Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

vreme zgleda da bo idealno!!! sončno, brez pretiranega vetra...

kukr smo se prpravljali bo skor preveč lepo :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka..opremo mam......čevlje, hlače, jakno... (pa ne vpraš, kolk sem zagonila :))

zdej grem pa za spalko in šotor pogledat :))

pa lajbči od redarjov so tud...:)

kr komej čakam....AAAAAAA!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona tega ne rabi...

ti bomo starejši in izkušenejši razložili razliko med moško in žensko lulo...

po šestih medicah ti jaz to lahko celo v okxfordski angleščini razložim. pa kaj fizikalnega tudi... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozab labele!!!! Obvezna oprema slončkov :)

verjetno jh imam 5 :D

ona tega ne rabi... ti bomo starejši in izkušenejši razložili razliko med moško in žensko lulo... po šestih medicah ti jaz to lahko celo v okxfordski angleščini razložim. pa kaj fizikalnega tudi... :)

Jaka!!!...ti pa še lajkaš !!! eno ukol ušes dobita!! OBA..hehehe !! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka!!!...ti pa še lajkaš !!! eno ukol ušes dobita!! OBA..hehehe !! :P

Jst use lajkam. Sm uradni lajkec :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre še kdo v soboto dopoldan s Trojan gor?

gre

ravno dobil informacijo, da so cesto posuli. na motoristom prijazen način!

če bo šlo z vremenom takole naprej ne bo treba nič posipat, bodo spet slončki v rožcah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre

če bo šlo z vremenom takole naprej ne bo treba nič posipat, bodo spet slončki v rožcah

V rožicah bodo itak v vsakem primeru :OK: ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj pravijo uči se od starejših,ta vikend bo še zanimivo :D hahahaaa

hahaha.....kar smejmo se ..hahaha :D :D :D

JAKA!!! dej cajt prestau, jest bi bla rada že tam :)

a bo pod šotorom kej slame??

a ni nobenga Slončka gor???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni nobenga Slončka gor???

Kaj te muči? :smoke::bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,za vse zamudnike.

Jutri od 9:30 do 10:00 je zbor na trojanih.Popijemo kavico in pojemo krof.Ob 10:00 najkasneje do 10:10 je štart iz trojan!!!! Nobenega ne bomo čakali.Zamudniki nas lahko dohitijo.Pelali se bomo okol 60 na uro ker imamo dve štirki v skupini,tako da prosim za kolturno vožnjo in brez bedarij.

Naslednji postanek je v Celju in sicer pred Planet Tuš.Pred gostilno Hof (zunanji hof).Kdaj ne vem.Bomo videli kako bo šlo.

še zadnji postanek je predviden v Vitanjih v gostilni viltenstein-nekaj takega.Nato gremo gor do slončkovega placa.

To je na grobo vse.Vsi ki boste prišli sami,imate par strani nazaj kažipot in tudi smo postavili znake na vseh krožiščah v in iz Vitanj do slončkovega placa.

Se vidimo na placu!!!

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,za vse zamudnike.

Jutri od 9:30 do 10:00 je zbor na trojanih.Popijemo kavico in pojemo krof.Ob 10:00 najkasneje do 10:10 je štart iz trojan!!!! Nobenega ne bomo čakali.Zamudniki nas lahko dohitijo.Pelali se bomo okol 60 na uro ker imamo dve štirki v skupini,tako da prosim za kolturno vožnjo in brez bedarij.

Naslednji postanek je v Celju in sicer pred Planet Tuš.Pred gostilno Hof (zunanji hof).Kdaj ne vem.Bomo videli kako bo šlo.

še zadnji postanek je predviden v Vitanjih v gostilni viltenstein-nekaj takega.Nato gremo gor do slončkovega placa.

To je na grobo vse.Vsi ki boste prišli sami,imate par strani nazaj kažipot in tudi smo postavili znake na vseh krožiščah v in iz Vitanj do slončkovega placa.

Se vidimo na placu!!!

LPM

JA QWA PA SOBOTA ? SE PA ZNAJD SAM, ANE !? če najdem,prnesem štrudl.( moj štrudl !!! )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp,

znajdit se morte smi.Apmpak kolikor imate v tej temi podatkov ni nobene panike :) .Od kažipota do tabl.....tako da ni kej za zgrešit.

Cifro od Jakata že itak mate,pa še mojo bom dal za ELOta pa ne vem če jo lahko dam.

Jaka-040 351 469

Marcel-070 841 066

P.S.

Če slučajno koga z motorjem zloži po cest,kjer se začne makadam naj pokliče na te dve cifri.Pod pogojem da je motor v nevoznem stanju ali pa ste se vi poškodovali tako hudo da ne morete nadaljevati vožnje z motorjem.Naprimer,zlom noge,roke,vrata,čeljusti,....

Malo heca,res pokličite če bo kaj narobe!!!!!!!!!!

LPM

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp,

znajdit se morte smi.Apmpak kolikor imate v tej temi podatkov ni nobene panike :) .Od kažipota do tabl.....tako da ni kej za zgrešit.

Cifro od Jakata že itak mate,pa še mojo bom dal za ELOta pa ne vem če jo lahko dam.

Jaka-040 351 469

Marcel-070 841 066

P.S.

Če slučajno koga z motorjem zloži po cest,kjer se začne makadam naj pokliče na te dve cifri.Pod pogojem da je motor v nevoznem stanju ali pa ste se vi poškodovali tako hudo da ne morete nadaljevati vožnje z motorjem.Naprimer,zlom noge,roke,vrata,čeljusti,....

Malo heca,res pokličite če bo kaj narobe!!!!!!!!!!

LPM

ja ok . letos ste se res potrudl ! se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ELOta pa ne vem če jo lahko dam.

ni panike, lahko bi jo dal...

torej, za slončkov shuttle service lahko pokličete tudi mene na 041-395-352.

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,prnesem štrudl.( moj štrudl !!! )

Ej, a se tud vam zdi zanimivo, da sm od cele strani besedila in slik zapopadel samo na tole? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a se tud vam zdi zanimivo, da sm od cele strani besedila in slik zapopadel samo na tole? :D

Nisi edini, tudi jaz meni je v oči padel samo štrudl, drugo je bilo samo neko smetje :grim .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!