Skoči na vsebino

Tromostovje


Anubis

Priporočene objave

Poteka sedaj to spet normalno a kako? SE forumasi kaj srecavate tam? Prej sem bil parkrat tam ni ponavadi nisem poznal koga drugega kot nakljucnega (no) sopotnico na zadnjem sedezu ali pa vrcek zlatorumenega nektarja...

Bo to sredo kdo tam, da zvrnemo kupico?

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz sigurno ne bom tam, ker grem jutri spet na dopust. Drug teden!

Ti sploh ne hodiš na dopust, ampak si tam in hodiš obcasno domov.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden bo kriza, ja... ker smo ravno 15. in bo folk vzel tista dva dni dopusta in si naredil 5 dni frej ...

Mene ne bo ...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Poteka sedaj to spet normalno a kako? SE forumasi kaj srecavate tam? Prej sem bil parkrat tam ni ponavadi nisem poznal koga drugega kot nakljucnega (no) sopotnico na zadnjem sedezu ali pa vrcek zlatorumenega nektarja...

Bo to sredo kdo tam, da zvrnemo kupico?

Keep on drivin’ hard...

cE SE LE DA, SEM VSAKO SREDO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz prihajam skoraj vsako sredo (enkrat okrog osme), ce se le da.

In skoraj vedno se nas dobi nekaj forumasev, ker si mamo vedno velik za povedat. Najdes nas po tem, da ima skoraj gotovo nekdo od nas majco od Motosveta.

Se vidimo!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ti sploh ne hodiš na dopust, ampak si tam in hodiš obcasno domov.

Hehe.... Tudi tako bi se lahko reklo in bi bilo cisto pravilno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri sva se po izletu v Cateake toplice ustavila na Tromostovju.

Priala sva ob 21. uri. Bilo je nekaj motorjev. ©la sva na sladoled v Samsaro. Mislim, da sta bila tam dva Motosvetovca v lenski drulbi, sem jih pozdravil, pa sta me bolj cudno pogledala.

Potem smo s clani in clanicami iz MK Veteran malo poklepetali in sva se odpeljala domov.

Ko bo dopustov konec, bo verjetno vec motoristov.

Aja pa ae Pupa je pridivjala mimo z avtom, nekemu avtomobilu pred seboj ful pohupala in nato zavila proti Macku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da so tamodri obupali ali jih je vrocina zdelala, pa bodo spet prlezli, ko bo popustila? Na Prešercu nisem bil že nekaj casa, sem se pa mim peljal in opazil, da si morajo motoristi zdej plac deliti s taksisti.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vrocini poteka proces kisanja hitreje. Še hitreje pa gre, ce je materiala za kisanje bolj malo.

P.s.: odgovor na zgornji post

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Vceri sva se po izletu v Cateake toplice ustavila na Tromostovju.

... dva Motosvetovca v lenski drulbi, sem jih pozdravil, pa sta me bolj cudno pogledala.

Ko bo dopustov konec, bo verjetno vec motoristov.

Aja pa ae Pupa je pridivjala mimo z avtom, nekemu avtomobilu pred seboj ful pohupala in nato zavila proti Macku.

Ja, vceraj je bilo bolj malo motoristov.

@ljkcoto5: ja, kaj pa vem, koga si srecal pri Samsari - kdorkoli je bil, mu verjetno ni bilo jasno kam bi te popredalckal.

Drugace pa smo tokrat motosvetovci (Bmw, Anubis, Hanzi & boljsa polovica, Pupa, ki se je hvalila, da je hupala, ko je pridrvela mimo, in jaz - torej, tokrat nas je bilo malo manj) sedeli blizu sanka Plocnika in smo imeli skoraj do pol dvanajstih fuuuull zanimive debate. V glavnem: dejte mal okol pogledat, da se kej srecamo ...

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Perla: upam, da ti debata ni kratila zasluzenega pocitka..:)

Keep on drivin’ hard...

To ravno ne, sem se pa, khmmmm, kljub mojim dolgoletnim izkusnjam , globoko zamislila.

