Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Sva ze dva . . . cez cca 10 dni, ko se prisvaljkam domov, se lohk ujamemo in odsvaljkamo se eno Jadransko epizodo   :smoke:

al pa dve   :bike:

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tele full sewerni Grki še ne migajo. Hibernacija?

večina jih hibernira, ja.

Tistih nekaj, ki pa ne, imajo  pa tarifo, ko bi bli zlati, beri hotel Rajna   :wallbash:

(brat od Dinko-a. Mene vidi edino 1x na fotosafariju po Paklenici, na futru pa zihr ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Trontl ni spet zgrešu, bo po prognozi po neslednjem tednu torek/sreda - ca.okol dneva ribolovcev spet mal sončka. Bo treba prej prevert, al so tudi frišne Oradice na suhem. Tja k' Dinkot na gojene mi ravno nikol ni sedl. Pr' Juret na ulovlene za mal več kun ... no po okusu.

 

Kje pa je ta Jure? Lokacijo, kjer se dobijo "divje" ribe, je zelo dobro poznati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je ta Jure? Lokacijo, kjer se dobijo "divje" ribe, je zelo dobro poznati :)

Za Jureta ne vem, vem pa, da se tukaj zeloooo dobro je. Najbolj so poznani po lignjih - jadranskih namreč.

Pred časom je gazdarica rekla, da drugih lignjev kot jadranskih ne pripravlja. Upam, da se to ni spremenilo. Ne vem pa, če je restavracija odprtega tipa. Mi smo ponavadi tam prespali in seveda jedli. Pa ne samo kalamarov, tudi kaka ribja plošča je padla, pa je bilo super! Cene so bile tudi dokaj ugodne.

 

http://www.pansion-andelko.hr/ponuda.php

Popravljeno . Popravil M@to
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... torek, huh? Po mojem bi se dalo, sam morm bit ostale dni tolk strašno priden, da mi bodo dovolili odhod :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Sem se vsaj že 10x peljal mimo, nikoli pa ustavil na hrani ali pijači.

 

 

Sv. Marija Magdalena Kod Jure

 

Ne vem kaksne in kok sveze so ribe, Vem pa kako je ce ti od gostilnicarja nazgan sin zapre pot in tvoja sopotnica po karambolu skoraj izdihne v Zadarski bolnisnici zaradi pljucne embolije.

 

PS: za defile  . . . po vseh kolobocijah s policijo, bolnisnico in zavarovalnico sem bil na koncu jaz 100% kriv.

 

Nauk:  SVAKA STOKA MOZE DA NABAVI DVA SVEDOKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... torek, huh? Po mojem bi se dalo, sam morm bit ostale dni tolk strašno priden, da mi bodo dovolili odhod :D

jz tud študiram k sto vragov sam ne bom nč reku da ne bo Hyper Jack prebrau.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... torek, huh? Po mojem bi se dalo, sam morm bit ostale dni tolk strašno priden, da mi bodo dovolili odhod :D

 

Tole mi je nekam znan. Dajva se potrudt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za torek se trenutno prognozirajo temperature tud za pussy-je   :kva2:

Ljubljana  

 7 - 10 h  18 celzijev

16 - 19 h 14 celzijev

končno  :OK:

 

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2013&d=1#dan=5&ura=-1&kraj=2&krajName=Ljubljana&prikaziDan=0

Ne sam, da smo pussyi, se delat mormo ob torkih! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!