudi plastičar se da pozimi vozit in kolko vidim po gumi ga nista šparala. Gasa mislim.

 

Čuj, kaj te ma Konti neko kravo zaj? Pa menda ja ne vozi zaj avtomatika?

 

Fajn bodita pa se kaj vidimo letos na kaki pisti če bo ratalo.

Hja res je Grobnik pod vodo,tko da ni druge kot po cesti  :smoke: ,tempo sma imela kr dober za februar,ampak asfalt lep brez peska tko da je bilo res super,vfr je z navadnim menjalnikom,

 

upam,da se kmalu vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!