Skoči na vsebino

Stopalke razne + za cross in hard enduro


punK

Priporočene objave

Izdelava nožnikov je dokaj zapletena in filigranska zadeva zato pri nas še ni proizvajalca, tako da bo to najbolje poiskati te stvari v tujini. Je velika izbira pa tudi cene so visoke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klmn, bom poiskal v eni reviji k jo mam je enih 20-25 teh nosilcu za pedalke in pedalke ravn. Upam d so tudi internet strani objavljkene, ti jih dam pole sm... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo lej, sm jih dubu :P in to v prvi reviji k sm jo primu u roke. V % je to isto kukr d te rukne strela v jasnem :lol1:

Nekej sm jih skeniru, ma jih je preveč d bi vse. Takoj ku bom mobilen se kje dobimo pa ti dam liste iz revije :)

Lih eni k so meni všeč:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na slikice ... 29 2EUR do 647 EUR mam eno

Za ta denar bi moral motor že v leru50 km/h letet ... :hmm:

Je lepo za pogledat, samo ... :kva2: ... $$$$$$$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je lepo za pogledat, samo ... :kva2: ... $$$$$$$

To je prou za tiste k nevejo več kam z dnarm, al pa če si stouku original in nameravaš to gor dat ker je cena nekje ista. Za mojo CBR je komplet kar je na slikci, nosilec, pedalka, pedalka za menjalnik in gumica skupaj s šraufi.....reči piši 214EUR in to samo za levo stran. tle maš pa za 300 obe in še lepše so...

Alternativa, it na strojni fax kdr majo vaje pa nej kdo freza če zna in postruži, sam to je znanja pa cajta treba na pretek :hmm:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to je prou za tiste k nevejo več kam z dnarm, al pa če si stouku original in nameravaš to gor dat ker je cena nekje ista

Sem nekako še iz " starih časov ... nostalgija po dirkališču " navavajen imeti obrnjen menjalnik, kar pa trenutno na mojem motorju brez " after market " nosilcev, ki ponujajo obe možnosti ni mogoče.

Samo pri takih cenah ... :wacko: ... se navajam na klasiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prou za tiste k nevejo več kam z dnarm, al pa če si stouku original in nameravaš to gor dat ker je cena nekje ista. Za mojo CBR je komplet kar je na slikci, nosilec, pedalka, pedalka za menjalnik in gumica skupaj s šraufi.....reči piši 214EUR in to samo za levo stran. tle maš pa za 300 obe in še lepše so...

Alternativa, it na strojni fax kdr majo vaje pa nej kdo freza če zna in postruži, sam to je znanja pa cajta treba na pretek :hmm:

ali pa za tiste, ki ne najdejo prave pozicije nog na originalnih tačkah, al pa jim vse drajsa po tleh

če jih menjaš iz teh dveh razlogov, je ta nakup sigurno boljši kot pa recimo kakšen izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no te trije razlogi so kar dobri, ja, priznam :notworthy: sam vseeno je mal dosti 500EUR za tole stvarco...ben ja no, stvar okusa in potrebe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz bom zadevo rešu s kosom pleha, plehškarjami in purmašino :P

Nisem nor, da dam 300EUR za malo stopalke premaknit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
Sem nekako še iz " starih časov ... nostalgija po dirkališču " navavajen imeti obrnjen menjalnik, kar pa trenutno na mojem motorju brez " after market " nosilcev, ki ponujajo obe možnosti ni mogoče.

Samo pri takih cenah ...  :wacko: ... se navajam na klasiko.

IKE &Co., sem mel priložnost videt lično izdelan set, izdatno nastavljiv, prav za CBR 600-RR, cena cca. 50-60.000.

Da je mogoče dobiti tudi posamezne elemente, od nosilca, stopalke in tačk za menjalnik/bremzo, se zdi nazarensko dobro - skor preveč, da bi blo res ( :hmm: sem enih 90% ziher...ne bi rad zavajal).

Nisem pa ziher glede porekla - ali je izdelano v SLO ali kaj drugega.....so tudi v črni barvi :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Vsem skup en lep pozdrav pa se oproščam če je ze kša tema sam jo nism najdu.

Mene zanima kje se bi dalo dobt stopalke al pa če vse stopalke iste dimenzije ( tm ke se prišraufa) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!