Skoči na vsebino

Stopalke razne + za cross in hard enduro


punK

Priporočene objave

Ja, resnično, občudujem vas... Zame sta že xjr in er6 v original položaju preveč 'na roke", da o vfr sploh ne govorim... ob zdajšnjem "foteljsedenju" ko dejansko ne rabim več ustavljat za drugo kot tankat in jest in tudi jurja km na dan ni problem... pa tempomat, radio in vse ostalo... človek se razvadi... na bolečo rit sem že davno pozabil...

če pa se vrnem k sopotnici... dokler bo ona zadovoljna, ne bo nobenega problema... zato pač čuvaj, da enkrat ne presedi 400 km na 400 kilski kravi in udobju ki ga nudi, ker pol bo pa definitivno začela"sitnarit"... če bo seveda premagala svoj ponos in se na takšno grdosijo sploh vsedla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tole je čisti lopovluk. Jaz sem naroču turne 40mm offset s kitajske, mal sem moral predelat ležišče da so pasale not, ker so se dobile samo za voznika, moja je pa zdaj z njimi tako zadovoljna da me grdo gleda zakaj tega nisem že prej naredil.

Glede na to, da so prišle s kitajske pa takole: finiš obdelave brez pripomb, barva brez pripomb, vsak del, šraubek, štift v svoji vrečki in škatlici, stopalke celo v peni... Nadvse prijetno sem bil presenečen nad kvaliteto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!