Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Če je taka cesta čez Velebit, se bo dalo pa lepo peljat  :OK: . Jo imam namen prevozit, pa kar ne najdem časa  :BUA: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povzetek voznje do Budve vecino casa mokra cesta oz. Pranje motorja in vseh mojih genitalj :) Upam da bo od srede naprej po poti nazaj suha cesta:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sma pa soseda.   Jaz imam vikend v Čeperljandi zraven Stipaniča!

Hja kolega ma tam prkolco...ja Mario je bil res legenda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pol letuje v čeprljandi? avtokamp marijo? js čez tri dni že deveto leto zapored...

Tudi jaz sem pri Mariju že ene 13 let :). Pridem naslednji petek čez vikend streho postavlat, tko da loh prideš pomagat :). Uživej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem prideš?

pocukaj me boma rekla kero....

Tokrat z kombijam. Zmene, loh pa tud ti prletiš mem na kakega, ker nevem kolk bo cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene nben ne šteka :P drgač pa če ne greš po magistralki nauš u tej temi nč mogu napisat :P

k teme za cesto po notranjosti ni še nben odpru .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej po notranjost je isto zdejle. Pa še vasi so dolge u tri pm, ko si že nekje v šumi in misiš, da je omejitev 90 te lepo počaka policaj in razloži, da je to naselje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki... gužva..turisti, ad, polcaji, motorjev fuul... skoz omejitve... bljak, nazaj ziher po notranjosti....

 

Jaz sem bil ta petek. Mogoce sem imel sreco ampak nic pretirane guzve, policijske kontrole nobene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bo kdo imel namen v kratkem vozit v te konce pa, če mu družbe manjka se priporočam.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bo kdo imel namen v kratkem vozit v te konce pa, če mu družbe manjka se priporočam.

Lp

jutri,  štart 8:00 Mantova na Vrhniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa uletu na radar v nedeljo. Taka grda zaseda. Znak za omejitev 60 skor 1 km nazaj od kraja merjenja pa skor nobene bajte. Še dobr da nisem preveč tiščal. "samo" 82km/h tko da sem plaču 250 kun.

https://www.google.si/maps/@44.368562,15.275769,3a,75y,277.97h,77.09t/data=!3m4!1e1!3m2!1sTPRrA5L-dE-AjenQxQ2SCw!2e0?hl=sl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazte da vas kej takega ne preseneti ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=At1w0OQlWh8

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa uletu na radar v nedeljo. Taka grda zaseda. Znak za omejitev 60 skor 1 km nazaj od kraja merjenja pa skor nobene bajte. Še dobr da nisem preveč tiščal. "samo" 82km/h tko da sem plaču 250 kun.

https://www.google.si/maps/@44.368562,15.275769,3a,75y,277.97h,77.09t/data=!3m4!1e1!3m2!1sTPRrA5L-dE-AjenQxQ2SCw!2e0?hl=sl

:BUA: , inkasantska posla kot pr nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!