Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

@mateika

sigurno boš imela dovolj kandidatov, katere boš lahko v intimi njihovih šotorov ogrela, pogrela in pregrela :)

kar se glasbe tiče pa tole...

lahko da bodo igrali "veseli kekci z vuferji".

sem jih enkrat poslušal na pokljuki, pa je bil kar odklop!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasledn let ziher povabimo tega mudela... bo uno slavno THE postrv z zobmi ujel...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d'postrv pa ne omenjaj, da kdo ne dobi kakih apetitov.

thumper mi je že malce sumljiv, včerajšnja ribolovna debata je bila kar s preveč vneme...

hmm, mogoče ne bi bilo slabo, da d'postrv za vikend preselim v banjo... :)

če pa bi se kdo rad drsal ali samo obožuje led ima na dnu doline, poleg gozda, na razpolago zamrzjeno lužo premera par m. do nje vodi zamrznjen zobolomni ritovoz. ringaraja zajamčena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa bi se kdo rad drsal ali samo obožuje led ima na dnu doline, poleg gozda, na razpolago zamrzjeno lužo premera par m. do nje vodi zamrznjen zobolomni ritovoz. ringaraja zajamčena!

Benti, sej bomo moral dat delat dodatne označbe za vse naravne in nenaravne znamenitosti ringarajanja... Slap Slonica 2, Padavičarjeva promenada 2, Zobolomni ritovoz ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,ta tipson se v napačno žival porgu :) po tulkih litrih ni čudno da mu ga dogaja.

Moj podvig :) Dve leti nazaj na parkle smo se kopali v Kopru (zunaj 2-3 stopinji) koliko je imela voda ne vem.Vem pa nekaj,bila je mrzla kt...........

Še tri dni in se vidimo,no mi že bomo enmal prej pridni.Aja,glih sm končal z varjenjem žara za thumperja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tri dni in se vidimo,no mi že bomo enmal prej pridni.Aja,glih sm končal z varjenjem žara za thumperja.

a sam zame misliŠ da bo ? Še nikoli .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mateika

sigurno boš imela dovolj kandidatov, katere boš lahko v intimi njihovih šotorov ogrela, pogrela in pregrela :)

kar se glasbe tiče pa tole...

lahko da bodo igrali "veseli kekci z vuferji".

sem jih enkrat poslušal na pokljuki, pa je bil kar odklop!

sej samo za prespat rabim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postrvi???? Kje kje???? Ne prav daleč od moje službe je glih nova robiška štacuna!!

Le zakaj imam občutek, da bo ELO slavno The Ribo prestavil v akvarij? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, ko bolje pomislim so larisove koreninice in smrekovi vršički kljub vsemu dosti boljša izbira. vsaj zame, hehe

p.s.: zdajle so mi potrdili posipavanje trase

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par obvestil vsem udeležencem IV. Slončkove ringaraje:

1. Na IV.Slončkovi ringaraji boste lahko kupili skrajno kvalitetno izdelane značke našega dogodka. Cena bo 8€ po komadu, oz. 15€ za par. Vam povem, prav super so izpadle.

2. Na dogodku bo nastavljen tudi nabiralnik za dobrodelno akcijo Sekunda za življenje https://www.facebook.com/sekundazazivljenje?ref=ts&sk=app_190322544333196, kjer se zbira sredstva za nakup reševalnega motocikla za UKC Ljubljana. Prosimo, donirajte po svojih močeh, saj gre res za dobro stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postrvi???? Kje kje???? Ne prav daleč od moje službe je glih nova robiška štacuna!!

kaj si "robov" ratal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak. Pol bote mene prvega nataknili na kol? Lepo mehek, mlad, sočen mesek?

Mlad? No to lahko izpustiš... :grim

Drugače pa naj povem, da ravnokar delam seznam robe za sabo vzet... Znameniti "Mamutovec " bo, "Veselo slonarico " smo pa na žalost popili že pred flaširanjem...

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa ravnokar delam seznam robe za sabo vzet...

Moj seznam maš objavljen par strani nazaj pa tudi na FBju... mogoče ti bo pomagal s kako idejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par obvestil vsem udeležencem IV. Slončkove ringaraje:

2. Na dogodku bo nastavljen tudi nabiralnik za dobrodelno akcijo Sekunda za življenje https://www.facebook...190322544333196, kjer se zbira sredstva za nakup reševalnega motocikla za UKC Ljubljana. Prosimo, donirajte po svojih močeh, saj gre res za dobro stvar.

Bravo,zelo dobro!!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!