Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

 

Torej Jelšane je Rupa!

 

Jelsane niso Rupa.

 

Jelsane so zadnji kraj vas na slovenski strani, Rupa na hrvaski.

 

SLO mejni prehod zatorej Jelsane in Hrvaski Rupa

 

:smoke:

 

PS: da se mozakar iz Kopra ne znajde (kljub internetu) v bliznji okolici Kopra je mal mim. Razumel bi, ce bi vprasal za pot do Obertauren-a . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelsane niso Rupa.

 

Jelsane so zadnji kraj vas na slovenski strani, Rupa na hrvaski.

 

SLO mejni prehod zatorej Jelsane in Hrvaski Rupa

 

:smoke:

 

PS: da se mozakar iz Kopra ne znajde (kljub internetu) v bliznji okolici Kopra je mal mim. Razumel bi, ce bi vprasal za pot do Obertauren-a . . .

Koprčani,Ilirska Bistrica imajo (če si uredijo) maloobmejne prepustnice in ne hodijo na Jelšane -Rupa  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koprčani,Ilirska Bistrica imajo (če si uredijo) maloobmejne prepustnice in ne hodijo na Jelšane -Rupa  :grrr

 

Ocitno mu tudi Veleobmejna ne bi pomagala... bi bil kvecjemu se bolj zgubljen .   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelsane niso Rupa.

 

Jelsane so zadnji kraj vas na slovenski strani, Rupa na hrvaski.

 

SLO mejni prehod zatorej Jelsane in Hrvaski Rupa

 

:smoke:

 

PS: da se mozakar iz Kopra ne znajde (kljub internetu) v bliznji okolici Kopra je mal mim. Razumel bi, ce bi vprasal za pot do Obertauren-a . . .

 

kako pa veš, da je Koprčan, če mu ne piše v profilu :ninja:   :blink:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veš, da je Koprčan, če mu ne piše v profilu :ninja:   :blink:  

 

Poglej kaj pise v mojem in pridi na obisk. Vljudno vabljen.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kaj pise v mojem in pridi na obisk. Vljudno vabljen.   :smoke:

 

Ne razumem, hvala za vabilo v neznano  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartam ob 9h iz domžalskega konca. Po AC do Vrhnike. Po ta stari do Postojne in ob 9:50 nizek prelet OMV. Prvi postanek v ilirski na črpalki, okoli 10:20.

Jst se bo šu pa pussy-ja in bodo 4 kolesa do Vinodolca.

Vinodolc  ob ca 11:30, ko se bo pogrelo :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem rekel, da so Jelšane Rupa, sem imel v mislih kako mejni prehod imenujejo Hrvati.

Se vidimo jutri! Te čisto razumem, da greš z avtom, moraš novo pridobitev preizkusiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se bo šu pa pussy-ja in bodo 4 kolesa do Vinodolca.

Vinodolc  ob ca 11:30, ko se bo pogrelo :P .

Ena luknja pa postaneš pussy  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene ravno za te obmejne zanima. Tam od Jelsan levo je en obmejni Novokracine. Ali je ze kdo kdaj probaval cez te obmejne na stil "aja, veste nism vedu da kej rabm, nism iz tukej" :)??

Predvsem bi prav prislo, ko si z avtom namenjen cez Jelsane/Starod in ravno nabases primerno uro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene ravno za te obmejne zanima. Tam od Jelsan levo je en obmejni Novokracine. Ali je ze kdo kdaj probaval cez te obmejne na stil "aja, veste nism vedu da kej rabm, nism iz tukej" :)??

Predvsem bi prav prislo, ko si z avtom namenjen cez Jelsane/Starod in ravno nabases primerno uro?

 

http://www.policija.si/index.php/component/content/article/119-sektor-mejne-policije/526-predstavitev-slovenskih-meja-in-mejnih-prehodov-na-zunanji-schengenski-meji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartam ob 9h iz domžalskega konca. Po AC do Vrhnike. Po ta stari do Postojne in ob 9:50 nizek prelet OMV. Prvi postanek v ilirski na črpalki, okoli 10:20.

Za malo sem te falil na pumpi v Il. Bistrici. Sem bil tam ob cca 10.40. Sicer sem bil namenjen samo do Jurdanov na pošto, filat proračun NDH. Pol mi pa ni dal mira in sem skoču še u Plomin na kofe - sej to je tud magistrala, al kaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malo sem te falil na pumpi v Il. Bistrici. Sem bil tam ob cca 10.40. Sicer sem bil namenjen samo do Jurdanov na pošto, filat proračun NDH. Pol mi pa ni dal mira in sem skoču še u Plomin na kofe - sej to je tud magistrala, al kaj.

 

Ja je, sam ne vela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malo sem te falil na pumpi v Il. Bistrici. Sem bil tam ob cca 10.40. Sicer sem bil namenjen samo do Jurdanov na pošto, filat proračun NDH. Pol mi pa ni dal mira in sem skoču še u Plomin na kofe - sej to je tud magistrala, al kaj.

Smo se na koncu nabrali štirje: Kmet, Borutt, Suzuki GSX  z Yamaho inu moja malenkost. Ta pridna dva sta šla celo do Šibenika (eni ne morejo spati).

Vreme in temperatura v redu, le jugo ga je žgal tam okoli Senja.

 

Jutri pavza od Jadranke, v četrtek sem spet za, če se kdo javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malo sem te falil na pumpi v Il. Bistrici. Sem bil tam ob cca 10.40. Sicer sem bil namenjen samo do Jurdanov na pošto, filat proračun NDH. Pol mi pa ni dal mira in sem skoču še u Plomin na kofe - sej to je tud magistrala, al kaj.

Nop, tej pravimo Plominka  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne ke pa nazaj u enem dnevu ??

kok km to nanese?

820

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

820

sj če se ne bi skoz ustaulal pa slikal, pa žrl ... bi se jih dal cca 1000 narest ...

 

js k sm biu mlad, sem v Split hodu na kavo in nazaj .. una cesta čez Plitvice in Knin, mi je bila skoraj bolj poznana kot do Kala .. zdj sm pa že mau starejši občan, pa to vozm dva dni ;)

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

820

kok od tega pa AC? :P

 

pa vseen sm fouš :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!