Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Evo pa sm jo tud jst otvoril,res fajn cesta, si pa ne predstavljam kakšna gužva je kej med sezono? Pred Karlobagom moder gs(mnde?) Kdo od tuki?

Itak, da od 'tuki', Šentjur. Včeraj sem res užival. Dober si gnal svojega 'skuterja'. Odkod pa ti? Ali si peljal še naprej, proti Šibuljini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provida, mercedes...so me opozorili fantje na Vratima jadrana...da kasirajo ko zmešani..

 

Tudi črnega Audija 4 se pazite, ima registrsko oznako RI 359 PA. Tablic ne menjajo, sem jih izprašal potem, ko se mi po njihovi zaslugi ni več mudilo  :grrr . Pa po reški obvoznici ne vozite več kot 120 na 90 omejitev (toliko še tolerirajo), ker zna drugače koštat nekaj sto kun. Če pa ne morete brez nažiganja, nikar preko 155, kot so mene izmerili, s tem, da mi je dal 10% popusta pri hitrosti in zato manjšo kazen 1000 kun, namesto zagrožene 3000, kar znese s polovičko 500 kun. Aja, nisem se nič  kregal z njimi, takoj sem jim poleg hitrosti naštel tudi druge prekrške, ki sem jih storil, od menjavanja pasu brez smerokaza do uvoza na Vrata Jadrana direktno iz prehitevalnega pasu  :kva2: .

Kava za vse tri policiste in zame me je prišla okoli 45 kun  :grim , sem pa zato dobil kar nekaj informacij, poleg sem jim pa zatožil konzervarje, ki sekajo ovinke :evilgrin: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da od 'tuki', Šentjur. Včeraj sem res užival. Dober si gnal svojega 'skuterja'. Odkod pa ti? Ali si peljal še naprej, proti Šibuljini?

Iz Laškega, do Starigrada tankat, je šlo že fajn na hlape :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med sezono je pac bolj prometna, dalec pa od tistih casov, ko se ni blo avtoceste....

 

Nimaš kej potem se Kmet res začne vozt, pa je mal gužva. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res fajn trip,

tok je blo enga razgrajanja da je motolover komi do besede prsu :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista frustracija, ti povem. Sem potem celo pot do doma pod čelado neke monodrame nakladal. Še dobro, da vozim s čepki, da nisem slišal tistih neumnosti, ki sem jih natresel..

Domov sem prišel ob 20h, čez Knežak je dobro zahladilo, Rukka je dobr rukala, tisti napihljivi telovnik dela čudeže. Pa Bavarc z ogrevanimi ročkami tudi pripomore k boljšemu počutju. Vem, pussy sem, pa kaj!

Ja, prejle me je sosed poklical, kaj je zdaj z Jadranko, da ga ne razočaram, grem jutri spet. 

Treba malo bolj zgodaj štartati, da se pri baški buri lahko konkretno pomartinčkava. Če ne pohitite, bova pojedla vse kolačke! smiley-eatdrink023.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem jutri spet. 

Treba malo bolj zgodaj štartati, da se pri baški buri lahko konkretno pomartinčkava. Če ne pohitite, bova pojedla vse kolačke! smiley-eatdrink023.gif

lahko takim, ki 4 dni na mesec delate :grim :OK:  , pol pa komplekse nam delavčkom nabijate :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil s Hondo ali BMWjem?

Hondo šparam, ker je v oglasniku. Bemfla sem peljal na prvi ogled jadranskih ovinkov....da se jih prvad. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično izkoriščen dan in pozdrav snecerju iz "spet" Jadranke :P

10258607_1553940358198833_19496814009919

Bakarac  B)

10388179_1553940378198831_59156456910230

A si vzel kantico za gorivo za vsak slučaj ....  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigi  :P  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično izkoriščen dan in pozdrav snecerju iz "spet" Jadranke :P

 

 

Kaj je zdej s KTM? Past tens?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nika, jest sm biu zadnjič v vzdihljajih ... pol po cestninski. Crkavu na štant gasu. Komi sem se dam prtrogu. Sej si vidu, ko sem se šelepu tam desno po odstavcu - on/off lučke. Rotax-u rabljenemu, mamicu mu ljubim. Mater used jajcem.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej s KTM? Past tens?

KTM čaka ugodne razmere :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nika, jest sm biu zadnjič v vzdihljajih ... pol po cestninski. Crkavu na štant gasu. Komi sem se dam prtrogu. Sej si vidu, ko sem se šelepu tam desno po odstavcu - on/off lučke. Rotax-u rabljenemu, mamicu mu ljubim. Mater used jajcem.

Kako sem lahko pomislu da je voznik zmatran, moped kašlja

Popravljeno . Popravil nikasport
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sem lahko pomislu da je voznik zmatran, moped kašlja

 

Če je prehlajen. A sem jest kriu? Klinc, zvečer je blo mal hladno? Blo je pa fletno ... hmm Cartmana bi še rad mal zaslišu :whistle:

 

KTM-a se boji, da ga ne bo še u ta drug kolen brcnu

 

Jest ga ne upam ... brcnt :grrr

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, jutr šibnem na obalo. Sicer s hčerjo plus prtlago. Tja do Pule. Je treba počas nepremičnino nafilat. Pol pa v Portorož na papico.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!