Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ja kaj pa rabiš od cunj ene kratke hlače par majc gate in nogavice. Ženske pa malo pršparajo ker uzamejo tangice ne sam to da jih je pol majn kot boksarc ampak tud tri dni jih lahko nosijo usak dan je  štrik med nogami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je pa lepše vreme ,torek ali sredo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je pa lepše vreme ,torek ali sredo :hmm:

 

V torek 23°c , sreda 24°c v četrtek bo pa najlepše in sicer 27°c .

 

Glede prtljage pri ženski je pa tako: čez dan v moto opremi, na morju v kopalkah, čez noč v šotoru pa itak brez vsega, ker je na StandByu in segreta na delovno temperaturo, tak da, res čist malo cot rabi zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pol gremo ,četrtek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pol gremo ,četrtek?

sredo in četrtek  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo recimo napoved .... sicer Ljubljana 10 dni, ampak Slovenija je itak mala, tako da drastičnih sprememb itak ne more bit.

 

LINK: http://www.vreme.us/vreme-10-dni.html

 

Imaš pa za Hrvaško na tem linku .... kaže, da se bo vreme končno pošlihtalo, saj bodo res drug teden lepe temperature ... Zagreb celo 29°c, kar pomeni, da bo ob morju res fantastično.

 

LINK: http://www.weather2umbrella.com/hr/vremenska-prognoza-croatia/eta/3/40005/0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pol gremo ,četrtek?

 

 

sredo in četrtek  :P

 

 

 

Sredo tja, četrtek nazaj.... kje se dobimo! :kva2:  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Murgle Center..kavica pa naprej?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vnaprej sm vam fouš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Miran gre z nami :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk edn napiše čez kire kraje se vse to pele, pač nisem tam dol ''doma'', pa da vidm kuko bi blo to pri meni izvedljivo :)

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rupa(mejni prehod) do Crikvenice po obvoznici(AC) Novi Vinodolski ,Senj,Karlobag,Sv. Marija Magdalena,narodni park Paklenica(Dinko) in potem nazaj. Iz Lj do tja in nazaj malo več kot 600km :OK:

lahko greš pa na nebroj mejnih prehodov pa na Jadranko,jaz si izberem najhitrejšo pot do Jadranke in tam uživam naprej....

Baje da bom šel v sredo čez Petrino ,Delnice,Križišče,Crikvenica...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rupa(mejni prehod) do Crikvenice po obvoznici(AC) Novi Vinodolski ,Senj,Karlobag,Sv. Marija Magdalena,narodni park Paklenica(Dinko) in potem nazaj. Iz Lj do tja in nazaj malo več kot 600km :OK:

lahko greš pa na nebroj mejnih prehodov pa na Jadranko,jaz si izberem najhitrejšo pot do Jadranke in tam uživam naprej....

Baje da bom šel v sredo čez Petrino ,Delnice,Križišče,Crikvenica...........

tudi jaz bo enkrat šel po tej poti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf za en dan bi bla pa zame res huda, 760km bi se verjetn že dal sfurat, zgolj z postanki za minus i plus :D. Bo treba kdaj čez kak vikend, pa kje prespat :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

študiram na dva dni dopusta ta tedn da se mal nafuram :grrr, samo samemu se mi zaenkrat še ni tko deleč za vozt :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Petrino je fajn, meni je bila všeč tudi čez Metliko, do Karlovca, potem pa proti Josipdolu in na Senj čez ali pa naprej proti Gospiču pa na Karlobag čez Velebit. Nimaš kej falit, zame je bil največji kiks ko sem šel čez Babno Polje, ker je res slaba cesta. :) Drugače pa tudi sam planiram it dol proti koncu tedna, prespat v Biogradu in nazaj, ali kaj podobnega :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk edn napiše čez kire kraje se vse to pele, pač nisem tam dol ''doma'', pa da vidm kuko bi blo to pri meni izvedljivo :)

Če vremenska zdrži za vikend, potem je tole v igri:

 

sobota: Domžale – Ljubljana – AC – Novo mesto – Jugorje – Semič – Črnomelj – Vinica – Bosanci – Vrbovsko – Ogulin – Josipdol – Brinje – Otočac -  Lički Osik – Gospič – Gračac – Obrovac – Benkovac – Biograd na moru (http://www.maimare.hr/maimare001H.html - B&B ): 420 km

           

nedelja: Biograd na moru:  Zadar – Maslenica – magistrala – Rijeka – Ilirska bistrica – Pivka – Postojna – Domžale: 375 km

 

:yea1:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!