Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

motor ki ima kamero: ktm 1290 super duke

motor pred kamero:   shiver 750 z 157 000 prevoženimi km

motor pred shiver:      honda CB 1000 R

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet filozofirate, Aprilia vas vse pele scat na jadranki (ostalih ne poznam).....sicer pa rezanje preglednih ovinkov ni nobena nevarnost, edin užitek je manjši.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, v čem je fora rezanja ovinkov in povzročanja nevarnosti za nasproti prihajajoče?

Zadnjič sem peljal za tremi in so v ogledalih videli športen motor, ter se hoteli pokazati, kako oni letijo. Vse ovinke so porezali, avte prehitevali v nepreglednih ovinkih in se šli podobno sranje. Sem raje zavil na minus dva dcl, da sem jih rešil nesreče.

Kamere še dodatno spodbujajo samodokazovanje. Je treba še dodatno reskirati za dober posnetek. :BUA:

Saj vem, spet sem "špil ferderber". Leta, najbrž..

 

Mogoče se vidimo v soboto ali nedeljo, če ne bom raje na Grobniku ovinkov sekal.

Dve leti nazaj vozim po Jadranki, v avtu s familijo. Števec kaže cca. 100km/h, pa sta me dva dirkača na svojih peterdah prehitevala z vsaj 150km/h. Če se jaz ne bi umaknil skrajno desno (in mu s tem omogočil dodaten prostor), tisti drugi šampion sigurno ne bi zvozil dokaj nepreglednega ovinka pred sabo. Dajte te svoje dirkalniške frustracije zdravit raje na Grobniku, ne pa da ogrožate še ostale udeležence v prometu. Če pa kdo sanja da je Valentino Rossi, naj se prijavi na GP.

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ne razumem, zakaj si se mu sploh umikal?

2. Kaj te je motil če je šel mimo tebe 150, a te je piš vetra zmaknil?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na "nekaj" mi gre, ko se moram umikati nasproti vozečemu motoristu, ki pelje po mojem pasu.

to pa tut men

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Spet filozofirate, Aprilia vas vse pele scat na jadranki (ostalih ne poznam).....sicer pa rezanje preglednih ovinkov ni nobena nevarnost, edin užitek je manjši.

Isti užitek je :OK: je pa brzina večja... :kva2:

 

 

soboto se vidimo... :hooray:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kamere še dodatno spodbujajo samodokazovanje. Je treba še dodatno reskirati za dober posnetek. :BUA:

Saj vem, spet sem "špil ferderber". Leta, najbrž..

 

 

 

Se popolnoma strinjam s teboj!

 

Da si "špil ferderber" si pa lahko mislijo samo takšni, ki jim je malo mar za druga življena, predvsem pa za svoja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel nekaj napisati v zvezi vožnje, pa sem raje malo počakal in dočakal. Takšna vožnja (sekanje ovinkov in podobni herojski podvigi) je odraz neznanja oziroma neobvladovanja stroja. Saj je vsem jasno, da je enosledno vozilo najbolj stabilno v pokončnem položaju in pri višji hitrosti. Torej bi moral voznik v ovinku nagniti motor, če bi hotel peljati po svoji strani. Pa ga je strah nagiba in vožnje po zunanjem robu. Strah in neznanje sta pa dober recept za črno kroniko. 

Največji užitek je prelaganje motorja iz enega v drugi ovinek po svoji strani. Za uživanje v sekanju ovinkov naj si takšen heroj raje izbere avtocesto. 

sem zagovornik vožnje po svoji strani in se mi je že večkrat zgodilo, da sem sunil z nogo, ko je kakšen motorist pripeljal po moji strani. Sem  rekel, da te ovinke ki so zelo zaprti ampak vidni pripeljem z večjo hitrostjo in  je filing še boljši. Drugače pa lahko greva v soboto demonstrirat..... :OK:

 

 

ps: sem slišal, da itaq do nedelje ne bo za vozit po Slo!  :kva2:

Popravljeno . Popravil solorider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel nekaj napisati v zvezi vožnje, pa sem raje malo počakal in dočakal. Takšna vožnja (sekanje ovinkov in podobni herojski podvigi) je odraz neznanja oziroma neobvladovanja stroja. Saj je vsem jasno, da je enosledno vozilo najbolj stabilno v pokončnem položaju in pri višji hitrosti. Torej bi moral voznik v ovinku nagniti motor, če bi hotel peljati po svoji strani. Pa ga je strah nagiba in vožnje po zunanjem robu. Strah in neznanje sta pa dober recept za črno kroniko. 

Največji užitek je prelaganje motorja iz enega v drugi ovinek po svoji strani. Za uživanje v sekanju ovinkov naj si takšen heroj raje izbere avtocesto. 

 

In to je najpogostejši razlog, da te potem preložijo, če kaj pač ostane.

Civilna cesta ni za polaganje, pesek, olje, neravnine. Tudi najboljšim se "zgodi".

 

Jaz v tem ne vidim užitka, da na dom pride vozilo z napisom Policija in prinese novico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!