Skoči na vsebino

Tromostovje


Anubis

Priporočene objave

Nekdo pred mano je že spraševal, kako in kaj je s policaji na Tromostovju in je ostal brez odgovora. Tako, da jaz ponavljam vprašanje. Tisti, ki ste bili ob sredah tam boste ja vedeli kako in kaj?

Vcerja je bila sreda, ce se ne motim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kje, nobenih problemov... Pravijo da dokler stvar ni "organizirana" in dokler ni "izgredov" (pokanja, skupinskih štartov itd) ne bo panike...

Je pa vse odvisno od dobre volje policajev (ker imajo bojda cel kup pritožb naloženih o nas), tako, da se vsi lepo obnašajte do "postavnih mož"!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A majo "modri" sploh zakonsko podlago, da ti zaracunajo kaj vec, kot samo nepravilno parkiranje?

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A majo "modri" sploh zakonsko podlago, da ti zaracunajo kaj vec, kot samo nepravilno parkiranje?

LP, Lucky

Burn to be wild

Ce jo bodo zaracunali nam jo naj še vlakcu vsako uro sorazmerno s porabljenim prostorom.(1:30)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

A majo "modri" sploh zakonsko podlago, da ti zaracunajo kaj vec, kot samo nepravilno parkiranje?

LP, Lucky

Burn to be wild

Ce jo bodo zaracunali nam jo naj še vlakcu vsako uro sorazmerno s porabljenim prostorom.(1:30)

Verjetno ima vlakec dovoljenje mestnih oblasti za parkiranje. Ti ga pa sigurno nimaš!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Verjetno ima vlakec dovoljenje mestnih oblasti za parkiranje. Ti ga pa sigurno nimaš!

lp Easyrider

OK se predam mogoce jo ima pa res.

Delam na LJ. gradu in ima tudi vlakec posebno tablo ob poljanski da lahko zavije levo na poljansko medtem ko z avtom ne smeš.

Edited by - Perla on 30/08/2001 10:17:09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem imam pa za vse, ki se zbirate na tromostovju predlog:

Prestavite mesto srecanja z Tromostovja v ulico, v kateri živi vaša vrla županja Vika. Me prav zanima, kako hitro bodo postala srecanja v centru zopet legalna.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Potem imam pa za vse, ki se zbirate na tromostovju predlog:

Prestavite mesto srecanja z Tromostovja v ulico, v kateri živi vaša vrla županja Vika. Me prav zanima, kako hitro bodo postala srecanja v centru zopet legalna.

lp Easyrider

To mi deli!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Potem imam pa za vse, ki se zbirate na tromostovju predlog:

Prestavite mesto srecanja z Tromostovja v ulico, v kateri živi vaša vrla županja Vika. Me prav zanima, kako hitro bodo postala srecanja v centru zopet legalna.

lp Easyrider

To mi deli!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne, jaz vam dam samo predlog. Žal sem lokacijsko predalec vstran, da bi lahko aktivno sodeloval, za kar boste morali poskrbeti sami. Nekaj pa vam mora biti vsem skupaj jasno: ce ne boste pokazali "zob" znotraj zakonsko dovoljenih akcij, vas ne bo nihce upošteval (npr. avtoprevozniki in njihove cestne blokade).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je bila najbolj proto -beri-glasna cerkev, ker smo ji zasedal plac vse do stopnic,pol pa mamce niso mogle mim huliganov k maš. Policaji pa kaj vec kot napacnega parkiranja ne morejo zaracunat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa to, da dejansko parkiramo na "prehodu za pešce" (tisti krog)...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ha, ha, ha vlakec je le dobil svoje - so mu odklopli dva vagona. Zdej bo pa na Tromostovju vec placa za motoriste.

