Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Jutri li pojutrišnjem imam namen do Starigrada. Gre še kdo?

V četrtek je varianta.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos imam namen iti ljubljana-dubrovnik-ljubljana. Za pot racunam 4 dni s tem, da bi prezivel 1 dan v dubrovniku in okolici. 1 dan sem imel v mislih, da bi prisel do šibenika tam prespal. 2 dan pa skoraj do dubrovnika oz. Njegove okolice. Tako da bi v apartmaju pustil opremo in sel " neprimerno" oblecen do dubrovnika. 3 dan dubrovnk in proti veceru cim blizje splita ali zadra. 4 dan domov. Sedaj pa me zanima ce se vam zdi ta pot smisnla, kje so dobri in poceni apartmajo. Kaksni kontakti? Hvala. kaksne zanimivosti na tej poti ki jih ne smem zamuditi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog bi bil tak:

 

1. dan: Ljubljana - N.Mesto - Metlika - Karlovac - Slunj (Rastoke za pogledat) - Plitvička jezera - Obrovac - Benkovac - Biograd na moru

(http://www.maimare.hr/ - B&B; tu smo že nekajkrat prespali)

2. dan: ob obali do Dubrovnika

3. dan: Dubrovnik in popoldan nazaj ob morju do Biograda

4. dan: ob obali pod Velebitom do Ljubljane

 

Ja seveda je pot smiselna. Je pa po moje pravi čas za takšen trip ali do konca maja (ali do polovice junija) ali pa septembra - zaradi človeških temperatur in pa zaradi izbire in predvsem predsezonskih cen prenočevanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog bi bil tak:

 

1. dan: Ljubljana - N.Mesto - Metlika - Karlovac - Slunj (Rastoke za pogledat) - Plitvička jezera - Obrovac - Benkovac - Biograd na moru

(http://www.maimare.hr/ - B&B; tu smo že nekajkrat prespali)

2. dan: ob obali do Dubrovnika

3. dan: Dubrovnik in popoldan nazaj ob morju do Biograda

4. dan: ob obali pod Velebitom do Ljubljane

 

Ja seveda je pot smiselna. Je pa po moje pravi čas za takšen trip ali do konca maja (ali do polovice junija) ali pa septembra - zaradi človeških temperatur in pa zaradi izbire in predvsem predsezonskih cen prenočevanja.

Zanimiva pot.Hvala. Kar se pa časa tiče se pa popolnoma strinjam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog bi bil tak:

 

1. dan: Ljubljana - N.Mesto - Metlika - Karlovac - Slunj (Rastoke za pogledat) -

Kaj je za pogledati v Rastokah, oziroma kaj je sploh to? Slunj imam v spominu kot vojaški poligon, kjer smo se šli v JNA partizanske vaje, drugega pa ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kdo za jutri?

Varianta je tud povratek v soboto.

V nedeljo vreme ne sodeluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, sem mal zakinkal, se spet zbudil in se ustrašil, da je kajakaški forum spet zaživel.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preusmerjali so vas zaradi burje, ali? Jaz imam jutri namen iti do Starigrada, potem na Pag do Novalje in seveda nazaj. Me pa zanima katera varianta bi bila po vašem mnenju boljša. Čez Ilirsko in Rijeko, ali čez Delnice pa do Vinodolskega. Kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje na Ilirsko,Knežak,Rupa pa na Jurdišiče ven obvoziš cestninsko ,nazaj na AC in v Crikvenici naprej po Jadranki.

Če želiš na delnice je narava lepša a cesta malo bolj slaba tam od petrine do delnic(še vedno pedsek na cesti)

Tudi mi gremo danes ,mogoče se kje vidimo ,užival in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej...ravnokar nazaj. Sem šel čez Ilirsko, pa do Paklenice, čez Posedarje na Pag do Novalje in nazaj po isti varianti. Se je nabralo vsega skupaj 810km...kar veliko za en dan. Je bila pa ena velika poezija, krasen dan, ravno pravšnje temperature (max 25), skratka super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še jst sm si mau fouš :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta čez Knežak je v odličnem stanju - prekopanih je 10 m tik pred Pivko (če greste iz Ilirske). Možen je lokalen obvoz tik okrog zapore, ne le prek klasične ture.

Tudi mi magistrirali...

 

 

post-31596-0-97560900-1399828238_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj slike obrezuješ :ninja:

 

Da se celulit ne vidi :kva2:

 

hec hec Bina ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj slike obrezuješ :ninja:

 

ni obrezana, tko je nastala ;)

 

Da se celulit ne vidi :kva2:

 

hec hec Bina ;)

 

to ni celulit.. to je od toce!! :P  ha ha ha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa ena izmed zlo redkih, ki rab tok mal prtlage :grim. Nice trip ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa ena izmed zlo redkih, ki rab tok mal prtlage :grim. Nice trip ;)

 

ne bos verjel, da se vedno nism vseh cot ponosila pa sm se preoblacila in not je bla tut spalka ;) pa se cevlji in uni rumeni slapi :D se sama sebe sm presenetla!!

pot je bla pa naravnost fantasticna!! res sm prezadovoljna :D;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!