(In, ce si lahko dovolim trenutek domace iskrenosti - moj najdrazji je dobil mail o mojih nocnih razmisljanjih. Ne ravno o debati, pac pa o spostovanju in in sploh ... in najbrz ga je res presenetilo, ker o Re bolje da ne govorim - hehe - tole me bo se celo leto drzalo pokonc! .)

Ampak Pupa, ljudje, je rekla, da bo pred spanjem mogla vzet persen - kej tazga!! - se pravi, da je blo res hard.

Vsakmu svoje press ...

... srecanja na Tromostovju nas razsvetljujejo.

S spostovanjem,

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je Perla napisala ne zastopim najbolj, je pa najbrž, ce jo bo celo leto pokonc držalo, dosegla najmanj stopnjo NIRVANE in ce je to to, potem....

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla: ja kaj mores...na Pupo je to vplivalo precej stresno, ampak punca je se mlada kaj mores..:) Ocitno ti ze ves kako se stvarem streze in tudi znas cenit kvaliteto, ko jo enkrat dobis v roke...kamorkoli..:)

Upostevati pa je treba tudi to, da je bila to debata, teoretiziranje....dostikrat pa se v praksi izkaze, da se pod trdo skorjo skriva mehkejsa in slajsa sredica.

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 17/08/2001 11:54:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se splaca pridet ob sredah na Tromostovje.

P.s.: se opravicujem vsem, ki ne razumejo, skrivnost je v debati (ki pa je ze mimo).

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:...Upostevati pa je treba tudi to, da je bila to debata, teoretiziranje....dostikrat pa se v praksi izkaze, da se pod trdo skorjo skriva mehkejsa in slajsa sredica.

Keep on drivin’ hard...

Madona, tale tip mi pa se dolg ne bo sel iz glave (pa ne me narobe razumet!!!)

Ok, sorry, zdej pa dost te debate.

Se vidimo naslednjo sredo.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Perla: ja kaj mores...na Pupo je to vplivalo precej stresno, ampak punca je se mlada kaj mores..:) Ocitno ti ze ves kako se stvarem streze in tudi znas cenit kvaliteto, ko jo enkrat dobis v roke...kamorkoli..:)

Upostevati pa je treba tudi to, da je bila to debata, teoretiziranje....dostikrat pa se v praksi izkaze, da se pod trdo skorjo skriva mehkejsa in slajsa sredica.

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 17/08/2001 11:54:11

a bi pliiiiz pa še enkrat pliiiiz nehal punci delat skomine?

vidiš,kako je naša debata vplivala na mladenke.

pupica je vecerjala persen, perla neprespanost, roly se pa verjetno že ekspres pelje nazaj iz rusije po branju perlinega mail-a.

saj se strinjam s tabo glede skorje in sredice,vendar da prideš do sredice je prej še skorja,a ne.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW: 100% je skorja trdovratna zadeva, se posebej ce je dobro zapecena in utrjena. v veliko primerih se zgodi, da ob poskusih ostranjevanja te skorje pride do recimo kaksnih poskodb, zaradi katerih potem odnehajo. Mogoce kdo izgubi samo kaksno plombo in se kljub temu z trmo pretolce skoznjo, kdo pa ubere cisto drugo pot in skorjo z vztrajnim mehcanjem lepo premaga...ampak to je precej redko.

Mislim pa, da mladenkam ni potrebno premlevat debate in antidepresivov jemat, bolje bi bilo da samo spustijo nivo percepcije na realna tla in se ozrejo okrog ter se vprasajo kaj hudica danes pravi moski sploh predstavljajo in ali se res da vse skupaj nadomestit z nekimi cudnimi pozenscenimi ponaredki pravih jajc. V svetu komponent ni ekvivalent...

Jebiga zdej.

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Lee Dee prideva z najino modro strelo (cim pa drugim???) ehehe okrog osmih zvecer...

Ce se še ne poznamo: crne majice motosvet.com, moder Pegaso (kufer z nalepko motosvet.com).

Kolker sem slišal pride tud Perla.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!