Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Moj solo đir čez Mali Alan in Tulove grede, medtem, ko so se ostali kopali :)

 

Lepa pokrajina. Ali lahko prilepiš zemljevid, kje se gre tu gori? Me ima, da bi s kolesom eno tako usekal.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa pokrajina. Ali lahko prilepiš zemljevid, kje se gre tu gori? Me ima, da bi s kolesom eno tako usekal.

 

Izvoli! To je ta cesta.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

News. Zarad ubitacnih nalivov je magistrala okrog Zadra precej umazana. Cez noc je na cesto spralo ogromno zemlje. V 30 km sem danes videl 2 podora skal in 3 ekipe cistilcev. Mali alan je z Jadranske strani dokaj na sveze in na debelo nasut s peskom. Voda je nardila kanale in nasipe. S cestnim motorjem/gumami se v naslednjih par dneh jez ne bi kobacal gor. Na Sveti rok je cesta bolsa.

Predvsem tiste skale so mi dale mislit. Eno sm videl ze v torek. danes pa je ena lezala sred ceste v nepreglednem desnem ovinku. Druga se je skotalila cez oba pasova. Ocitno je dez razlahljal stene in se krusijo. Bodte na motorjih res previdni

No pa je sel plan za eno hitro dopoldansko turco po gobe :) Hvala za info ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je sel plan za eno hitro dopoldansko turco po gobe :) Hvala za info ;)

a mislis, da so njihovi cestarji kot nasi!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bojo spucal do vikenda, ker ne morjo pustit zaradi turistov. sicer pa v sredo dopoldne servis, potem pa šus do senja. tokrat bom kampiral in si vzel en dan samo za fijakanje po magistrali in po cestah v notranjosti. potem pa nove gume  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bojo spucal do vikenda, ker ne morjo pustit zaradi turistov. sicer pa v sredo dopoldne servis, potem pa šus do senja. tokrat bom kampiral in si vzel en dan samo za fijakanje po magistrali in po cestah v notranjosti. potem pa nove gume  :OK:

Jest bi dal nove gume prej gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim (kako) snemaš zvok? Eden boljših posnetkov iz Youtuba.

 

Hoj, prvo hvala za pohvalo, se trudim :) , drugače pa imam pod zadnjim sedežem diktafon (Zoom H2n) na njem pa eno doma narejeno peno, da ni šuma vetra. Potem pa skup sestavim s samimi posnetki. Kamere itak samo piš vetra poberejo, takoj ko se gre več kot 50km/h, če ne še prej. Sam imam rad, da je slišat zvok motorja pri posnetku in mi muzika zraven ne paše (al pa ne sme bit moteča).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kak model pripravljen v prihodnjih dneh pičit do Paklenice, tko na izi brez divjanja za dan ali dva

prenočišča so dol 10€ po glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

punc to spljoh ne moti, če ma kr dve zraven sebe :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, roli rezerviran od nedelje do srede. vreme mora biti :)  če bo ekstra lepo, še potegnem kak dan...to smo čakali celo "kao poletje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kak model pripravljen v prihodnjih dneh pičit do Paklenice, tko na izi brez divjanja za dan ali dva

prenočišča so dol 10€ po glavi

 

Kje si pa najdu kej po taki ceni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Dinkota mal naprej so apartmani ob cesti,za 100kn je pripadal še dober zajterk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kod pa je ta Dinko. pa to za 100 kun je če se jih 5 not spravi al kako?

Dinko se nahaja pri vstopu v NP Paklenica takoj na začetku iz glavne ceste. Midva sva bila dva v enem apartmanu,klima,TV,Wifi,vsak svoja soba kopalnica ,balkon z pogledom na morje,prijazna gospa in dober zajterk!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dinko se nahaja pri vstopu v NP Paklenica takoj na začetku iz glavne ceste. Midva sva bila dva v enem apartmanu,klima,TV,Wifi,vsak svoja soba kopalnica ,balkon z pogledom na morje,prijazna gospa in dober zajterk!

 

 

Ta prijazna gospa ima ves Avgust zasedeno!  :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!