1. vlakcu so odklopili 2 vagona zato, ker se sezona bliža h koncu

2. konec sezone za vlakec pomeni tudi približevanje konca sezone za motoriste

3. placa bo cez 3 mesece zelo veliko

Predlog za naslednje leto:

Preizkusiti, ce zna vlakec plavati!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

1. vlakcu so odklopili 2 vagona zato, ker se sezona bliža h koncu

2. konec sezone za vlakec pomeni tudi približevanje konca sezone za motoriste

3. placa bo cez 3 mesece zelo veliko

Predlog za naslednje leto:

Preizkusiti, ce zna vlakec plavati!

lp Easyrider

Vlakec je bil vedno poln do sedaj.Mislim da so mu odklopili dva vagona zaradi tega ker je registriran kot traktor z najvec enim priklopnikom. Isti problem na bledu samo da tam ni motoristov ampak da so fijakarji

Edited by - Perla on 30/08/2001 10:15:13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlakcu (blejskemu in ljubljanskemu) je odnesel rep zakon. Ki že dolgo velja.

Cudno je le, da naša ocesa postave tega sama niso že zdavnaj ugotovila in so urejala promet in ob sejemskih dneh v Celju vlakcu dajala celo prednost na križišcih okoli sejmišca. Vlakec pa v bistvu ilegalen, da ne recem protizakonit. Kje so inšpektorji za varstvo potrošnikov, inšpektorji za varstvo pri delu, inšpektorji za varnost v cestnem prometu?

Pa pride en advokat, ki zna uporabiti tisto, kar prebere in vlakec, leta in leta vsem na oceh, pade.

Najenostavnejše rešitve so tako odkrite in vsem na oceh, da jih le redki odkrijejo.

Brrrm

Edited by - Brrrm on 27/08/2001 11:13:53

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ MAM JEST EN FILING d ni šlo tle za nasprotovanja oblasti in cerkve .....ampak za osebne zamere ...khmmmmmm.......AL SE MI SAM ZDI D SM NEKI TAZGA SLIŠU NA PIRU PR KONU(bivšmu hahaah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je voznik vlakca pripeljal na Ljubljanski grad, je malo zadremal. Pol sva se pa midva s Perotom priplazila zraven in odklopla 2. in 3. vagon in sva jih porinla v prepad. Tko mamo zdej motoristi vec placa za parkiranje na Preaercu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko je voznik vlakca pripeljal na Ljubljanski grad, je malo zadremal. Pol sva se pa midva s Perotom priplazila zraven in odklopla 2. in 3. vagon in sva jih porinla v prepad. Tko mamo zdej motoristi vec placa za parkiranje na Preaercu.

Zakaj nista raje voznika prebutala in še lokomotivo porinila v prepad? Pol bi imeli pa sploh mir.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ga pa nisva prebutala, zato ker je voznik vlakca ful navduąen nad motorji. Zmeraj, ko ma na Preąercu postanek gre med motoriste in nas spraąuje o motorjih. Kdo ve mogoče si bo pa kdaj kupil motor in bo postal eden od nas.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No motoristi, kje ste bili včeri ?

A ste vsi bulili nogomet al ste se mraza usral ?

No nekaj najbolj zagrizenih nas je pa le bilo.

Bravo za: Noisa, Hanzija, Perota, Climbera + 1/2, Gorano, Anubisa,...

Sorry, če sem koga pozabil!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja ... res žalostno. Tudi jaz sem bil tam (sicer z avtom in za kratek čas), pa srečal samo nekaj najbolj žilavih. Ostali pa kar doma ... Kako naj človek pride v Lj, ko pa potem tam (skoraj) nikogar ni?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so zjal u 25 svinsko dobr placane tepce, ki so se podil za zogico, pa vsem je srce skor vn padu, ce je kermu ratal zogo zadet.

Vsaj pri fuzbalu smo Slovenci enotni - zjamo v ekran, z redkimi izjemami, ki nas credni nagon ne gane. Solo reiders ruls!!

Samo najjaci ostaju!!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a fuzbal je bil vceri? kdo je pa spilu?

-----

who dares wins

SLO : YU = 1:1

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!