Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

ker mam zdej frej eno postlo, oddajam.... sam ne bo 10 eur :whistle:

parking siguren - ključ jaz vzamem :P  :lol1:

Glih fajn, midva se bova od četrtka naprej potikala tm nek naokol, sm morva še ruto zgruntat, plan je do Dubrovnika in nazaj, vmes pa prefirbcat vse sorte kar se da kje vidt, upejmo da rata pa d naujo bemfli kje zatajil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih fajn, midva se bova od četrtka naprej potikala tm nek naokol, sm morva še ruto zgruntat, plan je do Dubrovnika in nazaj, vmes pa prefirbcat vse sorte kar se da kje vidt, upejmo da rata pa d naujo bemfli kje zatajil ;)

Če boš že dol bi se jz še čez Pelješac zapelu do Orebić-a.  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš že dol bi se jz še čez Pelješac zapelu do Orebić-a.  :D

Hvala za predlog, bova stlačila v najino ruto še to, itak se nama nikamor ne mudi in tud časovni okvir za kolk dni še mava odprt, če nama bo kje všeč, se bova pač za dlje ustavila, tko d lohk d bova 5 dni na poti, lohk pa tud 10. Mene itak trese, ker ni nič planirano na minute in sekunde, ampak enkrat je treba probat ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za predlog, bova stlačila v najino ruto še to, itak se nama nikamor ne mudi in tud časovni okvir za kolk dni še mava odprt, če nama bo kje všeč, se bova pač za dlje ustavila, tko d lohk d bova 5 dni na poti, lohk pa tud 10. Mene itak trese, ker ni nič planirano na minute in sekunde, ampak enkrat je treba probat ;).

Ni treba v prvo vse obdelat, potem upade gušt za v drugo, tretje, ... .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za predlog, bova stlačila v najino ruto še to, itak se nama nikamor ne mudi in tud časovni okvir za kolk dni še mava odprt, če nama bo kje všeč, se bova pač za dlje ustavila, tko d lohk d bova 5 dni na poti, lohk pa tud 10. Mene itak trese, ker ni nič planirano na minute in sekunde, ampak enkrat je treba probat ;).

Na Pelješcu se zapelta do uvale Divne, je na severni strani , blizu Trpanja ...mata super plažo http://www.dalmatianet.com/beaches-in-dalmatia-croatia/divna-beautiful-beach-in-peljesac-exceptionally-clean-sea

 

K

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi nasvet kje ugodno prespati in jesti za 4 osebe v okolici Splita ali Omiša. V planu prvi vikend v septembru.

Lp

Ob cesti poiščeš prvo osebo ki drži v roki tablo apartmani, sem konec junija šel do budve in sem spal od 13-17e na noč.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj v petek pa vikend sem mislil it na morje do Pirovca oz. nekam v teji smeri. :) Če je kaka družba naj se javi na ZS. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi teden mam v planu it po Jadranski magistrali do Zadra. Ker grem prvič, me zanima če kdo pozna kakšne place/plaže med potjo, kjer se splača malo ustavit, poslikat in mogoče tudi skopat. 

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sicer nisem bil na plažah do zadra vendar jih je cel kup predvsem od Karlobaga naprej proti Modriču. Pa videti je da so kar cool.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima mogoče kdo kakšno številko poceni apartmaja v okolici paklenice/zadra? Lahko tudi širše okolice.

 

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je Jadranka avgusta bedna:

Crikvenica v soboto proti Reki:

Crikvenica v soboto proti Senju:

 

Celina pa rulz!  :OK:

včeraj povratek iz Jadranke:

avti so se zgostili še malo pred Senjem  ob uri 14ti   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima mogoče kdo kakšno številko poceni apartmaja v okolici paklenice/zadra? Lahko tudi širše okolice.

 

Hvala :)

V Karlobagu se ponujajo za cesto na veliko, pri Starem gradu/Paklenici pa mnogo manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj povratek iz Jadranke:

avti so se zgostili še malo pred Senjem  ob uri 14ti   :OK:

Včeraj povratek iz Senja ob 18.30.. Novi Vinodolski zgoščen promet vse do reške obvoznice.. sem bla čist zadovoljna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je še bolj adrenalinskega ko prehitevat po zunanji strani v temle ovinku

https://www.google.si/maps/@44.457784,15.169612,3a,75y,99.58h,75.49t/data=!3m4!1e1!3m2!1shQ4thbJOtW-5Qjd_npQGRQ!2e0

 

Sej tu ne moreš prehitevat, kaj ne vidiš, da maš polno črto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima mogoče kdo kakšno številko poceni apartmaja v okolici paklenice/zadra? Lahko tudi širše okolice.

 

Hvala :)

Številka apartmaja 666 je poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!