Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

že večkrat, ko je bilo zaprto sem šel naprej in nisem plačal-sreča jebiga...   :yea1:

mogoč je polcaju šlo na živce, k Sm mu povedu, da Sm wajduc in da me ta njegov lagan vetrič ne skrbi :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vaju nekje srečal.Ura je pa narobe,ja.

 

Sohen, midva sva bila pri Dinkotu ravno ta čas, ko je nastala tvoja fotografija, vendar imaš verjetno uro na fotoaparatu še po letnem času, pa smo se zgrešili.

attachicon.gifimage.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za nedeljo je O.K. Jugo po ponehal, da se le ne bi spreobrnil v burjo.

Gre kdo? Jaz bi do Vinodolskega s kombijem.

:OK:  imaš pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za nedeljo je O.K. Jugo po ponehal, da se le ne bi spreobrnil v burjo.

Gre kdo? Jaz bi do Vinodolskega s kombijem.

:grim , a brez kombija. Bo treba zobeke stisnit do vode, pol pa bo :ninja: .

 Brez Dinkove  :kava: in lignjev  ne morem zaključit   :bike: sezone. Upam, da bo še kak lepi dan kot jutri. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus...menimo se že kar en cajt da bi drugo leto šli mal dol..zdaj pa me zanima kam se najbolj splača it pa kje je kaj zanimivga za videt?..pa na kaj mormo bit pozorni itd...hvala in Lp :);)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus...menimo se že kar en cajt da bi drugo leto šli mal dol..zdaj pa me zanima kam se najbolj splača it pa kje je kaj zanimivga za videt?..pa na kaj mormo bit pozorni itd...hvala in Lp :);)

Preleti vso temo in ti bo jasno kaj pogledati, kaj obiskati in kaj preskočiti. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus...menimo se že kar en cajt da bi drugo leto šli mal dol..zdaj pa me zanima kam se najbolj splača it pa kje je kaj zanimivga za videt?..pa na kaj mormo bit pozorni itd...hvala in Lp :);)

Vse prjatu, ti sam štartaj, vsak ovinek je zanimiv, vsak pogled nekaj novega. Najprej na izi dol, do kje prideš prideš, ko  boš pa vse ovinke na pamet poznal pa gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damiiii.. Jaz bi šel z teboj po jadranki.. Le kosilo me skrbi... ;) ti bi ga jedel v zadru, jaz pa v karlobagu ob isti uri :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damiiii.. Jaz bi šel z teboj po jadranki.. Le kosilo me skrbi... ;) ti bi ga jedel v zadru, jaz pa v karlobagu ob isti uri :D

Sej razlike ni, čewape majo povsod :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej razlike ni, čewape majo povsod :D

.... joooooj Dami, jest bi šel tud kam s tabo .... :(

... a lahko kdaj ??? :) :) :)

.

ps.

... pa makar sam na Dunjo, če že ne na čewape .... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... joooooj Dami, jest bi šel tud kam s tabo .... :(

... a lahko kdaj ??? :) :) :)

.

ps.

... pa makar sam na Dunjo, če že ne na čewape .... :)

za Dunjo boš pa moral mau več kot 50€ vržt u kaso :P

 

10407023_711825688886986_484007634502301

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Dunjo boš pa moral mau več kot 50€ vržt u kaso :P

 

 

... ja, kar drag si ti ... :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak super zamišljen dvodnevni izlet, ker za en dan je cela runda okoli Velebita preveč nočna, je zaradi jutrišnjih obveznost padel v vodo :cry:. Lahko bom razmigal kosti tu neki okoli doma...   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak super zamišljen dvodnevni izlet, ker za en dan je cela runda okoli Velebita preveč nočna, je zaradi jutrišnjih obveznost padel v vodo :cry:. Lahko bom razmigal kosti tu neki okoli doma...   

Lej, samo kleti in zidanic se izogibaj, pa bo vse vredi.  :D 

 

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse prjatu, ti sam štartaj, vsak ovinek je zanimiv, vsak pogled nekaj novega. Najprej na izi dol, do kje prideš prideš, ko  boš pa vse ovinke na pamet poznal pa gasa.

 

Sej sem vedu, da sem zajebal ker nisem šel danes, spet bom vse pozabu. Tja do Senja še gre, naprej je pa nadeljevalna situacija. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem vedu, da sem zajebal ker nisem šel danes, spet bom vse pozabu. Tja do Senja še gre, naprej je pa nadeljevalna situacija. :OK:

desc r1200r ma dans rd.................neumesna 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem vedu, da sem zajebal ker nisem šel danes, spet bom vse pozabu. Tja do Senja še gre, naprej je pa nadeljevalna situacija. :OK:

 

 

desc r1200r ma dans rd.................neumesna 

 

Kot sem rekel, se bi dal pr Danilotu za kosil, pa ne vem kje je to. Kokr vidm je to nuja v Paklenici. mi smo pa že vse ostalo sprobal sam še Danilota ne.

Evo, to je še odprt izziv za letos, sam ne vem če je cel let odprto.

Nima veze vseeno akcija,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!