Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

za Dunjo boš pa moral mau več kot 50€ vržt u kaso :P

 

10407023_711825688886986_484007634502301

Ne ga sabo jemat,zmeri ma sabo sam 2 eura pa 6 sendvickov,za povrh pa se tanajvecjo zeleno papriko,jebes tazga mototurista. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga sabo jemat,zmeri ma sabo sam 2 eura pa 6 sendvickov,za povrh pa se tanajvecjo zeleno papriko,jebes tazga mototurista. :kva2:

 

... zase se brigi ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel, se bi dal pr Danilotu za kosil, pa ne vem kje je to. Kokr vidm je to nuja v Paklenici. mi smo pa že vse ostalo sprobal sam še Danilota ne.

Evo, to je še odprt izziv za letos, sam ne vem če je cel let odprto.

Nima veze vseeno akcija,

a se ti sanja kje je to

 

 

post-22275-0-11114100-1415601347_thumb.j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga sabo jemat,zmeri ma sabo sam 2 eura pa 6 sendvickov,za povrh pa se tanajvecjo zeleno papriko,jebes tazga mototurista. :kva2:

Drugi, ko nepooblaščeno citiraš DUNJO, obvezno spodaj desno stisni "všeč mi je" !!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno videti še fotko kombija, naloženega? :)

Se mi zdi, da imaš fetiš tudi na kombije. Nič ne obsojam, vsak po svoje! Bom naslednjič naredil eno fotko samo zate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gsxf750: Teb bo pa treba en spomenik v Paklenici postavt :OK:  Dobr ga goniš. Kolkrat že letos?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gsxf750: Teb bo pa treba en spomenik v Paklenici postavt :OK:  Dobr ga goniš. Kolkrat že letos?

:D

:hmm: mal sm u dilemi al je 18 al samo 17  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti sanja kje je to

 

 

post-22275-0-11114100-1415601347_thumb.j

V Starigrad Paklenici zaviješ levo v kanjon Velike Paklenice  (nacionalni park) in takoj levo je Dinko. Iz smeri Karlobaga na jug je cca 100 m za INA pumpo levo. Imaš ob cesti tablo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Starigrad Paklenici zaviješ levo v kanjon Velike Paklenice  (nacionalni park) in takoj levo je Dinko. Iz smeri Karlobaga na jug je cca 100 m za INA pumpo levo. Imaš ob cesti tablo.

Jaz bi še dodal, zavij dol z glavne ceste tam, kjer je največ košovja.

Je zelo skrito očem, pa čeprav je ob cesti - senca pa prvovrstna.

Hrana pa menda tudi.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Starigrad Paklenici zaviješ levo v kanjon Velike Paklenice  (nacionalni park) in takoj levo je Dinko. Iz smeri Karlobaga na jug je cca 100 m za INA pumpo levo. Imaš ob cesti tablo.

 

sedaj pa vem, sem peljal mimo, preverim naslednjič prehrano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!