Skoči na vsebino

Stopalke razne + za cross in hard enduro


punK

Priporočene objave

nekaj linkov je v tej temi. uporabi se google.

ne, niso vse istih "dimenzij". razmaki in velikosti lukenj se razlikujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Drugaše samo distančnike ni tak problem nardit, narišeš v ACAD, potem pa laserski razrez, vrežeš navoje pa si tam. Potrebno je samo še narediti podalšek za vzvod menjalnika. Sem mel namen narest za fz6, vendar bom raje menjal motor :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Okej spet se spogledujem z novimi stopalkami :)

A kdo ve kje v Sloveniji bi se to dalo kupit?

Rabil bi za Aprilijo rsv l2000.

Najcenejše(pa ne slabe), ki sem jih našel so iz amerike za 430$, samo z davkom in ostalimi stvari nanese okol 400eu, tako da bi blo vseeno, če jih za tak denar kupim pri nas.

Ena varijanta so tudi TELE, pa še lucas so, tko da se jih da v lojzu kupit.

Vglavnem, če kdo ve kje pri nas to prodajajo bi bil zlo vesel če to deli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam če ma to firmo najbrš lahko tud kaj drugega naroči, no sej Lucas zastopa velik trgovin pri nas, bom šel v kratkem do ene pa povprašal kako je s tem, še zmer sem pa odprt za druge predloge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar sem uspel zvedet.

Pri nas se lahko dobijo (euroton, če ne smem napisat zbrište) tele od Lucasa. Cena je 369,78eur, potrebno položiti kavcijo.

post-4351-1208955725_thumb.jpg

Jst sem se odločil za tele, ker se mi bolj dopadejo, pa še malo bolj so nastavljive. Cena iz amerike s stroški pride nekaj čez 350eur

post-4351-1208956076_thumb.jpg

Najdu sem pa še eno zadevo, cenovno najbolj ugodna. Prišravfa se na original tačko in se potem lahko štela. Zelo dobra ideja, in fajn nastavljivo, pride pa 72eu, niso vračunani stroški da pride do Slovenije.

post-4351-1208956547_thumb.jpg

Če kdo premišljuje če se mu splača, naj vzame v račun, da se potem za nasledni motor, če te ne pašejo, dokupi samo tist adaptorček, s katerim je na motor prišravfan,cca 50-70eu(velja za zgornji 2 varijanti) in potem jih ima še pri naslednjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Tudi meni se je zdela cena visoka, zato sem jih naredil sam (Yamaha R6 2006). Ugotovil sem, da se sicer da, nekega zaslužka pa ni.

Če koga zanima jih lahko naredim še njemu, cena po dogovoru (vsekakor nižje od Rizoma....) )

post-5752-1237209546_thumb.jpg

post-5752-1237209557_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Spin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo narejeno, ni kaj :worship:

A pa si naredil komplet vse, ali samo tiste nosilce, oz adapterje, kjer so pritrjene na grušt.

Jaz bi rabil kompletne stopalke, torej nosilce, nožne tačke, tačko menjalnika, zavore..

LP, J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kake posebene želje, jaz mu zmodeliram v 3D. Pol pa si lahk da izdelat. Zdaj ko je recesija in so kapacitete na voljo večkje nebo problema. Seveda bo pa taka izdelava za veškratnik dražja od kupljene v trovini. Bo pa special in unikatna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja narejeno je komplet vse, kar potrebuješ za Yamaho R6. Za kakšen drug motor je mogoče nekaj več ali manj, predvsem je odvisno od vpetja zavornega cilindra, vzmeti zavore, stikala za zavorno luč, montaže izpuha...

post-5752-1237222102_thumb.jpg

Za te imam že izdelane 3d modele in so parametrični, tako da so manjše spremembe možne za prilagoditev za drug motor in je zato cena nekoliko nižja, če pa bi kdo želel popolnoma unikatne pri katerih bi bil poseg večji je cena :unsure: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo si to naredil ni kaj! :D Koliko pa bi bila okvirna cena, v primeru da večje spremembe niso potrebne? Sprašujem samo informativno ker sem imel letos že en kup izdatkov, tako da ne vem kdaj bo lahko prišlo v poštev tudi kaj takega.. Bi bilo pa fino imet :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še meni na PM pošlješ okvirno ceno, ker jst jih tud še nisem nabavil, bi pa potreboval samo stopalke, brez vzvodov za menjat/bremzat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo narejeno :OK:

Se da zvedet koliko je prišlo eloksiranje? Jaz sem enkrat dal črno eloksirat en ovoj (zunanjo lupino) za avspuh, pa je bilo 10€, ampak je šlo samo za en kos.. To je verjetno kar dražje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eloksirano

post-5752-1237574318_thumb.jpgpost-5752-1237574594_thumb.jpg

Sedaj pa še testiranje.

Odlično narejeno,vsaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogovorjen sem bil za 50€, na koncu je bilo še nekoliko ugodneje, ker so eloksirali skupaj z drugimi izdelki :P

Kje so ti pa eloksirali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!