Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Definitivno ne Biograda, saj je od 12.6. - 15.6. veliko srečanje Harley-jev. Bo fešta.

A seveda bo festa,se vidimo!

(pa pridte v rumenih lajbckih v cimvecjem stevilu,boste popestrili dogajanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greste na izpadanje grem tud jaz :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greste na izpadanje grem tud jaz :P

Baje mas ti veze in poznanstva tm dol v Zadarski bolnici,bos lahk "tarumenim" svetoval na kateri oddelek naj gredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje mas ti veze in poznanstva tm dol v Zadarski bolnici,bos lahk "tarumenim" svetoval na kateri oddelek naj gredo.

 

Hahahaha ..... kmet bi lahko imel na jadranki "info pult".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

določeni pa stalno prebivališče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ,bos lahk "tarumenim" svetoval na kateri oddelek naj gredo.

 

Off ampak vseeno:

me prešine, kakšna (z)družba postaja ta naša motoscena: nekje niso zaželjeni neregistrirani moto klubi, drugot že (pred veselico) vnaprej iščejo proste bolniške sobe za tiste, ki smo na cesti med previdnejšimi in zato tudi kaj storimo v smislu svoje varnosti ... vidim, da nisem zamudil popolnoma nič, ko sem že pred mnogimi leti naredil križ čez obiskovanje takšnih prireditev ... pa vseeno: imejte se lepo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja v prepotentni skupini je garant, da kakšen izpade iz igre.

 

Po drugi strani pa so tovrstni udeleženci nujni, saj dajejo delo pravosodju, zdravstvu, moto industriji in še komu.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Off ampak vseeno:

me prešine, kakšna (z)družba postaja ta naša motoscena: nekje niso zaželjeni neregistrirani moto klubi, drugot že (pred veselico) vnaprej iščejo proste bolniške sobe za tiste, ki smo na cesti med previdnejšimi in zato tudi kaj storimo v smislu svoje varnosti ... vidim, da nisem zamudil popolnoma nič, ko sem že pred mnogimi leti naredil križ čez obiskovanje takšnih prireditev ... pa vseeno: imejte se lepo.

Sej nikjer ne pise to, ampak z Fazerjem 8 na zbor HDjev , pa mislm da glih ne pase no sej to ne pomen da ne smes pridet, razlicni okusi pac! Popravljeno . Popravil levanjogazarini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nikjer ne pise to, ampak z Fazerjem 8 na zbor HDjev , pa mislm da glih ne pase no sej to ne pomen da ne smes pridet, razlicni okusi pac!

Pozdrav iz Biograda!!!

Nakon teške rovovske borbe MK DUHOVI su uspjeli ono što je većina od Vas željno isčekivala. U ime MK Duhova mogu Vas obavjestiti da je "ŠUMA DUHOVA" oliti Kamp sv.Dominik širom otvoren za sve motoriste koji žele doći u Biograd na ovaj jedinstveni događaj i kampirati u našoj Šumi.Ulaz motoristima slobodan je i besplatan već od ponedjeljka 09.06.2014god. Naš veliki šank će biti u funkciji i na njemu će biti hrane i pića. WC-i i tuš kabine sa toplom vodom će također biti u funkciji i molim Vas da se prema tome odnosite kao u svojoj kući jer će nam svima biti lakše i ljepše. Dosta članova našeg kluba će biti tih dana rastrgano na sve strane pa Vas iz tih razloga molimo da se ponašate i kao dobri domaćini.

DOBRO DOŠLI SVI I ŽELIMO VAM UGODAN BORAVAK U ŠUMI DUHOVA

MK Duhovi Biograd

P.S. svi koji žele neka slobodno kopiraju ovaj naš post i prebace na neki drugi forum jer nam je želja obavjestiti što više motorista

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz enga hudomušnega posta znajo eni naredit celo znanost,vsaka čast :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz enga hudomušnega posta znajo eni naredit celo znanost,vsaka čast :notworthy:

 

 

samo za enga brancina :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa na hitro eno vprasanje...

Jutri imam namen krenit proti biogradu po jadranski magistrali... Sedaj pa berem prognozo za jutri da bo pihala umirena do jaka bura... Je smiselno sploh rinit kam po jadranki? Al bolje da vsekam čez plitvice? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj maš prometne informacije za Hrvaško

 

http://www.hak.hr/info/stanje-na-cestama/

 

Za enkrat piše o zapori samo med Karlobagom in Sv. Marijo Magdaleno (Paklenica)

 

"Zbog jake bure na dionici Jadranske magisatrale (D8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene zabranjen je promet za I. skupinu vozila: autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa na hitro eno vprasanje...

Jutri imam namen krenit proti biogradu po jadranski magistrali... Sedaj pa berem prognozo za jutri da bo pihala umirena do jaka bura... Je smiselno sploh rinit kam po jadranki? Al bolje da vsekam čez plitvice? Lp

 

Drugače je tudi ta zanimiva varianta, če se ti ne mudi https://goo.gl/maps/8wyop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj maš prometne informacije za Hrvaško

 

http://www.hak.hr/info/stanje-na-cestama/

 

Za enkrat piše o zapori samo med Karlobagom in Sv. Marijo Magdaleno (Paklenica)

 

"Zbog jake bure na dionici Jadranske magisatrale (D8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene zabranjen je promet za I. skupinu vozila: autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle."

 

 

To je za danes, kaj pa jutri? Se lahko vidi kje za jutri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudi se mi ne... Razmišljam o cesti krapina karlovac plitviče gračac pa mogoče knin šibenik ter nazaj do biograda... Mogoče se bo pa dalo v nedeljo it po jadranki domu... ;)

http://meteo.hr/

Tu če pogledaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudi se mi ne... Razmišljam o cesti krapina karlovac plitviče gračac pa mogoče knin šibenik ter nazaj do biograda... Mogoče se bo pa dalo v nedeljo it po jadranki domu... ;)

zakaj pa ne greš do Benkovca in direkt na Biograd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Paklenici je blo cez dan dokaj mirno, popoldan in sedaj proti veceru pa se je veter kr fejst okrepil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa na hitro eno vprasanje...

Jutri imam namen krenit proti biogradu po jadranski magistrali... Sedaj pa berem prognozo za jutri da bo pihala umirena do jaka bura... Je smiselno sploh rinit kam po jadranki? Al bolje da vsekam čez plitvice? Lp

 

 

Z avtom če že morš it dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za danes, kaj pa jutri? Se lahko vidi kje za jutri?

 

To je najbolje da pogledaš preden greš, ker se zna zgodit, da te zapore podaljšujejo sprosti. Ma če je del zaprt se ji splača izognit, ker običajno zaprejo lih titi najlepši del. Senj - Sv. Marija Magdalena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!