Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ma cez vikend bo spet dez sral kokr kaze....

ni mus, to bodo sam nočno-večerni lokalni pljuskovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel v soboto na Jadranko. Iz Rogaške - Zagreb - Karlovac - Senj - Karlobag - Zemunik - Biograd (spanje v www.villa-adriatica.com). Do Josipdola dež na to pa izboljšanje in od Senja dalje sonce. Je bilo čudovito. Včeraj (torek) pa pičo po isti poti nazaj zaj pa sonce skoz. Čudovita fura. Pa zdaj sem že drugič imel srečo s ta modrimi. Vedno na istem mestu, kakšnih 2 km pred Marijo Magdaleno stojijo na ravnini omejtev pa 60. Sicer so me ustavili ampak me ni izmeril se je pa pritoževal da sem bil prehiter pa da sem prej avto po polni črti prehitel.. Meni se ni zdelo  :OK:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste porajtal kako fino jo je vozit dol grede, ko imaš na desni morje, na levi pa nasprotni vozni pas in posredno bolj pregledne ovinke. Ko se vračaš, pa imaš na desni skoraj ves čas skalo in vsaj jaz relativno slab občutek pri hitri vožnji skozi desne ovinke. Ko sem se zadnjič vračal, v začetku sploh nisem poštudiral kaj me moti, ampak sem le doumel...kaj češ eni rabimo malo več :glare:  :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tut ?

Tut tut. Priprave že potekajo :D

a3ox90.jpg

 

 

js tud :P

Mogoče se pa že v Šoštanju kje srečava :P

 

----

 

eno hitro vprašanje, ko že ravno načrtujem pot:

2nvdxd2.png

 

So to te medvedje ride ane? Kakšna je kaj cesta tam pa potem ob meji do prehoda?

 

---

 

drugače je pa spodaj pripeta moja pot (da se da povečat). Grem komaj drugič po jadranki; se splača it še dlje od Paklenice? Kje je tist most kjer se vsi slikate? :P

post-21314-0-04581500-1400699820_thumb.png

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ovinkov je konc v Paklenici......potlej gres pa lahko se naprej,maslenicki most je tist.....nwem kolk....20min naprej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasperr dober krog, edino jaz bi raje šel čez isto do Plomina in čez Pazin do Umaga. Jst sm bil dons dol. Slikal nisem velik, sm se rajš vozu :) jutr bi šu še enkrat, če bi lohk :))

 

evo da naute rekl da lažem :)

 

img20140521142037.jpg

img20140521143944.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No una dva ti kar namer pust :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva sem pa videl/srečal parkirana v Paklenici, mislim da. Potem pa je en od vaju mahal mojemu parkiranemu kawasakiju malo nazaj od Paklenice, ko sem se šel kopat tam na plažo? :D Sem vama mahal nazaj izpod ceste, pa verjetno nista videla. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva sem pa videl/srečal parkirana v Paklenici, mislim da. Potem pa je en od vaju mahal mojemu parkiranemu kawasakiju malo nazaj od Paklenice, ko sem se šel kopat tam na plažo? :D Sem vama mahal nazaj izpod ceste, pa verjetno nista videla. :)

Kar je res, je res. Sva bla in mahala.  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja do Paklenica oz. še malo dlje... in nazaj...
 

dsc0224.jpg

Popravljeno . Popravil SandiGulje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Lj Paklenica (Jadranka, z okolico) jutri pa nazaj

9:30 Mantova Vrhnika

___  Novi Vinodolski

 

še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!