Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

no ja pol bom pa mal prekruzal z motorjem okoliške kočke in povprašal po cenah, mogoče pa najdem kako ekstra ugodno varianto, razen cajta nimam kaj zgubit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solorider ja itak če smo pa mi ves čas tam doli :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo namen it čez vikend dol? Sam bi šel v petek po službi do Rogoznice, ampak mi tele vremenske razmere in alarmi mavričnih barv niso čisto nič všeč :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo namen it čez vikend dol? Sam bi šel v petek po službi do Rogoznice, ampak mi tele vremenske razmere in alarmi mavričnih barv niso čisto nič všeč :(

jst sm šla v ponedeljek do NP Krka in se včeraj vrnila.. edinstvena izkušnja.. od cunj so ostale suhe edin kopalke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Scarlett: Si obiskala Skradin? Za slapove na Krki verjetno je blo premalo časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Scarlett: Si obiskala Skradin? Za slapove na Krki verjetno je blo premalo časa?

Tocno tako. Krasen kraj. Vse na dohvat ruke, pa mir. Ne maram guzve..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi ti mal zgoden danes biu, glede na to da si reku štart opoldan, si se pa ob 10:35 jajcal na pumpi u Šoštanu :grim

 

http://www.weather2umbrella.com/hr/vremenska-prognoza-croatia/eta/3/40005/0 --> vreme izgleda sprejemljivo, tako da jutri opoldne štart iz Šoštanja! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi ti mal zgoden danes biu, glede na to da si reku štart opoldan, si se pa ob 10:35 jajcal na pumpi u Šoštanu :grim

opoldne je do 12.00, če se ne motim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js razumem opoldan ob 12 oz. kako minuto gore dole :D, do 12:00 je pa zame dopoldan :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi ti mal zgoden danes biu, glede na to da si reku štart opoldan, si se pa ob 10:35 jajcal na pumpi u Šoštanu :grim

Ne buzeriri me :P Zelo hitro naredil šiht in kar se da hitro krenil od doma :)

 

Drugače pa včeraj obupno stanje vse od Splita pa do Paklenice, lilo kot iz škafa. Še posebno par kilometrov pred Paklenico, ko je voda drla iz skal čez cesto, desna stran cestišča praktično nevozna, grmelo in strelalo kot noro....dobesedno je izgledalo kot 'highway' to hell :O

No potem od Paklenice pa do Crikvenice je bilo lepo, nato pa spet vse od Paklenice pa do Kočevja ista zgodba. Tako da me je od 550km verjetno okoli 400km neprestano pralo.

 

Še danes tlačim v škornje, kombinezon in tank torbo časopis, da vse to nekako posušim. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sva imela s kolegom potem veliko srečo. Od Paklenice do Senja lepo vreme. Res je bila ena prometna nesreča nekje pred Karlobagom. Poten sva jo pa iz Senja Mahnila na AC in v Krško. Se je pa videla nevihta na dolenjskem koncu, ki pa sva ji ušla in je okoli Celja že lizala podplate. Ampak kot rečeno včerajšni izogib slabemu vremenu je šel za las. CCa 700 km pa niti ene kaplje. Je bila pa magistrali kar gužva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Gasperr, sm se tudi vceraj vracal iz Splita....noro je blo pred Paklenico. :grim Pa strele levo desno, iskril od kandelabrov stroma, ni da ni. Taprav del je bil pa suh lepo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mel pa neverjetno srečo v nedeljo. Od doma pa do paklenice skoraj brez kaplje. Šel sem preko rogatca na ac in potem po ac do ogulina. Tam potem po regionalki čez josipdol proti gospiču. Ceste so tukaj začele biti mokre, ampak sem se izognil nevihti po vzhodni strani. Od gospiča sem potem šel v karlobag in potem do cilja.

Sreča da sem šel malo kasneje od doma kot planirano, ker me je že spakiranega en klical za lopar, ki ga prodajam. Ravno pol ure mi je vzelo, da sem pelal lopar v sl bistrico...kera dobra karma :)

Drugače pa je na cesti med josipdolom in gospičem en zelo dolg obvoz po nikakvi cesti, tako da se zogibajte te ceste.

Sicer pa prijeten pozdrav s terase rolija, kjer srkam kavo ob sončnih žarkih in rahlem bučanju valov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pršu iz Šibenika

cesta super, padal ni, gužve tud ni blo, še najbl važn policajev nikoder!  :kva2:  :OK:

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je na cesti med josipdolom in gospičem en zelo dolg obvoz po nikakvi cesti, tako da se zogibajte te ceste.

 

ne se bat, tut če nimate KTMa gre..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pršu iz Šibenika

cesta super, padal ni, gužve tud ni blo, še najbl važn policajev nikoder!  :kva2:  :OK:

Če imaš plavo Yamaho si v Skradinu iz petka na soboto spal v isti uličici pri tabli 10E

Bil dva vhoda prej.

Tip ima zaprto dvorišče. Motorji pod ključem.

Staro vendar čisto 45 EUR za 4 kom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš plavo Yamaho si v Skradinu iz petka na soboto spal v isti uličici pri tabli 10E

Bil dva vhoda prej.

Tip ima zaprto dvorišče. Motorji pod ključem.

Staro vendar čisto 45 EUR za 4 kom. :)

Jap, bil od petka do pondelka  :grim

Zmeraj parkiram tam, k ni nikomur v napoto. Trideset metrov naprej mava apartma, tko da sm vsako leto, xxx krat tam parkiran! :OK:

Ni panika da bi bilo kaj narobe, k domačini poznajo vsak avto ali motor k je v Skradinu (ker nas imajo za domačine)! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pršu iz Šibenika

cesta super, padal ni, gužve tud ni blo, še najbl važn policajev nikoder!  :kva2:  :OK:

U glavnm, ziv dolgcajt od fure, pa se hitr jo je blo konc? ;)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U glavnm, ziv dolgcajt od fure, pa se hitr jo je blo konc? ;)

Za dol je blo hitrej, za nazaj mičk dlje ma ni panike, nekega dolčasa ni blo.

Kako si vedla da je blo prehitr konc??  :hmm:  :?  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!